Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Гуманітарна комісія рекомендувала районній раді затвердити дві нові районні Програми

опубліковано: 21-11-2018, 15:32, переглядів: 161,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

Гуманітарна комісія рекомендувала районній раді затвердити дві нові районні Програми

Гуманітарна комісія рекомендувала районній раді затвердити дві нові районні Програми

 

  21 листопада, в залі засідань районної ради, відбулось засідання постійної комісії з питань гуманітарної політики, медицини та соціального захисту населення, яке провів голова комісії - Чумак М.М.

  Крім членів комісії, в засіданні приймали участь заступник голови районної ради І.К.Басараб, працівники виконавчого апарату, а також -заступник голови районної державної адміністрації О.М.Антюшина, представники районної державної адміністрації та комунальних закладів районної ради.

  З першого питання «Про рекомендації районній раді щодо затвердження районної програми поліпшення життєзабезпечення пільгових категорій громадян, людей похилого віку, осіб з інвалідністю, підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2019-2022 роки» доповідала заступник начальника управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації О.М.Корнієнко.
   Детально обговоривши проект цієї важливої та актуальної для сьогодення Програми, депутати дійшли висновку схвалити його та рекомендували районній раді затвердити Програму.

Гуманітарна комісія рекомендувала районній раді затвердити дві нові районні Програми

   Начальник відділу організаційної роботи та з питань внутрішньої політики районної державної адміністрації Година О.М. представила до уваги депутатів проект програми висвітлення діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування на 2019 рік та наступні роки.

   Метою Програми є забезпечення відкритості і прозорості у діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування через залучення засобів масової інформації до висвітлення їх діяльності, сприяння безперешкодній реалізації конституційного права громадян на інформацію і свободу слова.

   За результатами розгляду питання, після активного та жвавого обговорення заходів Програми, члени постійної комісії рекомендували районній раді її затвердити.

   На засіданні були прийняті висновки і рекомендації, які взяті в основу проектів відповідних рішень районної ради, що будуть розглянуті на пленарному засіданні 28 сесії районної ради.

 

Категорія: Нормативна база » Про інформацію

Календар новин

«    Травень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Оголошення

конкурс на заміщення вакантних посад

ОГОЛОШЕННЯ

   Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад фахівців комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Голопристанської районної ради Херсонської області, що знаходиться за ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
nbsp, Гола, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, Укра, Херсонсько, дання, житлово, затвердження, комунально, мандатно, надання, нанс, населення, оренди, оренду, питань, пост, програми, проект, ради, районн, районний, районно, району, регламенту, рекомендац, розвитку, роки, року, скликання, страц, територ, техн, управл, шення, щодо, яльност

Показати всі теги