Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

ПРОТОКОЛ №16 засідання постійної комісії з питань гуманітарної політики, медицини та соціального захисту населення

опубліковано: 28-12-2017, 07:15, переглядів: 580,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

ПРОТОКОЛ №16

засідання постійної комісії з питань гуманітарної політики, медицини та соціального захисту населення

 

від 22.12.2017

м. Гола Пристань                                                                 09.00

 

Присутні члени постійної комісії:

Чумак М.М.- голова постійної комісії, депутат районної ради

Васильєва Л.М.- заступник голови постійної комісії, депутат районної ради

Козаченко А.О.- секретар засідання, депутат районної ради

Карпенко А.Р.- член постійної комісії, депутат районної ради

 

Відсутні члени постійної комісії з поважних причин:

Марміль Н.М. - депутат районної ради

 

Запрошені:

 Басараб І.К. - заступник голови районної ради

 Лобинцева А. А. – головний спеціаліст виконавчого апарату районної ради, куратор комісії

 Козакова Г.В. - начальник управління соціального захисту населення та охорони здоров‘я та Голопристанської районної державної адміністрації

 Чуприна Л.М. - начальник відділу освіти, молоді та спорту Голопристанської районної державної адміністрації

 Кравченко Д.А. - завідувач сектору молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту Голопристанської районної державної адміністрації

 Семененко А.П. - заступник головного лікаря комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» з медичної частини           Нестьоркіна Т.І. - заступник головного лікаря комунального підприємства «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги»

 Тамазликарь Т.В. - директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Голопристанської районної ради Херсонської області

 Юхимчук А.В. - інструктор-методист Голопристанської дитячо-юнацької спортивної школи.

 

Порядок денний:

 1. Про обрання секретаря постійної комісії з питань гуманітарної політики, медицини та соціального захисту населення 

 Інформує: Чумак М.М. – голова постійної комісії з питань гуманітарної політики, медицини та соціального захисту населення.

 2. Про хід виконання районної цільової соціальної програми протидії ВІЛ - інфекції / СНІДУ на 2015 - 2018 роки 

 Доповідає: начальник УСЗН та ОЗ Голопристанської районної державної адміністрації Козакова Г.В.

 3. Про хід виконання програми розвитку фізичної культури та спорту в Голопристанському районі на 2017 - 2020 роки за 9 місяців 2017 року

 Доповідає: завідувач сектору молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту Голопристанської районної державної адміністрації Кравченко Д.А.

 

Регламент

1. Інформація з першого питання                                 до 05 хв.

2. Інформація з другого та третього питання                до 15 хв.

3. Виступи з питань порядку денного                           до 5 хв.

4. Запитання та відповіді на них                                  до 3 хв. (кожному)

 

1.СЛУХАЛИ:

Чумака М.М. - голову комісії, який запропонував обрати секретарем комісії з питань гуманітарної політики, медицини та соціального захисту населення Марміль Н.М., в зв’язку із тим, що Свиридова О.М., яка була секретарем комісії, склала депутатські повноваження (обрана депутатом Чулаківської ОТГ)

 

Після обговорення депутати вирішили обрати секретарем комісії  Марміль Н.М.

Голосували «За» одностайно.


2.СЛУХАЛИ:

Козакову Г.В. - начальника УСЗН та ОЗ Голопристанської районної державної адміністрації, яка ознайомила присутніх з ходом виконання районної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДУ на 2015-2018 роки - Інформація знаходиться в протоколі комісії.


ВИСТУПИЛИ:

Семененко А.П. - заступник головного лікаря комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» з медичної частини, ознайомила присутніх з інформацією щодо впровадження сайту замісної підтримуючої терапії для осіб з наркотичною залежністю та доповнила інформацію доповідача по питанням організації роботи протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та туберкульозу - Матеріали знаходяться в протоколі комісії.


Нестьоркіна Т.І. - заступник головного лікаря комунального підприємства «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги», зосередила увагу присутніх на збільшення показника захворюваності на туберкульоз по району: за 11 місяців він склав 101,5 на 100 тис. населення. Також, відмітила, що основним методом виявлення туберкульозу легень залишається флюорографічне обстеження, а в даний час - закінчуються рентгенівські плівки.

 

Басараб І.К. - заступник голови районної ради, закликав всіх, хто відповідає в районі за виконання заходів програми, підходити до вирішення проблемних питань конструктивно та неупереджено, для досягнення позитивних результатів.

  Особливо, це стосується порозуміння з керівництвом комунального підприємства закладу охорони здоров’я Голопристанська центральна районна аптека №14 щодо отримання, зберігання та відпуску препаратів для замісної підтримувальної терапії.

 

Після обговорення прийнято висновки і рекомендації № 16-2 (додаються). 

Голосували «За» одностайно.


3.СЛУХАЛИ:

Кравченко Д. А. - завідувача сектору молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту Голопристанської районної державної адміністрації, яка ознайомила присутніх з ходом виконання заходів програми розвитку фізичної культури та спорту в Голопристанському районі на 2017-2020 роки за 9 місяців 2017 року - Матеріали знаходяться в протоколі комісії.


ВИСТУПИЛИ:

Басараб І.К. - заступник голови районної ради, піддав критиці роботу районної державної адміністрації в даному напрямку, зауваживши, що розвиток фізичної культури та спорту є специфічною та об’ємною ділянкою роботи, яка вимагає залучення до занять не тільки школярів, а і дорослого населення району та спільної праці з спортивними федераціями району. Також зауважив, що за підсумками проведення щорічної обласної Спартакіади учнів загальноосвітніх навчальних закладів 2016-2017 навчального року, збірна команда Голопристанського району виступила слабо та посіла останні місця у своїй групі.

 

Карпенко А.Р.- депутат районної ради, звернув увагу присутніх на проблему використання спортивних залів шкіл в весняно-зимовий період з-за відсутності опалення, зокрема - в Таврійській ЗОШ, а також - використання праці молодих вчителів, в порівнянні із вчителями з фізичної культури, які мають великий стаж роботи (перевага надається вчителям старшого віку).

 

Козаченко А.О. - депутат районної ради, зауважив, що школи не мають достатньої матеріально-технічної бази, що негативно впливає на заняття фізичною культурою.

 

Юхимчук А.В. - інструктор-методист Голопристанської ДЮСШ, звернула увагу присутніх на те, що збірна команда району посіла останні місця на обласній Спартакіаді в результаті того, що по видам спорту «Шкіряний м’яч», «Старти надій», Стрільба кульова не були взагалі виставлені команди.

 

Чуприна Л. М. - начальник відділу освіти, молоді та спорту Голопристанської районної державної адміністрації, зазначила, що з січня 2018 року у відділі освіти, молоді та спорту не буде сектору молоді та спорту, тому - для успішного проведення обласної Спартакіади школярів необхідна дієва допомога ДЮСШ, як координатора цих змагань.

Після обговорення прийнято висновки і рекомендації № 16-3 (додаються). 

Голосували «За» одностайно.

 

Голова комісії                                                           М.М.Чумак

 

Секретар комісії                                                       А.О. Козаченко

 

Категорія: Комісії » Постійні комісії районної ради VII скликання » З питань гуманітарної політики, медицини, та соціального захисту населення

Календар новин

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги