Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Спільне засідання комісій

опубліковано: 8-02-2019, 10:25, переглядів: 136,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

Спільне засідання комісій

Спільне засідання комісій

  07 лютого, в депутатській кімнаті районної ради, відбулося спільне засідання постійних комісій з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району за участю  голови районної ради Соловйова В.О., голови районної державної адміністрації Гасаненко Т.В., першого заступника голови районної державної адміністрації Богачука В.М., заступника голови районної державної адміністрації Антюшиної О.М., керуючого справами виконавчого апарату районної ради Александрової Т.М., керівників управлінь, відділів районної державної адміністрації, установ та організацій, розташованих на території району, де основним розглядалося питання «Про рекомендації районній раді щодо внесення змін до рішення двадцять дев’ятої сесії районної ради VII скликання від 20 грудня 2018  року № 589 «Про районний бюджет на 2019 рік» (уточнений проект).

Спільне засідання комісій
  Після жвавого обговорення депутатами цього питання, враховуючи пропозиції депутатів районної ради, рекомендовано:

1. Районній раді внести зміни до районного бюджету на 2019 рік, що наданий районною державною адміністрацією з наступними доповненнями, запропонованими депутатами районної ради, а саме:

1) Виділити кошти в сумі 5 500 грн. на виконання заходів програми управління майном спільної власності територіальних громад Голопристанського району на 2017 – 2020 роки для розрахунку за продаж акцій ПРАТ «Ім. Покришева», а саме:

- 5 000 грн. – на комісійну винагороду торговцю цінними паперами;

- 500 грн. – на послуги депозитарної установи.

Спільне засідання комісій
  2) Виділити кошти в сумі 301 000 грн. для передачі іншої субвенції до обласного бюджету на будівництво спортивного майданчика в селі Нова Збур’ївка за умови надання рішення сесії про співфінансування  та відповідної Угоди з Новозбур’ївською сільською радою до пленарного засідання тридцять першої сесії районної ради VII скликання.

  3) Прийняти фінансовий ресурс від Великокардашинської, Збур’ївської, Малокопанівської, Новозбур’ївської, Новософіївської, Садівської, Чорноморської сільських рад в сумі 30 тис. грн. від кожної для реалізації спільного проекту по ремонту медичних закладів за умови надання відповідних рішень сесій сільських рад та укладення Угод до пленарного засідання тридцять першої сесії районної ради VII скликання.

Спільне засідання комісій

  4) Виділити кошти на завершення капітального ремонту системи опалення Малокопанівської ЗОШ I-III ступенів в сумі 245 тис. грн. за рахунок залишків освітньої субвенції для продовження участі у проекті регіонального розвитку «Термомодернізація  Малокопанівської ЗОШ I-III ступенів в с. Малі Копані Голопристанського району Херсонської області» та виконання умов щодо співфінансування не менше 10% у рік в 2019 – 2020 роках.

  Фінансування проекту здійснювати за умови надходження державних коштів.

Спільне засідання комісій
  5) Виділити кошти за рахунок перерозподілу коштів КУ «Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти» Голопристанської районної ради Херсонської області шляхом зменшення видатків на утримання установи та збільшення видатків на оплату енергоносіїв, в тому числі:

- на придбання паливних матеріалів для шкіл в сумі 199 000 грн.

- на придбання паливно-мастильних матеріалів для шкіл району в сумі
60 000 тис. грн.

Спільне засідання комісій
  6) Виділити кошти з залишків медичної субвенції в сумі 697 000 грн. на придбання хірургічної стойки КП «Центральна районна лікарня» Голопристанської районної ради Херсонської області.

  Також на засіданні комісії рекомендовано районній раді внести зміни до Програми управління майном спільної власності територіальних громад Голопристанського району на 2017 — 2020 роки.

Спільне засідання комісій
Зазначені висновки і рекомендації взяті за основу проектів рішень, що будуть внесені на розгляд пленарного засідання тридцять першої сесії районної ради VII скликання, яке відбудеться 14 лютого поточного року.

 

 

Категорія: Нормативна база » Про інформацію

Календар новин

«    Серпень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Оголошення

громадські слухання

  18 червня 2019 року о 09.00 відбудуться громадські слухання щодо проектів «Створення скринінг центру. Придбання сучасного цифрового рентгенодіагностичного обладнання та відео-ендоскопічної системи (відеогастроскоп і відеоколоноскоп) для комунального ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nХЕРСОНСЬКО, nнад, nтридцять, rsquo, Гола, Голопристанського, ОБЛАСТ, ОТРИМАЛА, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, бюджет, власност, дпов, загальноосв, карня, льно, надання, незалежност, нформац, пенс, питань, ради, районно, роботи, року, скликання, територ, умов, четверто, шення, щодо

Показати всі теги