Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Голопристанський район робить перші кроки по впровадженню медичної реформи на селі

опубліковано: 23-01-2018, 06:50, переглядів: 1256,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

Голопристанський район робить перші кроки по впровадженню медичної реформи на селі

 Голопристанський район робить перші кроки  по впровадженню медичної реформи на селі

Ініціативу Президента щодо підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості в Голопристанському районі підтримано депутатами та розпочато активну роботу щодо її впровадження.

  Зокрема передбачається укомплектування сільських закладів охорони здоров'я необхідним обладнанням і лікарськими засобами, а також здійснення їх капітального ремонту та реконструкції. Передбачається також придбання транспортних засобів та будівництво нових амбулаторії з можливістю проживання родини лікаря.

Голопристанський район робить перші кроки  по впровадженню медичної реформи на селі

 Головним лікарем КП "Голопристанський ЦПМСД" Житнюком В.В. розроблений перспективний план розвитку спроможної мережі по Голопристанського району, який направлений на погодження до Херсонської обласної державної адміністрації.

  Згідно зазначеного перспективного плану у 2018 році передбачено будівництво п’яти лікарських амбулаторій на території сіл Стара Збур’ївка, Нова Збур’ївка, Велика Кардашинка, Круглоозерка, Залізний Порт та трьох фельдшерських пунктів на території сіл Геройське, Збур’ївка, Олександрівка. В рамках вищезазначеного плану також передбачено здійснення капітального ремонту чотирьох лікарських амбулаторій (Гладківська, Чорноморська, Садівська, Новозбур’ївська) та п’яти фельдшерських пунктів на територій сіл Іванівка, Новофедорівка, Зеленотропинськ, Забарино та Новософіївка.

Голопристанський район робить перші кроки  по впровадженню медичної реформи на селі 

З метою втілення в життя зазначених задумів 22 грудня 2017 року, під час прийняття рішення «Про районний бюджет на 2018 рік»,депутати районної ради одноголосно підтримали пропозицію голови ради Соловйова В.О. відносно виділення фінансового ресурсу в розмірі 160 тис.грн. на розробку проектів кошторисної документації по будівництву та капітальному ремонту зазначених медичних закладів.

Голопристанський район робить перші кроки  по впровадженню медичної реформи на селі

  Протягом січня місяця 2018 року, голова районної ради Соловйов В.О. разом з депутатами Коваленко С.Г., Бондарем П.П., Санашвілі О.О., головним лікарем Житнюком В.В., радником голови Сипко В.А. та іншими зацікавленими особами здійснив виїзд на територію Новозбур'ївської, Старозбур'ївської, Новофедорівської та Великокардашинської сільських рад з метою пошуку земельних ділянок під будівництво лікарських амбулаторій. Під час зустрічі були оглянуті різні земельні ділянки та визначено декілька варіантів для подальшого опрацювання сільськими радами.

  На сьогоднішній день можна констатувати, що Голопристанський район зробив перші кроки по впровадженню медичної реформи на селі.

  Як зазначив голова районної ради Соловйов В.О., лише спільними зусиллями та єдиною думкою ми здатні позитивно втілити зазначену реформу в життя та зробити наш край ще здоровішим. 

 

Власна інформація

Категорія: Нормативна база » Про інформацію

Календар новин

«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги