Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Проведено тридцять третю сесію районної ради VII скликання

опубліковано: 3-05-2019, 14:02, переглядів: 268,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

Проведено тридцять третю сесію районної ради VII скликання

Проведено тридцять третю сесію районної ради VII скликання

  Зважаючи на виняткові обставини, головою районної ради було видано розпорядження від 25 квітня 2019 року № 11-р про скликання тридцять третьої сесії районної ради VII cкликання в порядку винятку, пленарне засідання якої відбулось 03 травня 2019 року в залі засідань районної ради.

  Перед пленарним засіданням районної ради проведено засідання президії районної ради, на якому було погоджено порядок денний, регламент та проекти рішень.

 Порядок денний був сформований з 8 нагальних питань.

  Із загальної кількості 34 депутатів районної ради у пленарному засіданні сесії районної ради VІІ скликання взяли участь 23 депутата.

 Також були присутні: заступник голови районної державної адміністрації Антюшина О.М., керівники управлінь, відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ, організацій спільної власності територіальних громад району, посадові особи виконавчого апарату районної ради, представники ЗМІ та інші зацікавлені особи.

  Перед початком пленарного засідання голова районної ради привітав іменинників, які у міжсесійний період відсвяткували свої дні народження.

 Проведено тридцять третю сесію районної ради VII скликання

  Перед початком розгляду основних питань, в тридцяти хвилинах, що передбачено Регламентом районної ради для оголошень та повідомлень, виступила керуючий справами виконавчого апарату районної ради Александрова Т.М. з пропозицією депутатам районної ради відвідати сільські територіальні громади з метою привітання і нагородження їх мешканців Почесними грамотами до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

  По першим двом питанням  порядку денного щодо внесення змін та доповнень до довгострокової районної програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2015 та наступні роки та до районної програми поліпшення життєзабезпечення пільгових категорій громадян, людей похилого віку, осіб з інвалідністю, підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2019-2022 роки доповідала начальник управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації Козакова Г.В.

  Також внесено зміни та доповнення до програми розвитку освіти Голопристанського району на 2017 - 2020 роки.

Проведено тридцять третю сесію районної ради VII скликання

 Начальником фінансового управління районної державної адміністрації Волошиною Н.О. було озвучено пропозиції щодо змін до рішення двадцять дев’ятої сесії районної ради VII скликання від 20 грудня 2018 року № 589 "Про районний бюджет Голопристанського району на 2019 рік". В процесі обговорення депутати районної ради прийняли рішення з урахуванням доповнень, наданих членами постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району.

  Головою постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О. було представлено на розгляд депутатів два питання:

- Про припинення та надання права оперативного управління на нерухоме майно територіальних громад Голопристанського району.

- Про внесення змін до рішення п'ятнадцятої сесії районної ради VII скликання від 14 вересня 2017 року № 373 та

   текст звернення до правоохоронних органів щодо усунення корупційних передумов діяльності органів державної влади.

  Також головою районної ради Соловйовим В.О. запропоновано текст звернення до Херсонської обласної ради, Міністерства охорони здоров’я України, Кабінету Міністрів України, депутата Верховної ради Негоя Ф.Ф. щодо розподілу Херсонського госпітального округу на Херсонський госпітальний округ у складі м. Херсон та Білозерського району Херсонської області та Голопристанський госпітальний округ у складі Олешківського, Голопристанського, Скадовського та Каланчацького районів Херсонської області.

  По всім питанням порядку денного були прийняті відповідні рішення, які будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Голопристанської районної ради відповідно до вимог чинного законодавства.


 Проведено тридцять третю сесію районної ради VII скликання

Проведено тридцять третю сесію районної ради VII скликання

Проведено тридцять третю сесію районної ради VII скликання

Категорія: Інформація

Календар новин

«    Травень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, етики, житлово, затвердження, комунально, надання, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги