Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Оголошення про наміри щодо передачі в оренду вільних площ приміщень об’єктів спільної власності територіальних громад Голопристанського району (повторно)

опубліковано: 24-01-2018, 06:12, переглядів: 415,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

Оголошення про наміри щодо передачі в оренду вільних площ приміщень об’єктів спільної власності територіальних громад Голопристанського району (повторно)

 

  1.Назва об’єкта оренди, його місцезнаходження:

- приміщення загальною площею 14,6 кв.м.

- приміщення загальною площею 13,5кв.м.

- приміщення загальною площею 16,0 кв.м.

  у будівлі комунального підприємства редакція газети «Голопристанський вісник» та радіомовлення, розташованої за адресою: м. Гола Пристань,
вул. 1 Травня, 31.

  Балансоутримувач майна: комунальне підприємство редакція газети «Голопристанський вісник» та радіомовлення

  Орган управління майном: Голопристанська районна рада Херсонської області

  Мета використання об’єкта: для надання послуг (для розміщення творчих спілок, громадських, релігійних та благодійних організацій, громадських організацій інвалідів, розміщення офісів установ або організацій тощо)

  2. Назва об’єкта оренди, його місцезнаходження :

  - приміщення загальною площею 13,0 кв.м.

  у будівлі майнового комплексу Голопристанського районного будинку культури, розташованої за адресою : м.Гола Пристань вул. Кірова, 5

 Балансоутримувач майна: комунальне установа «Централізована бухгалтерія по обслуговуванню закладів та установ культури» Голопристанської районної ради Херсонської області

  Орган управління майном: Голопристанська районна рада Херсонської області

  Мета використання об’єкта: для надання для розміщення офісу, салонів краси, кабінетів масажу тощо.

  3. Назва об’єкта оренди, його місцезнаходження :

  - приміщення гаражного боксу № 10 загальною площею 19,9 кв.м.

  у будівлі  майнового комплексу Голопристанської районної ради Херсонської області, розташованої за адресою : м. Гола Пристань вул. 1 Травня, 41.

  Балансоутримувач майна: Голопристанська районна рада Херсонської області.

  Орган управління майном: Голопристанська районна рада Херсонської області

  Мета використання об’єкта: для розміщення автотранспорту.  

 

  Об’єкти оренди передачі в суборенду не підлягають.

  Розмір орендної плати розраховується згідно Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду державного майна та незалежної оцінки об’єкту оренди для визначення орендної плати.

 

  Заяви із зазначенням найменування, місцезнаходження та платіжних реквізитів (МФО, код, розрахунковий рахунок) про намір взяти в оренду майно комунальної власності разом із пакетом документів подаються до орендодавця, що є балансоутримувачем майна спільної власності територіальних громад Голопристанського району.

  Інформацію щодо переліку документів можна отримати у виконавчому апараті Голопристанської районної ради Херсонської області.

  Заяви та документи щодо оренди об’єктів комунальної власності територіальних громад Голопристанського району Херсонської області, на які надані оголошення про намір передати майно в оренду, приймаються Голопристанською районною радою Херсонської області протягом 10 робочих днів з дня публікації цього оголошення з 8-00 до 17-00 години (перерва з 12-00 до 13-00 годин) за адресою:  м. Гола Пристань,  вул.1 Травня, 41.

  Додаткову інформацію можна отримати у Голопристанській районній раді Херсонської області за адресою: м.Гола Пристань, вул. 1 Травня, 41, телефон 2-63-32,  понеділок –п’ятниця з 8-00 до 17-00  (перерва з 12-00 до 13- 00 години).

   Розмір орендної ставки залежить від виду використання орендарем нерухомого майна за цільовим призначенням

 

Категорія: Оголошення

Календар новин

«    Квітень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 

Оголошення

конкурс на заміщення вакантних посад

ОГОЛОШЕННЯ

   Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад фахівців комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Голопристанської районної ради Херсонської області, що знаходиться за ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
nbsp, Гола, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, Укра, Херсонсько, дання, житлово, затвердження, комунально, мандатно, надання, нанс, населення, оренди, оренду, питань, пост, програми, проект, ради, районн, районний, районно, району, регламенту, рекомендац, розвитку, роки, року, скликання, страц, територ, техн, управл, шення, щодо, яльност

Показати всі теги