Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Про затвердження звіту про незалежну оцінку вартості вбудованого приміщення та надання дозволу Новозбур’ївському МНВК на поновлення терміну дії договору оренди частини приміщення з ТОВ "Скіф Плюс"

опубліковано: 19-01-2018, 06:09, переглядів: 199,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

УКРАЇНА 

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ

РІШЕННЯ

дев’ятнадцятої сесії VІI скликання

 

від          №

м. Гола Пристань

 

Про затвердження звіту про незалежну оцінку вартості

вбудованого приміщення та надання дозволу

Новозбур’ївському міжшкільному навчально-

виробничому комбінату на поновлення

терміну дії договору оренди частини приміщення

з товариством з обмеженою відповідальністю

"Скіф Плюс"

 

  Розглянувши листи Новозбур’ївського міжшкільного навчально-виробничого комбінату щодо надання дозволу на продовження оренди приміщення від 27 грудня 2017 року №97 та товариства з обмеженою відповідальністю «Скіф плюс» від 11 грудня 2017 року №3/12, відповідно до статей 142, 143 Конституції України, статті 60, частини 10 розділу V "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 11, 17 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», враховуючи висновки і рекомендації спільного засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району та з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства від 17 січня 2018 року № 37/27-8, керуючись статтями 43, 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити звіт про незалежну оцінку вартості «Вбудованого приміщення, кабінету №6 загальною площею 43,6 м2 Новозбур’ївського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Голопристанської районної ради Херсонської області», розташованого за адресою: вул. Карла Маркса (Зоряна), 126, с. Нова Збур'ївка, Голопристанського району, Херсонської області від 17 листопада 2017року (дата складання звіту) у сумі 45 690 грн. (додається).

  2. Надати дозвіл Новозбур’ївському міжшкільному навчально-виробничому комбінату на поновлення терміну дії договору оренди частини приміщення площею 43,6 кв.м. з товариством з обмеженою відповідальністю "Скіф плюс" , терміном на 2 роки 11 місяців. 

  3. Встановити договірну орендну плату за приміщення комунального майна, зазначеного в пункті 2 цього рішення  на рівні 3,00 грн. за 1 годину оренди без ПДВ та комунальних послуг (розрахунок вартості оренди приміщення здійснений комунальною установою "Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти" Голопристанської районної ради Херсонської області додається), з подальшим урахуванням індексів інфляції.

  4. Доручити директору Новозбур’ївського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Білоусу В.В.:

- в десятиденний термін укласти додаткову угоду до договору оренди з урахуванням пунктів 1,2, 3 цього рішення та копію надати до районної ради.

- здійснювати контроль за своєчасною сплатою за оренду індивідуально визначеного об'єкту нерухомого майна відповідно до умов договору.

  5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства.

 

Голова районної ради                                   В.О.Соловйов

 

Категорія: Проекти рішень

Календар новин

«    Травень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Оголошення

конкурс на заміщення вакантних посад

ОГОЛОШЕННЯ

   Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад фахівців комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Голопристанської районної ради Херсонської області, що знаходиться за ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
nbsp, Гола, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, Укра, Херсонсько, дання, житлово, затвердження, комунально, мандатно, надання, нанс, населення, оренди, оренду, питань, пост, програми, проект, ради, районн, районний, районно, району, регламенту, рекомендац, розвитку, роки, року, скликання, страц, територ, техн, управл, шення, щодо, яльност

Показати всі теги