Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Питання комунальної власності в полі зору депутатів

опубліковано: 23-11-2018, 15:52, переглядів: 164,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

Питання комунальної власності в полі зору депутатів

Питання комунальної власності в полі зору депутатів

 

  22 листопада 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства.

   З першого питання порядку денного виступила заступник головного лікаря з економічних питань комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» Кобець Л.М., яка зазначила, що з метою активізації змін у системі охорони здоров’я, підвищення якості та доступності медичних послуг, що надаються населенню району є необхідність внесення змін до Статуту комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" шляхом викладення його у новій редакції.

Питання комунальної власності в полі зору депутатів

 Розглянуто звернення виконуючого обов’язки директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Голопристанської районної ради Херсонської області щодо внесення змін до штатного розпису установи.

  Також не менш важливим було розгляд питання щодо надання згоди комунальній установі "Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти" Голопристанської районної ради Херсонської області прийняти в оперативне управління об'єкти нерухомого майна закладів та установ освіти (закладів загальної середньої освіти) відповідно до рішень сільських рад Голопристанського району Херсонської області.

Питання комунальної власності в полі зору депутатів

  Комісія дійшла висновку, що питання буде розглянуто на пленарному засіданні за умови надання Голопристанською районною державною адміністрацією Херсонської області до пленарного засідання районної плану заходів (дорожню карту) із зазначенням повного пакету документів, які необхідні на кожному з етапів.

  Члени комісії виважено та відповідально віднеслись до розгляду питань порядку денного, були внесені додаткові пропозиції, які знайшли своє відображення у висновках і рекомендаціях  засідання комісії та направлені до районної державної адміністрації для доопрацювання.

Питання комунальної власності в полі зору депутатів

  По всім трьом питанням членами комісії було рекомендовано районній раді прийняти відповідні рішення.

 

 

Питання комунальної власності в полі зору депутатів

Категорія: Нормативна база » Про інформацію

Календар новин

«    Травень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Оголошення

конкурс на заміщення вакантних посад

ОГОЛОШЕННЯ

   Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад фахівців комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Голопристанської районної ради Херсонської області, що знаходиться за ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
nbsp, Гола, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, Укра, Херсонсько, дання, житлово, затвердження, комунально, мандатно, надання, нанс, населення, оренди, оренду, питань, пост, програми, проект, ради, районн, районний, районно, району, регламенту, рекомендац, розвитку, роки, року, скликання, страц, територ, техн, управл, шення, щодо, яльност

Показати всі теги