Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

У комунальних закладах району

опубліковано: 21-12-2018, 15:52, переглядів: 170,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

У комунальних закладах району

Святкування дня Святого Миколая

 

  День Святого Миколая – це один з найулюбленіших свят дітей та чудова нагода відповісти добром на добро. Вже стало гарною традицією у районі проводити святкові заходи для дітей, які потребують особливої уваги від нас дорослих – це діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, та діти, які опинилися у складних життєвих обставинах.

У комунальних закладах району

   21 грудня 2018 року, для дітей цих категорій,  в Районному будинку культури  відбулося свято -  «На радість дітям Миколай іде по світу».

  Зустріч відбувалась в теплій дружній атмосфері. Діти мали змогу провести час, відгадуючи загадки, граючи в ігри, конкурси, спілкуючись та розповідаючи вірші.

  Дуже приємно, що в такий складний час,  є люди, яким небайдужа доля дітей. Солодкий Святий Миколай не обминув і наших гостей, прийшовши з подарунками і найкращими побажаннями. А спорядив Святого Миколая з солодкими пакунками депутат районної ради VII cкликання Олег Санашвілі. 

  За такий приємний, безкорисливий внесок від імені дітей сердечно дякуємо і бажаємо міцного здоров'я, родинного тепла, Божої ласки.

У комунальних закладах району

  Дуже приємно, що спільними зусиллями ми змогли принести малечі радість.

  Висловлюємо подяку усім хто приєднався до привітання дітей. Немає нічого більш приємного, ніж посмішки на дитячих обличчях. Цього року діти ще раз переконались, що дива трапляються. 

 

 

Директор КЗ Територіальний центр

соціального обслуговування

(надання соціальних послуг)

та соціальних служб для сім’ї, дітей та

молоді  Голопристанської районної ради

Херсонської області                                                             Т.В.Тамазликарь

 

Категорія: Нормативна база » Про інформацію

Календар новин

«    Червень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 

Оголошення

громадські слухання

  18 червня 2019 року о 09.00 відбудуться громадські слухання щодо проектів «Створення скринінг центру. Придбання сучасного цифрового рентгенодіагностичного обладнання та відео-ендоскопічної системи (відеогастроскоп і відеоколоноскоп) для комунального ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
nbsp, Гола, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, Укра, Херсонсько, дання, житлово, затвердження, комунально, мандатно, надання, нанс, населення, оренди, оренду, питань, пост, програми, проект, ради, районн, районний, районно, району, регламенту, рекомендац, розвитку, роки, року, скликання, страц, територ, техн, управл, шення, щодо, яльност

Показати всі теги