Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Розпочала роботу 19 сесія районної ради VII скликання

опубліковано: 18-01-2018, 12:14, переглядів: 528,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

Розпочала роботу 19 сесія районної ради VII скликання

 Розпочала роботу 19 сесія районної ради VII скликання

Дев’ятнадцята сесія районної ради VII скликання розпочала свою роботу в середу 17 січня 2018 року в депутатській кімнаті районної ради, проведенням спільного засідання постійних комісій з питань бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку району та з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, в якому взяли участь керівництво районної ради, представники структурних підрозділів Голопристанської районної державної адміністрації, керівники комунальних підприємств району.

Розпочала роботу 19 сесія районної ради VII скликання

  На розгляд комісій виносилось 13 питань порядку денного.

  Розгляд питань економічного блоку (5 питань) провів очільник комісії з питань бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку району Коломієць Д.В., зокрема внесення змін до районного бюджету на 2018 рік та проекту Програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2018 рік.

Розпочала роботу 19 сесія районної ради VII скликання

  Члени комісій виважено та відповідально віднеслись до розгляду вищезазначених питань та внесли суттєві пропозиції, які Голопристанській районній державній адміністрації необхідно доопрацювати до пленарного засідання.

 Жваво проходило обговорення питання про рекомендації районній раді щодо затвердження вищезазначеної Програми. Депутатами було задано ряд питань доповідачу та внесено певну кількість пропозицій для доопрацювання Програми про що буде відображено у висновках і рекомендаціях комісій.

 Розпочала роботу 19 сесія районної ради VII скликання 

Питання другого блоку спільного засідання комісій провів голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності Санашвілі О.О.

  Питання стосувалися надання в оренду комунального майна спільної власності територіальних громад Голопристанського району, комунальним підприємствам, установам та організаціям.

Розпочала роботу 19 сесія районної ради VII скликання

  Розглянуто також питання про внесення змін до Програми управління майном спільної власності територіальних громад Голопристанського району на 2017-2020 роки, яким запропоновано внести зміни до Програми  в частині перерахунку кошторисної документації в цінах 2018 року  «Реконструкції недобудованої будівлі харчоблоку під господарсько-медичний блок ІІ черга» з визначенням загального обсягу фінансування 20 тис. грн.

  При прийняті висновків та рекомендацій депутати голосували одностайно.

 

Категорія: Нормативна база » Про інформацію

Календар новин

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги