Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Бюджетні питання в полі зору депутатів

опубліковано: 21-03-2019, 16:42, переглядів: 91,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

Бюджетні питання в полі зору депутатів

Бюджетні питання в полі зору депутатів

 

  21 березня 2019 року в депутатській кімнаті Голопристанської районної ради відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району.

  Крім членів комісії, в засіданні приймали участь: голова районної ради Соловйов В.О., керуючий справами виконавчого апарату районної ради Александрова Т.М., перший заступник голови районної державної адміністрації Богачук В.М., заступник голови районної державної адміністрації Антюшина О.М., працівники виконавчого апарату районної ради, керівники управлінь і відділів районної державної адміністрації, голови постійних комісій районної ради та сільські голови.

 Бюджетні питання в полі зору депутатів

 Першим розглядалося питання внесення змін та доповнень до довгострокової районної програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2015 та наступні роки, з якого доповідала заступник начальника, начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації Корнієнко О.М.

  З метою організації літнього відпочинку, оздоровлення та зайнятості дітей влітку, створення належних умов для проведення оздоровчих заходів відпочинку дітей пільгових категорій, збільшення кількості дітей, охоплених організованими формами відпочинку та оздоровлення Голопристанського району,  які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, створення необхідних умов для фізичного, психологічного, соціального та морального здоров’я дітей з Херсонщини та інших регіонів України, заходи по виконанню вищезазначеної програми викладено в новій редакції. Комісією прийняті позитивні висновки та рекомендації.

Бюджетні питання в полі зору депутатів

   Наступним питанням було розглянуто листи районної державної адміністрації від 05 березня 2019 року № 01-31/130 та КУ «Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти» Голопристанської районної ради Херсонської області в частині нефінансування районною державною адміністрацією кошторисних витрат на придбання паливно-мастильних матеріалів та твердого палива для шкіл району та ремонту Садівської ЗОШ I-III ступенів.

Після детального обговорення комісією питання рекомендовано районній державній адміністрації: вжити невідкладних заходів щодо фінансування вищезазначених кошторисних призначень, про що інформувати комісію до 27 березня 2019 року, а також вимагати від керівників структурних підрозділів дотримання вимог чинного законодавства в частині своєчасного фінансування кошторисних призначень та потребувати від начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації дотримання в роботі інструкції по діловодству та виконавської дисципліни в роботі з документами.

  Бюджетні питання в полі зору депутатів

  Третім та четвертим питаннями розглядалося внесення змін до районного бюджету на 2019 рік. Депутатами заслухані та обговорені пропозиції районної державної адміністрації щодо розподілу вільних залишків, що склалися на 01 січня 2019 року та залишків освітньої субвенції.

  Внесено суттєві корективи до пропозицій, озвучених начальником фінансового управління районної державної адміністрації Волошиною Н.О., та рекомендовано районній раді внести зміни до районного бюджету на 2019 рік з урахуванням змін та доповнень, висловлених депутатами районної ради.

Після конструктивного діалогу на засіданні було прийнято висновки і рекомендації, які взяті за основу проектів відповідних рішень районної ради, що будуть розглянуті на пленарному засіданні 32 сесії районної ради VII скликання 28 березня 2019 року.

 

Бюджетні питання в полі зору депутатів

Бюджетні питання в полі зору депутатів

Бюджетні питання в полі зору депутатів

Категорія: Нормативна база » Про інформацію

Календар новин

«    Липень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Оголошення

громадські слухання

  18 червня 2019 року о 09.00 відбудуться громадські слухання щодо проектів «Створення скринінг центру. Придбання сучасного цифрового рентгенодіагностичного обладнання та відео-ендоскопічної системи (відеогастроскоп і відеоколоноскоп) для комунального ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nУКРА, nХЕРСОНСЬКО, rsquo, Гола, Голопристанська, Голопристансько, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, РУРГ, Укра, Херсонсько, бюджет, власност, громад, дпов, затвердження, карня, надання, нарада, пенс, проект, ради, районно, року, скликання, територ, травня, умов, центру, червня, четверто, шення, щодо, якщо

Показати всі теги