Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

У комунальних закладах району

опубліковано: 18-04-2019, 10:53, переглядів: 37,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

У комунальних закладах району     

Семінар для відповідальних за військово-патріотичну роботу

  16 квітня 2019 року на базі КЗ «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради проведено семінар для відповідальних за військово-патріотичну роботу в освітніх закладах Голопристанського району «Методичне забезпечення проведення І етапу (районного) Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)». 

  Під час роботи семінару було розглянуто наступні питання:

 1. Організація масових заходів військово-патріотичного напрямку (Г.М.Хижнюк)

У комунальних закладах району

  2. Розгляд  та обговорення  Положення  про Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру “Сокіл” (“Джура”), затверджене  постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2018 р. № 845 (В.Г. Людоговський)

  3. Представлення та обговорення проекту Умов  І етапу(районного) дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).  (В.Г. Людоговський)

  В роботі семінару взяли участь 14 представників освітніх заходів району, а також заступник голови Голопристанської райдержадміністрації Антюшина О.М та спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Лубяна Н.О.

  В результаті плідної роботи обговорено Положення  про Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру “Сокіл” (“Джура”),  затверджене  постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2018 року  № 845, визначено основні напрямки та пріоритети в роботі на найближчий час.

У комунальних закладах району

  Також були обговорені та прийняті остаточні умови проведення І(районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької  військово-патріотичну гри “Сокіл” (“Джура”).

  Дякуємо учасникам семінару за плідну і конструктивну роботу.

 

За інформацією

КЗ «Центр позашкільної освіти»

 

 

У комунальних закладах районуУ комунальних закладах району

Категорія: Нормативна база » Про інформацію

Календар новин

«    Травень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Оголошення

конкурс на заміщення вакантних посад

ОГОЛОШЕННЯ

   Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад фахівців комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Голопристанської районної ради Херсонської області, що знаходиться за ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
nbsp, Гола, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, Укра, Херсонсько, дання, житлово, затвердження, комунально, мандатно, надання, нанс, населення, оренди, оренду, питань, пост, програми, проект, ради, районн, районний, районно, району, регламенту, рекомендац, розвитку, роки, року, скликання, страц, територ, техн, управл, шення, щодо, яльност

Показати всі теги