Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Про затвердження звіту про вартість майна та надання дозволу комунальному підприємству «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги» на поновлення терміну дії договору оренди

опубліковано: 19-01-2018, 06:21, переглядів: 369,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

УКРАЇНА 

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ

РІШЕННЯ

дев’ятнадцятої сесії VІI скликання

 

від          №

м. Гола Пристань

 

Про затвердження звіту про вартість майна

та надання дозволу комунальному

підприємству «Голопристанський центр первинної

медико-санітарної допомоги» на поновлення

терміну дії договору оренди 

 

  Розглянувши лист комунального підприємства «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги» від 15 січня 2018 року №21 щодо поновлення дії договору оренди, відповідно до статей 142, 143 Конституції України, статті 60, частини 10 розділу V "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», статей 11, 17  Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Положення про порядок передачі у користування майна спільної комунальної власності територіальних громад Голопристанського району Херсонської області, затвердженого рішенням чотирнадцятої сесії районної ради VII скликання від 15 червня 2017 року № 319, враховуючи висновки і рекомендації спільного засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району та з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства від 17 січня 2018 року № 37/27-13, керуючись статтями 43, 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити звіт про вартість майна, а саме: приміщення кабінету загальною площею 7,7 кв.м. розташованого за адресою: с. Новофедорівка вул. Незалежності (Леніна),22 (додається) у сумі _____грн.

 2. Надати дозвіл комунальному підприємству «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги» на поновлення терміну дії договору оренди №17 від 10 лютого 2012 року з комунально-побутовим підприємством «Світанок» строком на 2 роки 11 місяців на умовах визначених типовим договором оренди  нерухомого майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ Голопристанського району Херсонської області затвердженим рішенням чотирнадцятої сесії районної ради VII скликання від 15 червня 2017 року № 319.

  3. Орендну плату за користування майном спільної власності територіальних громад Голопристанського району визначити на рівні _____грн за перший місяць з подальшим урахуванням індексу інфляції.

  4. Доручити головному лікарю комунального підприємства «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги» Житнюку В.В.:

- в десятиденний термін з моменту набрання чинності рішення районної ради укласти додаткову угоду до договору з урахуванням пунктів 1, 2, 3 цього рішення та направити копію до районної ради

- здійснювати контроль за своєчасною сплатою за оренду майна відповідно до умов договору.

  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства.

 

Голова районної ради                                       В.О.Соловйов

 

Категорія: Проекти рішень

Календар новин

«    Грудень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року.

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року.

 

         В цей ...

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада