Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

ПРОТОКОЛ № 17/16/17 спільного засідання постійної комісії

опубліковано: 25-01-2018, 11:54, переглядів: 472,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

ПРОТОКОЛ № 17/16/17

спільного засідання постійної комісії мандатної з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, з питань агропромислового розвитку та екології та з питань гуманітарної політики, медицини та соціального захисту населення

 

18.01.2018

м. Гола Пристань

 

Присутні: 

Санін О.С.заступник голови постійної комісії мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики

Члени комісії:

Шишкін В.С. - депутат районної ради VII скликання

 

Загороднюк А.І.голова постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології

Члени комісії:

Боднар С.Л. - депутат районної ради VII скликання

Брага А.Г. - депутат районної ради VII скликання

Сребний С.В. - депутат районної ради VII скликання 

Сушич В.Ф. - депутат районної ради VII скликання

 

Чумак М.М. - голова постійної комісії з питань гуманітарної політики, медицини та соціального захисту населення

Члени комісії:

Васильєва Л.М.- депутат районної ради VII скликання

Марміль Н.М. - депутат районної ради VII скликання

Козаченко А.О.- депутат районної ради VII скликанн

Карпенко А.Р.- депутат районної ради VII скликання

 

Відсутні з поважних причин: 

Погорільська М.Б.

Федотов В.В.

Пинзару Н.В.

Холодняк В.М.

 

 

Запрошені:

Александрова Т.М. - керуючий справами виконавчого апарату районної ради

Басараб І.К. – заступник голови районної ради

Бебешко О.І. – спеціаліст I категорії із земельних питань  Новозбур’ївської сільської ради

Бишок Ю.Г. – начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради

Богачук В.М. – перший заступник голови Голопристанської районної державної адміністрації

Волошина Н.О. – начальник фінансового управління Голопристанської районної державної адміністрації

Гасаненко Т.В. – голова Голопристанської районної державної адміністрації

Дімова Ж.О. – начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради, куратор постійної комісії мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики

Житнюк В.В. – головний лікар комунального підприємства «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги»

Іванов С.І. – заявник по питанню погодження отримання спеціального дозволу на користування надрами (територія Великокардашинської сільської ради)

Корнієнко О.М. – заступник начальника, начальник відділу персоніфікованого обліку управління соціального захисту населення та охорони здоров‘я Голопристанської районної державної адміністрації

Лобинцева А.А. – головний спеціаліст організаційного відділу виконавчого апарату районної ради, куратор постійної комісії з питань гуманітарної політики, медицини та соціального захисту населення

Маруняк В.В. – старозбур’ївський сільський голова

Мельниченко С.А. – заявник по питанню затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (територія Великокардашинської сільської ради)

Орлик І.В. – головний спеціаліст організаційного відділу виконавчого апарату районної ради, куратор постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології

Пішта А.П. –  начальник відділу культури Голопристанської районної державної адміністрації

Попелишко Є.Ю. – виконуючий обов’язки начальника відділу у Голопристанському районі Головного управління Держгеокадастру у Херсонської області

Расторгуєв А.І. – довірена особа заявника державної установи «Голопристанська виправна колонія (№ 7) – міжобласна спеціалізована туберкульозна лікарня» по питанню затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок (територія Старозбур’ївської сільської ради)

Риженко Ю.М. – заступник начальника - начальник відділу економічного розвитку управління агропромислового та економічного розвитку Голопристанської районної державної адміністрації

Семененко А.П. – заступник головного лікаря комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» з медичної частини

Сипко В.А – радник голови районної ради

Слиш В.Р. – геолог вищої категорії Южноукраїнської експедиції

Соловйов В.О. – голова районної ради

Чуприна Л.М. – начальник відділу освіти, молоді та спорту Голопристанської районної державної адміністрації

Чухрай О.І. – великокардашинський сільський голова

Щерба О.С. – заявник по питанню затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (територія Новозбур’ївської сільської ради)

 

Членам комісій роздано порядок денний, регламент роботи комісій та проекти висновків і рекомендацій з питань порядку денного.

 

Порядок денний:

   1. Про рекомендації районній раді щодо внесення доповнень до районної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДУ на 2015-2018 роки. 

   Доповідає: заступник начальника, начальник відділу персоніфікованого обліку управління соціального захисту населення та охорони здоров‘я Голопристанської районної державної адміністрації Корнієнко О.М.

  2.Про рекомендації районній раді щодо затвердження Програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2018 рік.

  Доповідає: заступник начальника, начальник відділу економічного розвитку управління агропромислового та економічного розвитку Голопристанської районної державної адміністрації Риженко Ю.М.

  3. Інформація про надання додаткових документів Мельниченком Сергієм Анатолійовичем.

Доповідає: голова постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології Загороднюк А.І. 

  4. Про розгляд питання щодо погодження отримання Івановим С.І. спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення.

Доповідає: Загороднюк А.І. – голова постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології Загороднюк А.І.

  5. Про рекомендації районній раді щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок загальною площею 25,7796 га, що перебувають в постійному користуванні державної установи «Голопристанська виправна колонія № 7 – міжобласна спеціалізована туберкульозна лікарня».

  Доповідає: голова постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології Загороднюк А.І.

  6. Про рекомендації районній раді щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 21,2993 га, яка надана в оренду Щербі Олександру Степановичу.

  Доповідає: голова постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології Загороднюк А.І.

 

Регламент роботи: 

1. Інформація з першого питання

порядку денного                                                         до 10 хв.

2. Інформація з другого питання

порядку денного                                                         до 20 хв.

3. Інформація з третього-шостого

питань порядку денного                                              до 05 хв. кожне

4. Виступи в обговоренні питань                                  до 03 хв.

5. Запитання по кожному питанню

і відповіді на них                                                          до 3 хв. кожне

 

1.СЛУХАЛИ:

Корнієнко О.М. – заступника начальника, начальника відділу персоніфікованого обліку управління соціального захисту населення та охорони здоров‘я Голопристанської районної державної адміністрації, яка ознайомила присутніх із доповненнями до районної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДУ на 2015 – 2018 роки - Матеріали знаходяться в протоколі дев’ятнадцятої сесії районної ради VII скликання.

 

ВИСТУПИЛИ:

Семененко А.П. – заступник головного лікаря комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» з медичної частини, доповнила виступ доповідача інформацією щодо впровадження сайту замісної підтримуючої терапії (ЗПТ) для осіб з наркотичною залежністю, зокрема зазначила, що в районі вже 10 наркозалежних легалізували себе та виявили бажання перейти на замісну підтримуючу терапію для подальшого повного вилікування.

  Також повідомила, що сайт ЗПТ буде працювати в Голопристанській ЛА ЗПСМ комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» на базі кабінету №18 та поінформувала присутніх про умови зберігання метадону.

 

Чумак М.М. – голова комісії з питань гуманітарної політики, медицини та соціального захисту населення, запропонував членам комісії прийняти відповідні висновки і рекомендації.

 

Після обговорення прийнято висновки і рекомендації № 17/16/17-1 (додаються).

 

2.СЛУХАЛИ:

Риженко Ю.М. – заступника начальника, начальника відділу економічного розвитку управління агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації, яка висвітлила напрямки проекту програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2018 рік. – Матеріали знаходяться в протоколі девятнадцятої сесії районної ради VII скликання.

 

ВИСТУПИЛИ:

Карпенко А.Р. – депутат районної ради, задав питання щодо використання зрошення на території району, використання виноградників в ПрАТ ім.«Покришева», та подальшої реконструкції дороги до села Геройське.

Соловйов В.О. – голова районної ради, надав роз’яснення по питанням використання одноосібниками та фермерськими господарствами системи зрошення на території сільських рад району, а також - використання виноградників в ПрАТ ім.«Покришева».

Басараб І.К. – заступник голови районної ради, пояснив, що на спільному засіданні постійних комісії з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району та з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, депутатами рекомендовано районній державній адміністрації вивчити можливість включення до Програми завдання щодо проведення капітального ремонту дороги 022085 Очаківське - Олексіївка - /Т-22-16/ та 0220806 Геройське - Стара Збур’ївка за кошти державного бюджету, що мають стратегічне значення для обороноздатності району, а також, при розгляді питання «Про звіт про виконання програми соціального, економічного та культурного розвитку Голопристанського району на 2017 рік», надати вичерпну інформацію про ефективність проведення ремонтних робіт на дорогах загальнодержавного користування за результатами перевірок правоохоронних органів.

 

Гасаненко Т.В. – голова Голопристанської районної державної адміністрації, повідомила, що на засіданні колегії районної державної адміністрації, яке відбудеться 25 січня 2018 року, буде розглянуто питання про стан доріг в районі. Також, зазначила, що починаючи з 2018 року, для проведення ремонтів доріг державної власності необхідно виготовлення проектно-кошторисної документації (за рахунок коштів місцевих бюджетів) та навела приклад, що проектно-кошторисна документація на капітальний ремонт одного кілометру дороги коштує 10 тисяч гривень.

 

Загороднюк А.І. – голова комісії з питань агропромислового розвитку та екології, запропонував членам комісії прийняти відповідні висновки і рекомендації.

 

Після обговорення прийнято висновки і рекомендації № 17/16/17-2 (додаються).

Голосували: «за» одноголосно.

 

3. СЛУХАЛИ:

Загороднюка А.І. – голову комісії з питань агропромислового розвитку та екології, який повернувся до питання затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 200,0000 га за межами населених пунктів на території Великокардашинської сільської ради та інформував про сплату Мельниченком С.А. заборгованості за оренду вищезазначеної земельної ділянки в сумі 56 тис грн. – Заява Мельниченка С.А. щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки з відповідним пакетом документів та квитанціями про сплату земельного податку (заборгованості) знаходяться в протоколі дев’ятнадцятої сесії районної ради VII скликання.

 

ВИСТУПИЛИ:

Чухрай О.І. – Великокардашинський сільський голова, який виказав своє незадоволення тим, що Мельниченком С.А. сплачено не всю суму боргу, маючи на увазі пеню в розмірі 20 тис. грн., яка виникла внаслідок несвоєчасно сплаченого податку

 

Загороднюк А.І. – голова комісії з питань агропромислового розвитку та екології наголосив на тому, що дане питання перебуває на контролі і буде розглядатися на другій частині пленарного засідання дев’ятнадцятої сесії районної ради VII скликання 20 лютого 2018 року та запропонував заявнику погасити вищезазначену пеню, або надати (в якості доказу) графік реструктуризації по сплаті заборгованості з метою позитивного вирішення питання.

 

4. СЛУХАЛИ:

Загороднюка А.І. – голову комісії з питань агропромислового розвитку та екології, який ознайомив присутніх із листом Державної служби геології та надр України  та заявою щодо погодження отримання Івановим С.І. спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення пісків ділянки «Кардашинська-2» – Лист Державної служби геології та надр України щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки з відповідним пакетом документів, заява Іванова С.І. з додатками та колективне звернення від жителів с Кардашинка  знаходяться в протоколі дев’ятнадцятої сесії районної ради VII скликання.

 

ВИСТУПИЛИ:

Іванов С.І. – заявник на затвердження технічної документації інформував, що відповідні земельні ділянки знаходяться в приватній власності і документально відносяться до категорії земель сільськогосподарського призначення. В подальшому на цій землі планується будівництво бази відпочинку.

 

Чухрай О.І. – Великокардашинський сільський голова, від імені жителів громади Великокардашинської сільської ради, наголошує на відмові у наданні спеціального дозволу на користування надрами Іванову С.І. , посилаючись на те, що в результаті видобутку піску на земельній ділянці «Кардашинська-2», утвориться ще одна штучна водойма значної площі, а в майбутньому це зумовить зсуви грунту та житлових масивів. Запропонував здійснити виїзд з депутатським корпусом на місце розташування відповідної земельної ділянки.

 

Дімова Ж.О. – начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради, роз’яснила, що відповідно до чинного законодавства, Голопристанська районна рада не має ніяких підстав для відмови в наданні погодження на отримання Івановим С.І. спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення.

 

Слиш В.Р. – геолог вищої категорії Южноукраїнської експедиції інформував про те, що дослідно-промислова розробка має відбуватися лише тільки після геологічного  вивчення

 

Богачук В.М. – перший заступник голови районної державної адміністрації, зауважив про прицидентну ситуацію, яка відбулася в Олешках, де теж  було отримано погодження на спецдозвіл щодо користування надрами з метою геологічного вивчення, але тільки но його отримали, почали видобуток піску.

 

Санін О.С. – заступник голови комісії мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики зауважив на статусі приватності даної земельної ділянки, задав питання: чи надавала сільська рада погодження на отримання Івановим С.І. цієї землі?

 

Попелишко Є.Ю. – виконуючий обов’язки начальника відділу у Голопристанському районі Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області відповів, що в 2014 році, згідно чинного законодавства, погодження від сільських рад не вимагалось.

 

Гасаненко Т.В. – голова районної державної адміністрації, вважає, що питання потрібно вивчити досконало і тільки тоді приймати рішення.

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував відкласти розгляд питання з метою його довивчення.

 

Загороднюк А.І. – голова комісії з питань агропромислового розвитку та екології вніс пропозицію додатково, більш достеменно, вивчити питання погодження отримання Івановим С.І. спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення пісків ділянки «Кардашинська-2» з виїздом на місце її розташування.

 

Після обговорення прийнято висновки і рекомендації № 17/16/17-4 (додаються).

Голосували: «за» одноголосно.

 

5. СЛУХАЛИ:

Загороднюка А.І. – голову комісії з питань агропромислового розвитку та екології, який ознайомив присутніх із заявою державної установи «Голопристанська виправна колонія (№ 7) – міжобласна спеціалізована туберкульозна лікарня» по питанню затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, розташованих за адресою: Голопристанський район, Старозбур’ївська сільська рада, Херсонська область. – Заява державної установи «Голопристанська виправна колонія (№ 7) – міжобласна спеціалізована туберкульозна лікарня» щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок з відповідним пакетом документів знаходяться в протоколі дев’ятнадцятої сесії районної ради VII скликання.

 

ВИСТУПИЛИ:

Расторгуєв А.І. – довірена особа заявника – державної установи «Голопристанська виправна колонія (№ 7) – міжобласна спеціалізована туберкульозна лікарня», який інформував, що адміністрації вищезазначеної установи, з метою перерахунку суми за орендну плату, необхідно визначитися з нормативною грошовою оцінкою відповідних земельних ділянок.

 

Маруняк В.В. – Старозбур’ївський сільський голова, після надання йому слова, не виказав ніяких зауважень до заявника на затвердження технічної документації та запропонував рекомендувати районній раді затвердити її з метою подальшого розрахунку процентної ставки для сплати земельного податку.

 

Загороднюк А.І. – голова комісії з питань агропромислового розвитку та екології, запропонував членам комісії прийняти відповідні висновки і рекомендації.

 

Після обговорення прийнято висновки і рекомендації № 17/16/17-5 (додаються).

Голосували: «за» одноголосно.

 

6. СЛУХАЛИ:

Загороднюка А.І. – голову комісії з питань агропромислового розвитку та екології, який ознайомив присутніх із заявою щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана в оренду Щербі О.С. для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів на території Новозбур’ївської сільської ради Голопристанського Району Херсонської області. – Заява Щерби О.С щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки з відповідним пакетом документів знаходяться в протоколі дев’ятнадцятої сесії районної ради VII скликання.

 

ВИСТУПИЛИ:

Щерба О.С. – заявник по питанню затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки  інформував, що він продовжує термін дії договору оренди на дану земельну ділянку, але, з метою перерахунку суми за орендну плату, йому потрібно привести у відповідність технічну документацію з нормативної грошової оцінки.

 

Бебешко О.І. – спеціаліст I категорії із земельних питань  Новозбур’ївської сільської ради  зауважив, що заявник  регулярно та в повному обсязі сплачує податки за орендовану ним землю.

 

Загороднюк А.І. – голова комісії з питань агропромислового розвитку та екології запропонував членам комісії прийняти відповідні висновки і рекомендації.

 

Після обговорення прийнято висновки і рекомендації № 17/16/17-6 (додаються).

Голосували: «за» одноголосно.

 

 

Заступник голови комісії                                   О.С.Санін

Голова комісії                                                   А.І.Загороднюк

Голова комісії                                                   М.М.Чумак

Категорія: Комісії » Постійні комісії районної ради VII скликання » З питань агропромислового розвитку та екології

Календар новин

«    Грудень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року.

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року.

 

         В цей ...

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада