Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

У комунальних закладах району

опубліковано: 26-10-2018, 09:47, переглядів: 126,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

У комунальних закладах району

Нова українська школа  – це школа, до якої приємно ходити учням. 

 

  Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.

   Особливістю Нової української школи є організація такого освітнього середовища, що сприятиме вільному розвитку творчої особистості дитини. З цією метою змінюються просторово-предметне оточення, програми та засоби навчання. Організація освітнього простору навчального кабінету потребує широкого використання нових ІТ-технологій, нових мультимедійних засобів навчання, оновлення навчального обладнання тощо.

У комунальних закладах району

  За словами міністра освіти Лілії Гриневич, створення умов для навчання дітей є основним повноваженням місцевих органів влади і  держава підтримує їх на цьому шляху.

  Уряд прийняв постанову, що регулює використання освітньої субвенції на Нову українську школу. Майже мільярд гривень з цієї субвенції пішло саме на створення нового освітнього простору. Постановою передбачено закупівлю дидактичних матеріалів для 1-го класу, сучасних меблів та комп’ютерного обладнання для початкових класів НУШ.

  Комунальною установою «Фінансово – господарська група з обслуговування закладів та установ освіти» Голопристанської районної ради Херсонської області проведена закупівля  комп'ютерного обладнання відповідного мультимедійного контенту для початкових класів  Нової української школи, сучасних меблів та  дидактичного матеріалу для учнів, що навчаються за новими методиками, згідно Концепції Нової української школи. Частина дидактичного матеріалу уже поставлена до навчальних закладів освіти Голопристанського району. Завезено перші партії сучасних меблів (парти) до навчальних закладів Старозбур'ївської ЗОШ I-III ступенів та Новозбур’ївського ЗБДО №2. Кожна школа отримала мультимедійні проектори та ноутбуки.

У комунальних закладах району

  Навчальний рік 2018/2019 впевненно можна назвати роком Нової української школи. Адже першокласників навчатимуть за новим Державним стандартом початкової освіти, складеним згідно з Концепцією Нової української школи та новим Законом про освіту.

 

 

 

Категорія: Нормативна база » Про інформацію

Календар новин

«    Березень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Оголошення

конкурс на заміщення вакантних посад

ОГОЛОШЕННЯ

   Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад фахівців комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Голопристанської районної ради Херсонської області, що знаходиться за ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
Гола, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, Укра, Херсонсько, дання, житлово, затвердження, комунально, мандатно, надання, нанс, населення, оренди, оренду, передачу, питань, пост, програми, проект, ради, районн, районний, районно, району, регламенту, рекомендац, розвитку, роки, року, скликання, страц, територ, техн, управл, шення, щодо, яльност

Показати всі теги