Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Відбулось перше, у 2018 році, засідання методичної наради «День голови»

опубліковано: 17-01-2018, 13:27, переглядів: 1530,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

Відбулось перше, у 2018 році, засідання методичної наради «День голови»

 Відбулось перше, у 2018 році, засідання методичної наради «День голови»

16 січня, вперше в 2018 році, відбулось засідання методичної наради «День голови» під головуванням голови Голопристанської районної ради В.О.Соловйова.

  До уваги сільських голів, голів новоутворених ОТГ, їх заступників та виконуючих обов’язки старости населених пунктів було представлено три важливих питання стосовно подальшої життєдіяльності Голопристанського району.

Відбулось перше, у 2018 році, засідання методичної наради «День голови»

  Вперше на засіданні був присутній Бельцик І.М. - новопризначений заступник начальника, начальник Голопристанського відділення Херсонської обласної державної податкової інспекції головного управління державної фіскальної служби у Херсонській області, який ознайомив присутніх з шляхами збільшення дохідної частини місцевих бюджетів.

  «Переді мною поставлено завдання щодо збільшення доходної частини районного бюджету, і це завдання я обов’язково виконаю», - зазначив Іван Михайлович.

Відбулось перше, у 2018 році, засідання методичної наради «День голови»

  Головний податківець району окреслив головні шляхи наповнення районного бюджету.

  Він окреслив питання щодо оренди земельних ділянок на території району та повідомив, що буде проведено аналіз користування земельними ділянками та закликав сільських голів провести роботу серед населення по заповненню декларацій на землю (до 20 лютого 2018 року).

   Не оминув своєю увагою Іван Михайлович і вкрай важливе питання по легалізації заробітної плати найманих працівників в сільськогосподарському виробництві та сфері торгівлі і надання послуг.

   Разом з тим, він сподівається на конструктивний діалог та спільну працю із сільськими головами та всіма гілками влади.

   Дуже приємно відзначити, що незважаючи на короткотривале перебування на посаді, Іван Михайлович показав надзвичайну обізнаність своєю справою, високі професійні якості та бажання кардинально збільшити доходи районного бюджету.

Відбулось перше, у 2018 році, засідання методичної наради «День голови» 

Доповідаючи з другого питання - про методичні рекомендації щодо формування та затвердження програми економічного, соціального та культурного розвитку територіальних громад на 2018 рік, заступник начальника, начальник відділу економічного розвитку управління агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації Риженко Ю.М. зазначила, що законодавчим підґрунтям для розроблення Програми економічного соціального та культурного розвитку територіальної громади є, перш за все, Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні».

  Основні принципи, на яких базується розроблення Програм:

- цілісність - забезпечується розробленням взаємоузгоджених прогнозних і програмних документів розвитку держави, окремих галузей економіки, окремих адміністративно-територіальних одиниць на коротко і середньострокові періоди;

- об'єктивність - прогнозні та програмні документи розвитку розробляються на основі даних органів державної статистики, інших офіційних даних;

- гласність - прогнозні та програмні документи повинні бути доступними для громадськості, інформування про цілі, пріоритети та показники, якими забезпечує суб'єктів підприємницької діяльності необхідними орієнтирами для планування власних прогнозів, планів, бізнес-планів та інших документів;

- самостійність - розробники на місцях, в межах своїх повноважень, відповідають за розроблення, затвердження та виконання прогнозних і програмних документів відповідних адміністративно-територіальних одиниць.

Відбулось перше, у 2018 році, засідання методичної наради «День голови»

 Актуальним для сьогодення було і питання про впровадження медичної реформи в 2018 році, з яким виступив головний лікар комунального підприємства «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги» Голопристанської районної ради Херсонської області Житнюк В.В.

  Зокрема, Владислав Вадимович ознайомив присутніх із ключовими етапами реформи, головними законодавчими актами та доповів як вона буде проводитись.

  Таким чином, основними механізмами реформи є:

- автономізація (реорганізація закладів ПМД з бюджетних установ на комунальні некомерційні підприємства);

- підключення до електронної системи охорони здоров’я (у майбутньому електронна система дасть можливість пацієнтам швидко отримати свою медичну інформацію, а лікарям - вірно ставити діагноз з урахуванням цілісної картини здоров’я пацієнта;

- створення Національної служби здоров’я України (НСЗУ - національний страховик (оператор), який укладатиме договори із надавачами медичної допомоги, за якими закуповуватиме у них послуги з медичного обслуговування населення);

- старт підписання Декларацій про вибір лікаря (кампанія з вибору лікаря з надання первинної допомоги, під час якої пацієнти підписуватимуть декларації з обраними лікарями).

Відбулось перше, у 2018 році, засідання методичної наради «День голови» 

Крім того, головний лікар доповів про підвищення доступності та якості медицини у сільській місцевості.

  "Законом №7117 про підвищення доступності та якості медичного обслуговування передбачено реалізацію заходів з удосконалення мережі закладів охорони здоров’я та їх матеріально-технічної бази через державні цільові програми та субвенції місцевим бюджетам. В бюджеті 2017 року передбачено 4 млрд. грн., а в бюджеті 2018 року - ще 1 млрд. грн. на забезпечення цих заходів шляхом надання субвенцій місцевим бюджетам», - зазначив Владислав Вадимович.

 Відбулось перше, у 2018 році, засідання методичної наради «День голови»

 Дуже важливо, що ці кошти можуть бути спрямовані на будівництво, реконструкцію, капітальні ремонти комунальних закладів охорони здоров’я, придбання медичного обладнання, устаткування та засобів відповідно до табелю матеріально-технічного оснащення, транспорту та телекомунікаційну інфраструктуру, в т.ч. Інтернет, комп’ютери, програми (телемедицина), службове житло (будівництво, придбання), службовий автотранспорт (в т.ч. для обслуговування мешканців віддалених населених пунктів).

 Відбулось перше, у 2018 році, засідання методичної наради «День голови»

Суттєвим було доповнення до виступу головного лікаря, голови районної ради В.О.Соловйова, який ще раз звернув увагу присутніх на основних моментах впровадження реформування охорони здоров’я в сільській місцевості.

  В методичній нараді взяли участь голова Голопристанської районної державної адміністрації Т.В.Гасаненко, її перший заступник - В.М.Богачук, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, посадові особи виконачого апарату районної ради та представники засобів масової інформації.

  Маємо надію, що наступні методичні наради «День голови», будуть такими ж плідними та важливими у вирішенні нагальних питань життєдіяльності Голопристанського району.

 

 

 

 

Категорія: Нормативна база » Про інформацію

Календар новин

«    Вересень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада щиро і сердечно вітає іменинників, які святкують день народження у серпні 2020 року

Голопристанська районна рада щиро і сердечно вітає іменинників, які святкують день народження у серпні 2020 року

Шановні іменинники!

         Від усього серця бажаємо вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту ...

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги