Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

ПРОТОКОЛ № 26 постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології

опубліковано: 15-05-2019, 16:23, переглядів: 136,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

ПРОТОКОЛ № 26

постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології

 

від 13.05.2019

м. Гола Пристань                                                                                             10-00

 

Присутні члени комісії: 

1. Брага А.Г.

2. Боднар С.Л.

3. Загороднюк А.І.

4. Онопрієнко О.Ф.

5. Сребний С.В.          

 

Відсутній з поважних причин: 

1. Сушич В.Ф.

 

Запрошені:

1. Александрова Т.М. – керуючий справами виконавчого апарату районної ради. 

2. Богачук В. М. – перший заступник голови районної державної адміністрації

3. Жигало Р.В. – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, надзвичайних ситуацій управління агропромислового та економчного розвитку районної державної адміністрації

4. Загородній В.М. – начальник Голопристанського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області

5. Орлик І.В. – головний спеціаліст відділу організаційної роботи виконавчого апарату районної ради, куратор комісії

6. Риженко Ю.М. – тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації

 

Членам комісій роздано порядок денний, регламент роботи комісій та проекти висновків і рекомендацій з питань порядку денного.

 

Порядок денний:

  1. Про хід виконання районної цільової комплексної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018 – 2020 роки.

Доповідає: тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації Риженко Ю.М.

Співдоповідає: начальник районного відділу Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області Фисуненко В. Г. 

  2. Інформація до відома. 

Доповідає: голова постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології Загороднюк А.І.

 

Регламент роботи.

  1. Інформація з першого

     питання порядку денного                                              до 10 хв.

2.  Інформація з другого

     питання порядку денного                                                   до  5 хв. кожне

3.  Виступи в обговоренні питань                                      до  3  хв.

     4.  Запитання по  кожному питанню і відповіді на них   до  3  хв.

 

Порядок денний та регламент роботи засідання постійної комісії затверджено членами комісії одноголосно.

 

1.СЛУХАЛИ:

Риженко Ю.М. –  тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації,  яка інформувала про хід виконання  районної цільової комплексної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018 – 2020 роки. – Інформація районної державної адміністрації від 06.05.2019 № 01-04/1111 «Про хід виконання районної цільової комплексної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018 – 2020 роки»  додається до протоколу.


Фисуненка В.Г. – начальника районного відділу Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області, який виступив із співдоповіддю про хід виконання  районної цільової комплексної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018 – 2020 роки. – Інформація районного відділу Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області від 03.05.2019 № 77/32/1003 «Про хід виконання районної цільової комплексної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018 – 2020 роки»  додається до протоколу.

 

ВИСТУПИЛИ:

Загородній В.М. – начальник Голопристанського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, який інформував про те, що по  ветеринарному напрямку  в районі відпрацьовуються питання щодо локалізації та подальшого нерозповсюдження хвороб, майже по всім сільрадам та ОТГ розроблено та затверджено програми по забезпеченню профілактики надзвичайних ситуацій по запобіганню епізоотичним захворюванням, в яких передбачено від 3 до 7 тис. грн. відповідно.

 

Онопрієнко О.Ф. – член постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології задав питання щодо реалізації інвестиційного проекту з розбудови узбережжя Чорного моря.

 

Богачук В.Г. – перший заступник голови районної державної адміністрації відповів, що в облдержадміністрації пройшло засідання робочої групи щодо розвитку інфраструктури на березі Чорного моря під головуванням директора Департаменту інвестиційної та промислової політики Ужвій Т.О. Представниками ТОВ «Укррічтранспроект» представлено робочий проект щодо варіантів берегоукріплення територій в Голопристанському районі, на території Круглоозерської сільської ради. Зауважив на тому, що на укріплення берегової частини в селі Більшовик обласною радою виділено кошти в розмірі 1,5 млн. грн.

 

Риженко Ю.М. –  тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації доповнила відповідь першого заступника голови райдержадміністрації Богачука В.М. інформацією, в якій зазначила, що в програмі економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2019 рік, з метою формування екологічної проблеми в рамках участі у Програмі транскордонного співробітництва «Басейн Чорного моря», зазначено про шляхи вирішення питання щодо наявних в межах Круглоозерської сільської ради Голопристанського району екологічних проблем, інших небезпечних речовин, які можуть мати потенціальну екологічну загрозу для громади, особливо при несвоєчасному вирішенні питання берегоукріплення території.

 

Сребний С.В. – член постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології задав питання щодо остаточного розмінування воєнного судна другої світової війни, яке знайдено під водою в Ягорлицькій затоці на території Геройської сільської ради.

 

Богачук В.Г. – перший заступник голови районної державної адміністрації відповів, що є ще одне (планове) розмінування затопленого судна під назвою «Фрунзе» на Тендрівській косі.

 

Онопрієнко О.Ф. – член постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології задав питання щодо участі сільських рад та ОТГ району в передбаченні коштів на придбання паливно-мастильних матеріалів.

 

Фисуненко В.Г. – начальник районного відділу Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області відповів, що проводиться роз’яснювальна робота з представниками органів місцевого самоврядування щодо створення та поповнення матеріального резерву для забезпечення запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Так, Долматівською ОТГ в 2019 році виділено 20 тис.грн., Бехтерською ОТГ – 5 тис.грн., м. Гола Пристань – 14,5 тис. грн.

 

Загороднюк А.І. – голова комісії з питань агропромислового розвитку та екології вніс пропозицію взяти зазначену інформацію до відома та запропонував заслухати  відповідні висновки і рекомендації. 

 

Після обговорення прийнято висновки і рекомендації № 26-1 (додаються).

Голосували:  «за» одноголосно.

 

2. СЛУХАЛИ:

Загороднюка А.І. – голову комісії з питань агропромислового розвитку та екології, який ознайомив присутніх із листами, що надійшли в період між засіданнями комісії:

  - Про використання коштів, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва (лист Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області від 12.12.2018  № 14-21-0.301-699/2-19).

  - Про цінову політику вартості послуг з подачі води на зрошення (лист Херсонської обласної ради від13.04.2019  № 01-17-420-00-228/04).

 

Членами комісії озвучену інформацію взято до відома.

 

  

Голова комісії:                                               А.І.Загороднюк

 

Секретар комісії                                             С.Л.Боднар          

Категорія: Комісії » Постійні комісії районної ради VII скликання » З питань агропромислового розвитку та екології

Календар новин

«    Травень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, етики, житлово, затвердження, комунально, надання, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги