Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

РІШЕННЯ від 20.09.2018 № 511

опубліковано: 27-09-2018, 12:04, переглядів: 366,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

У К Р А Ї Н А

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

двадцять п’ятої сесії VII скликання

 

від  20.09.2018 № 511

м. Гола Пристань

 

Про хід виконання програми економічного,

соціального та культурного розвитку

Голопристанського району на 2018 рік 

 

  Заслухавши та обговоривши інформацію про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2018 рік (Далі - Програма), районна рада зазначає, що в районі проводиться  робота по виконанню заходів Програми.

  Завершено збір ранніх зернових культур. Намолочено 127,99 тис. тонн зерна, що становить 78,2% до запланових Програмою. Середня урожайність по району становить 31,7 ц/га (в 2017 році – 33,6 ц/га). Зібрано 52,2,0 тис.тонн картоплі (на 1,4% перевищує показник запланований Програмою) з середньою врожайністю 149,7 ц/га.

  Триває збирання овочевих та баштанних культур.

  Річний показник Програми виконано на 75,7,% по реалізації м'яса, на 66,4% по виробництву молока та на 68,0% по виробництву яєць.

 Сільськогосподарськими виробниками району  оформлено 3 аграрні розписки. Оновлено машинно-тракторний парк на 10 одиниць сільськогосподарської техніки.

  Селяни отримали компенсацію по утриманню 127 телят віком від 4 до 13 місяців на загальну суму 148,3 тис.грн.

  Сформовано продовольчий ресурс зерна району у кількості 8550 тис. тонн та тримісячний не знижуваний запас зерна.

  В січні-серпні 2018 року видано 2 кредита на придбання житла на суму 150,0 тис.грн.

 Зросли надходження податків та зборів до бюджетів усіх рівнів. Забезпечено збільшення власних надходжень до Пенсійного фонду України, середнього рівня пенсії та заробітної плати.

   Забезпечені всі соціальні гарантії населенню, передбачені законодавством.

   У гуманітарній сфері збережено мережу закладів охорони здоров'я, освіти та культури.

  Збережено мережа лікувальних закладів первинної ланки.

  За урядовою програмою "Доступні ліки" 3 аптечним закладам, які приймають участь в програмі відшкодовано 895,5 тис.грн. за 19812 рецептами.

  Для наближення доступності населення до отримання препаратів за програмою  організована виїзна робота сімейних лікарів на ФАПи та ФП.

 Проведено закупівлю  електронного обладнання та програмного забезпечення для облаштування робочих місць Новозбур’ївської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

  В червні відбулося офіційне відкриття відділення гемодіалізу на 5 гемодіалізних ліжко-місць з добовою пропускною здатністю 15 хворих.

  В галузі освіти 33 педагоги пройшли безкоштовний обов'язковий онлайн-курс для вчителів початкової школи і отримали відповідні сертифікати.

  Проведена тендерна процедура на придбання сучасних меблів для початкових класів та дидактичного матеріалу, для учнів. що навчаються за новими методиками відповідно до концепції "Нова українська школа" і знаходиться на стадії підготовки угоди з переможцем.

  В травні в Чернігівській області в санаторії "Пролісок" за кошти приймаючої сторони відпочило 18 дітей з району.

  Завершені роботи по капітальному ремонту спортивної та актової зали Залізнопортівської ЗОШ I-III ст.

  Розпочато ремонт системи опалення Малокопанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за кошти Державного фонду регіонального розвитку.

  Проведено обстеження технічного стану будівель Садівської, Кардашинської, Старозбур'ївської, Збур'ївської та Новозбур'ївських шкіл № 2 і № 3.    Завершено капітальний ремонт покрівлі Круглоозерської ЗОШ I-III ступенів.

  В стадії виготовлення проектно-кошторисна документація по капітальному ремонту покрівлі Кардашинської школи.

  Проводиться тендерна процедура по виконанню капітального  ремонту лівого крила школи в с. Чорноморське.

  В стадії виконання будівельно-монтажні роботи по робочих проектах капітального ремонту будівель та споруд Новозбур’ївської ЗОШ №3 та опорного закладу освіти "Новозбур’ївська школа №1".

  Встановлені вузли дистанційного обліку газу в Новозбур'ївському МНВК та Новозбур'ївській школі №2.

  Діяльність закладів культури була спрямована на проведення заходів в рамках державних свят, на організацію культурного дозвілля населення та виявлення талановитої молоді, на підвищення ролі закладів культури сільської місцевості у встановленні їх як центрів організації дозвілля.

  Збур'ївською сільською радою проведено заміна вхідних дверей та косметичний ремонт будівлі сільського будинку культури. Круглоозерською сільською радою проведено благоустрій прибудинкової зони сільського будинку культури, встановлено 7 ліхтарів для нічного освітлення.

  Забезпечено гарантовані умови зберігання документів Національного архівного фонду, шляхом перевезення архівних справ у нову будівлю, виділену для облаштування архівного відділу районної державної адміністрації.

  Відібрано 8 будинків та 1 квартира на території Олександрівської, Новозбур'ївської, Геройської, Чорноморської сільських рад, Гладківської та Чулаківської ОТГ, які можуть бути придбані у 2018 році для осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. По будинку, розташованому на території Олександрівської сільської ради проводяться операції із купівлі житла.

         Враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку району від 21 серпня 2018 № 48-1, керуючись статтею 43, 44 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада

 в и р і ш и л а:

  1. Інформацію про хід виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2018 рік взяти до відома.

  2. Районній державній адміністрації:

  1) в подальшій  роботі зосередити увагу на вирішенні головних проблем розвитку економіки і соціальної сфери району, які визначені програмою економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2018 рік.

  2) щоквартально  надавати в районну раду  інформацію з відображенням вирішення ключових завдань Програми.

  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району

 

Голова районної ради                                          В.О. Соловйов

 

-511-pro-vikon.programi-soc-ekonom.rozvitku.doc [62 Kb] (cкачувань: 5)
dodatok-1.doc [143.5 Kb] (cкачувань: 4)
dodatok3.doc [97.5 Kb] (cкачувань: 4)
dodatok4.doc [161.5 Kb] (cкачувань: 4)
dodatok_5.doc [92.5 Kb] (cкачувань: 4)
nformacya-pro-vikon.-programi.doc [167.5 Kb] (cкачувань: 6)

Категорія: Рішення » Рішення районної ради VII скликання » 2018рік » Сесія №19-29 » Сесія25

Календар новин

«    Листопад 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, громад, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги