Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Про засідання постійних комісій

опубліковано: 22-02-2019, 13:26, переглядів: 83,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

Відбулось спільне засідання комісій

 

   22 лютого в депутатській кімнаті районної ради відбулось спільне засідання постійних комісій з питань гуманітарної політики, медицини та соціального захисту населення та з питань агропромислового розвитку та екології, яке провів голова постійної комісії з питань гуманітарної політики, медицини та соціального захисту населення Чумак М.М.

   Крім членів комісії, в засіданні приймали участь керуючий справами виконавчого апарату районної ради Александрова Т.М., працівники виконавчого апарату, а також - перший заступник голови районної державної адміністрації Богачук В.М., представники районної державної адміністрації та комунальних закладів районної ради.

    На порядку денному - три питання.

 Про засідання постійних комісій

    З першого питання, про звіт про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району за 2018 рік,

доповідала заступник начальника, начальник відділу економічного розвитку управління агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації Риженко Ю.М.

     Після детального обговорення депутати рекомендували районній раді затвердити звіт.

     Наступним питанням було розглянуто проект районної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на 2019-2023 роки, який представила начальник управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації Козакова Г.В.

    Програма спрямована на реалізацію в Голопристанському районі державної політики у сфері охорони здоров’я щодо задоволення потреб населення у спеціалізованій онкологічній допомозі, підвищення ефективності профілактики онкологічних захворювань, забезпечення їх раннього виявлення та лікування, поліпшення якості життя онкологічних хворих.

Про засідання постійних комісій
Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, складає 11188,24 тис.грн, з них 5209,19 тис.грн. - районний бюджет, 2631,49 тис.грн. - бюджет м. Гола Пристань, 3347,56 тис.грн. - бюджет Бехтерської, Гладківської, Долматівської та Чулаківської об’єднаних територіальних громад.

    За результатами розгляду питання, після активного та жвавого обговорення заходів Програми, члени постійних комісій рекомендували районній раді її затвердити.

    З третього питання, про проект програми розвитку архівної справи в районі на 2019-2021 роки, доповідала начальник архівного відділу районної державної адміністрації Гомон І.О., яка зазначила, що матеріально-технічна база архівного відділу відповідає сучасним стандартам і потребам, але не в повному обсязі, унаслідок чого існує загроза збереженості документів Національного архівного фонду.

Про засідання постійних комісій
   Умови зберігання, в яких зараз знаходяться архівні документи, потребують вжиття додаткових заходів та виділення додаткового фінансування для їх реалізації.

  Обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, з районного бюджету складає 172,0 тис.грн.

   Під час обговорення питання, члени постійних комісій дійшли висновку про необхідність прийняття районною радою цієї Програми.

   На засіданні були прийняті висновки і рекомендації, які взяті в основу проектів відповідних рішень районної ради, що будуть розглянуті на пленарному засіданні 32 сесії районної ради.

Про засідання постійних комісій

 

Категорія: Нормативна база » Про інформацію

Календар новин

«    Травень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Оголошення

конкурс на заміщення вакантних посад

ОГОЛОШЕННЯ

   Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад фахівців комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Голопристанської районної ради Херсонської області, що знаходиться за ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
nbsp, Гола, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, Укра, Херсонсько, дання, житлово, затвердження, комунально, мандатно, надання, нанс, населення, оренди, оренду, питань, пост, програми, проект, ради, районн, районний, районно, району, регламенту, рекомендац, розвитку, роки, року, скликання, страц, територ, техн, управл, шення, щодо, яльност

Показати всі теги