Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Про виконання програми економічного, соціального Про виконання програми економічного, соціального

опубліковано: 22-03-2012, 13:48, переглядів: 1085,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

УКРАЇНА

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

вісімнадцятої сесії районної ради VI скликання

 

від 20.03.2012 № 209

м. Гола Пристань

 

Про виконання програми

економічного, соціального

та культурного розвитку

Голопристанського району за 2011 рік

 

Заслухавши та обговоривши звіт про виконання Програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району за 2011 рік, районна рада зазначає, що аналіз результативних показників економічного, соціального та культурного розвитку району свідчить про закріплення позитивних надбань попередніх років в усіх сферах життєдіяльності району, вирішення низки нагальних соціальних питань, зміцнення матеріальної бази бюджетної сфери.

На виконання завдань, передбачених Програмою збільшено виробництво продукції промисловими підприємствами в порівнянні з 2010 роком в 1,7 рази.

Перевищено минулорічні показники в будівельній галузі, у сфері торгівлі та надання послуг.

Другий рік поспіль закріплено позитивне сальдо зовнішньої торгівлі.

За рахунок усіх джерел фінансування за попередніми даними буде освоєно 52,5 млн.гривень капітальних інвестицій.

В галузі сільського господарства обсяг виробництва валової сільськогосподарської продукції по всіх категоріях господарств перевищив обсяг запланований Програмою на 4,4%. Нарощені площі під краплинним зрошенням до 2929,4 га. Спостерігається тенденція по відновленню рисових систем.

Валовий збір зернових культур склав 127,3 тис.тонн, або 124,2% від запланованого програмою. Валовий збір соняшнику, овочів, картоплі перевищив запрогнозований на 55,7; 11,6 і 3,1% відповідно.

За власні кошти господарств сформовано регіональний запас продовольчого зерна в повному обсязі.

Всіма категоріями господарств вироблено (реалізовано) 4,7тис. тонн м'яса (98% від запланованого Програмою), молока – 16,7 тис. тонн (97%), яєць – 20,7 млн. штук (100%), вовни -18,8 тонн (94%).

Розглядалася можливість відновлення меліоративної системи на загальній площі 6305 га. В зв'язку з недостатністю коштів, питання щодо виготовлення технічної документації внутрішньогосподарських меліоративних систем п'яти сільських рад залишається відкритим.

Державними підприємствами "Голопристанським лісомисливським господарством" та "Новозбур'ївським лісомисливським господарством" успішно проведено лісовідновлення, та створення протипожежних розривів відповідно до запланованого.

Відповідно до Закону України від 14 грудня 2010 року № 2784-VІ "Про прискорений перегляд регуляторних актів, прийнятих органами та посадовими особами місцевого самоврядування" відбувся перегляд діючих нормативно-правових актів органів місцевого самоврядування, що носять регуляторний характер.

Проведені роботи за рахунок районного бюджету з технічної інвентаризації та оформлення юридичної документації на будівлі управлінь агропромислового розвитку, праці та соціального захисту, архівного відділу районної державної адміністрації.

Підготовлений та наданий в аукціонний центр відповідний пакет документів для проведення торгів по пакету акцій відкритого акціонерного товариства ім.Покришева.

Затверджені та використовуються для нарахування податків, орендної плати за земельні ділянки, при оформлені цивільно-правових відносин на землю нормативні грошові оцінки земель сіл Більшовик, Новофедорівка, Ново- софіївка, Петрівка. В стадії оновлення нормативна грошова оцінка села Залізний Порт.

Розпочато проведення робіт з розмежування земель державної та комунальної власності села Круглоозерка.

В стадії погодження знаходиться проект розмежування земель державної та комунальної власності села Більшовик.

В стадії оформлення правовстановлюючі документи на землі лісового фонду державних підприємств "Голопристанське лісомисливське господарство" та "Збур'ївське лісомисливське господарство", на земельні ділянки на території Голопристанської міської ради під кладовищем та сміттєзвалищем комунального підприємства "Міськтеплокомуненерго", на артезіанські свердловини комунального підприємства "Гопри-Водоканал".

Голопристанська міська рада профінансувала роботи по виготовленню плану зонування території міста. Затверджено технічну документацію з нормативно-грошової оцінки земель міста та введено її в дію з 1 січня 2012 року.

Скориговано проектно-кошторисну документацію на будівництво автошляху Н220814.

Виконано заплановані заходи з енергозбереження Голопристанським РЕЕМ.

Виготовлена проектно-кошторисна документація на газифікацію Кардашинської та Великокардашинської загальноосвітніх шкіл.

Виконано зобов'язання щодо співфінансування програми індивідуального житлового будівництва на селі "Власний дім".

У сфері житлово-комунального господарства проведено:

- коригування проектно-кошторисної документації газопроводу Костогризово-Гладківка високого тиску;

- виконання будівельно-монтажних і технологічних робіт з запуску першого пускового комплексу очисних споруд села Залізний Порт;

- приведення до архітектурно-планувальних вимог набережної Залізний

Порт протяжністю в кілометр;

- в селі Залізний Порт 400 м водопровідної мережі, встановлено 20 лічильників води, профінансовано виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію артезіанської свердловини; замінено два насоси на артезіанських свердловинах та проведено реконструкцію двох башт Рожновського у селах Новочорномор'я та Бехтери; встановлено 94 лічильників питної води в селі Таврійське, реконструйовано 2450 м водопроводу та 700 м водовідведення; на території Збур'ївської сільської ради встановлено нову башту Рожновського; з районного бюджету профінансовано роботи по ремонту артезіанських свердловин в селах Суворовка і Краснознам'янка;

- реконструкція мережі котелень міста Гола Пристань;

- встановлення засобів обліку відпуску теплової енергії на усіх котельних КП "Міськтеплокомуненерго";

- укладення договору на коригування Схеми теплопостачання м. Гола Пристань;

- прочистка артезіанської свердловини по вул. Ігнатченка в м. Гола Пристань;

- завершення робіт з реконструкції централізованої системи водопостачання з установкою автоматизованої системи управління насосними агрегатами із застосуванням планового пуску по вул. Ігнатченка в м. Гола Пристань";

- заміну насосів на КНС № 1 і КНС № 3 та реконструкцію аварійних каналізаційних мереж по місту;

- встановлення 762 лічильників питної води, що складає 74 % від загальної кількості квартир (1031).

На виконання завдань, передбачених Програмою економічних реформ "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава":

- на баланс центральної районної лікарні передано 42 сільські заклади охорони здоров'я, створено центр первинної медико-санітарної допомоги в структурі центральної районної лікарні;

- створено 7 освітніх округів;

- введено посаду державного адміністратора дозвільного центру.

Філією "Голопристанська дорожньо-експлуатаційна дільниця виконано роботи з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності на суму 2,5 млн. гривень; забезпечено всі соціальні гарантії населенню, передбачені законодавством; для вирішення нагальних питань були виділені інші субвенції з районного бюджету: Геройській, Збур'ївській, Краснознам'янській, Чорноморській сільським радам; ліквідовано заборгованість із виплати заробітної плати; закріплено позитивну тенденцію до зменшення числа бездоглядних і безпритульних дітей.; збережено мережу дошкільних начальних закладів; досягнуто стовідсоткове охоплення дітей старшого дошкільного віку дошкільною освітою; забезпечено участь у другому етапі спільного проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду"; відновлено роботу магазину та відділу "Ветеран".

Питання, які не були вирішені протягом 2011 року, перенесені для виконання у 2012 році.

З метою збереження позитивних тенденцій, результати аналізу виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2011 рік враховані при розробці програми на 2012 рік.

Керуючись статтею 43,44 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада

в и р і ш и л а:

 

 

1. Звіт про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району за 2011 рік взяти до відома.

 

 

 

Голова районної ради Г.В.Попов

 

rshennya-pro-vikonannya-programi-ekonomchnogo.doc [55 Kb] (cкачувань: 7) : 22 March 2012 в 13:57

 

 

Категорія: Архів » Рішення районної ради VI скликання » 2012 рік » Сесія №17-26 » Сесія № 18

Календар новин

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги