Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Рішення по програмі курортно-рекреаційній галузі

опубліковано: 20-08-2012, 10:50, переглядів: 991,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

 

УКРАЇНА

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ 

двадцять другої  сесії районної ради VІ скликання

 

 

від 16.08.2012 № 244

м. Гола Пристань     

 

Про хід виконання районної програми

розвитку курортно – рекреаційної галузі

та туризму на 2011- 2015 роки

 

 

      Заслухавши інформацію першого заступника голови районної державної адміністрації Куркотілова О.П., районна рада зазначає, що результати аналізу виконання завдань програми за 2011 рік та за 1-е півріччя поточного року свідчать про досягнення головної мети - створення позитивного туристичного іміджу Голопристанщини як найбільш привабливого осередку туризму, розвитку курортної галузі – стратегічного напрямку розвитку району.

       Відділом культури та туризму районної державної адміністрації проводиться робота по залученню господарів садиб до участі в туристичних виставках, виготовлення рекламної продукції про туристичні можливості району, виявлення бажаючих займатися сільським туризмом на території району, оновлення інформації про садиби зеленого туризму району на сайті Голопристанської районної державної адміністрації.

Налагоджена тісна співпраця з діючими садибами сільського туризму.

        Так , в березні поточного року в м.Києві на виставці « Україна – подорожі та туризм » презентовано туристичні можливості Голопристанщини на високому рівні. Найяскравішою була виставка саме від Голопристанського району, який представляли історико- розважальний комплекс « Зелені хутори Таврії » на чолі з Долинком О.В.

         З метою залучення учнівської молоді  до активної туристичної діяльності з вивчення історії України, етнографічних, історичних об’єктів, традицій організовуються екскурсії до історичних місць та міст Херсона , Миколаєва, Львова, Одеси, Умані, Києва, до Криму та в Карпати. В поточному році проведено 116 походів, в яких задіяні 1559 учнів, 35 шкільних змагань з кількістю 1383 учасника, 682 екскурсії – 10445 учасників. 

В 2011 році проведено реконструкцію очисних споруд в с. Залізний Порт за кошти Новофедорівської сільської ради в сумі 4,25 млн.грн. та з обласного бюджету – 2 млн.грн.

         Разом з тим, поряд з позитивними моментами існує ряд факторів, які гальмують розвиток туристичної галузі та виконання заходів вищезгаданої  районної програми. Це, насамперед, відсутність цілісної системи державного управління туризмом і курортами ( відповідних структурних підрозділів з питань туризму і курортів ) та недостатнє фінансування галузі.

         Враховуючи вищезазначене, керуючись статтею 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  районна рада  

 

в и р і ш и л а :

1. Інформацію першого заступника голови районної державної адміністрації Куркотілова О.П. « Про хід виконання районної програми розвитку курортно - рекреаційної галузі та туризму на 2011- 2015 роки » взяти до відома.

     З метою неухильного виконання заходів вищезазначеної програми

2.Районній державній адміністрації:

2.1. В термін до 01.12.2012 вжити заходів щодо підключення відділу культури та туризму районної державної адміністрації  ( Олексюк О.В.) до мережі Інтернет та створення туристичного сайту.

3.  Міській та сільським радам:

3.1. Забезпечити співпрацю з діючими садибами сільського туризму та сприяти створенню нових об’єктів туристичної галузі.

3.2. Активізувати  роботу щодо популяризації туристичних можливостей району.

3.3. Новофедорівській та Круглоозерській сільським радам забезпечити належний санітарний стан курортних територій протягом  туристичного   сезону .

4. Контроль  за виконанням цього рішення покласти на постійну  комісію районної ради з питань планування, бюджету та фінансів, регіональної економіки, впровадження інвестицій, розвитку підприємництва та курортно-туристичної діяльності.

 

 

 

 

Голова районної ради                                                                        Г.В.Попов

Категорія: Архів » Рішення районної ради VI скликання » 2012 рік » Сесія №17-26 » Сесія № 22

Календар новин

«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги