Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

У комунальних закладах району

опубліковано: 11-02-2019, 08:29, переглядів: 106,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

У комунальних закладах району

НАВЧАННЯ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ

  Одним з напрямків роботи позашкільних закладів є співпраця з педагогами закладів загальної середньої освіти, надання їм методичної допомоги. Ця робота здійснюється послідовно та систематично. Тож семінар – практикум для вчителів молодших класів та керівників гуртків початкового технічного моделювання, який відбувся 6 лютого 2019 року у приміщенні відділу науково – технічної творчості комунального закладу «Центр позашкільної освіти», став продовженням цієї роботи. Тема семінару «Форми STEM – навчання у Новій Українській Школі» на даний час є дуже актуальною.

У комунальних закладах району

  Розпочався семінар привітанням від директора Центру позашкільної освіти Галини Михайлівни Хижнюк, яка також  наголосила на важливості співпраці позашкільного закладу та закладів загальної середньої освіти для всебічного розвитку учнів. Під час проведення семінару учасники ознайомились із основними формами STEM – навчання у Новій Українській Школі та мали змогу взяти участь у навчальному квесті, елементи якого вони зможуть використовувати у подальшій роботі. Під час проведення квесту його учасники (а їх було 14 від 13 закладів освіти району) виконували цікаві завдання, які вимагали уваги, кмітливості, швидкості.

У комунальних закладах району

  Традиційно на семінарі були розглянуті питання організації та проведення районних змагань з початкового технічного моделювання, конкурсу – захисту юних винахідників та раціоналізаторів та виставки – конкурсу початкового технічного моделювання. Під час практичної роботи учасники семінару виготовляли конкурсну модель планера з доконструюванням та обговорювали можливі помилки при конструюванні моделі.

У комунальних закладах району

  В кінці семінару всі бажаючі могли отримати індивідуальні консультації з різних питань та отримати матеріали для подальшого використання в роботі. Також учасники семінару висловили побажання, щоб і наступні щорічні зустрічі біли настільки ж цікавими та насиченими, як даний захід.

 

За інформацією 

КЗ "Центр позашкільної освіти"

У комунальних закладах району

У комунальних закладах району

Категорія: Нормативна база » Про інформацію

Календар новин

«    Серпень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Оголошення

громадські слухання

  18 червня 2019 року о 09.00 відбудуться громадські слухання щодо проектів «Створення скринінг центру. Придбання сучасного цифрового рентгенодіагностичного обладнання та відео-ендоскопічної системи (відеогастроскоп і відеоколоноскоп) для комунального ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nХЕРСОНСЬКО, nнад, nтридцять, rsquo, Гола, Голопристанського, ОБЛАСТ, ОТРИМАЛА, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, бюджет, власност, дпов, загальноосв, карня, льно, надання, незалежност, нформац, пенс, питань, ради, районно, роботи, року, скликання, територ, умов, четверто, шення, щодо

Показати всі теги