Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Засідання гуманітарної комісії пройшло в конструктивному руслі

опубліковано: 15-05-2019, 16:28, переглядів: 188,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

Засідання гуманітарної комісії пройшло в конструктивному руслі       

  Засідання гуманітарної комісії пройшло в конструктивному руслі

 

  Робота постійної комісії з гуманітарних питань, медицини та соціального захисту населення відрізняється конструктивізмом, виваженим підходом до вивчення питань та, головне, сприянню вирішення проблемних питань життя територіальних громад Голопристанщини.

  Не стало винятком і засідання, яке відбулось 15 травня 2019 року, на якому протягом години депутати розглянули три питання.

  І хоча питання про організацію відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2019 року, з якого доповідали начальник управління соціального захисту населення та охорони здоров’я Голопристанської районної державної адміністрації Козакова Г.В. та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Голопристанської районної державної адміністрації Котюк В.В., цьогоріч вивчалось і розглядалось тільки на комісії, від того його важливість не зменшується. Прикладом цього стало бажання депутатів знайти рішення проблем, які вже роками існують в цій царині.

  Мова йдеться про певні труднощі при забезпеченні дітей повноцінним харчуванням у пришкільних таборах відпочинку та медичне забезпечення пришкільних таборів. Не менш проблематичним є і питання організації оздоровлення пільгових категорій дітей.

  І тут важливо задіяти всі важелі і знайти життєздатні рішення.

  Саме тому, депутатами після емоційного обговорення питань, прийняті висновки і рекомендації, за якими Голопристанській районній державній адміністрації необхідно здійснювати:
 - координацію роботи місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій усіх форм власності, при вирішенні питань оздоровлення та відпочинку дітей;

 - заходи по організації харчування дітей пільгових категорій, які будуть перебувати в пришкільних таборах відпочинку, з орієнтовним розрахунком не менше 30.00 грн. на одну дитину на день;

 - організацію та направлення до позаміських оздоровчих закладів максимальної кількості дітей пільгових категорій, проведення відпочинку і зайнятості дітей у пришкільних таборах із денним перебуванням;

- вирішити питання закріплення за пришкільними таборами відпочинку Олександрійської загальноосвітньої школи та опорного закладу освіти «Новозбурївська школа №1» медичних працівників сільських лікувальних закладів.

   Не залишились поза увагою депутатів і сільські ради. Адже саме вони повинні здійснювати дієвий контроль за ходом виконання відпочинку та оздоровлення дітей. Крім того, сільські ради мають винайти можливість виділення коштів з місцевих бюджетів на закупівлю путівок до позаміських дитячих оздоровчих закладів, в першу чергу - для оздоровлення дітей пільгових категорій, сприяти забезпеченню безперервного постачання води та енергозабезпечення для стабільної роботи пришкільних таборів відпочинку.

  Для реалізації поставлених завдань, комісія неодноразово рекомендувала залучити додаткові кошти на фінансування відпочинку дітей у пришкільних таборах з денним перебуванням, в тому числі для організації походів, екскурсій та поїздок на море. Завершальним акордом стала рекомендація для сільських рад, на наступний оздоровчий період, в термін до 01 січня 2020 року, надати пропозиції по вивченню можливості по направленню до стаціонарних закладів оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій. Адже, на сьогодні, тільки дві сільські ради, а саме: Новософіївська та Круглоозерська передбачили кошти на оздоровлення дітей пільгових категорій.

Засідання гуманітарної комісії пройшло в конструктивному руслі

   З питання про хід виконання районної програми організації та забезпечення військово-облікової роботи, призову громадян на військову службу, мобілізаційної підготовки, мобілізації людських та транспортних ресурсів на 2018-2021 роки доповідав перший заступник голови Голопристанської районної державної адміністрації Богачук В.М. Проведена робота заслуговує гідної оцінки виконавців Програми.

   Разом з тим, депутати відмітили, проблему, яка стосується не надання у 2018 році шефської допомоги військовослужбовцям Збройних сил України та Державної прикордонної служби України (вирішення соціально-побутових питань) у 2018 році. Тому, як зазначив перший заступник голови Голопристанської районної державної адміністрації Богачук В.М, районна державна адміністрація вишукує шляхи надання допомоги за рахунок спонсорської допомоги. 

  Крім того, комісія рекомендувала районній державній адміністрації здійснювати координацію роботи місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій усіх форм власності, при вирішенні питань організації та забезпечення військово-облікової роботи, призову громадян на військову службу, мобілізаційної підготовки, мобілізації людських та транспортних ресурсів в Голопристанському районі та здійснювати заходи по наповненню районного бюджету для можливості фінансування заходів Програми.

   Заслухавши та обговоривши інформацію директора Голопристанської дитячо-юнацької спортивної школи Пантак О.Г., щодо затвердження Плану комплектування відділень з видів спорту Голопристанської дитячо-юнацької спортивної школи на 2019-2020 навчальний рік, депутатами рекомендовано районній раді затвердити План комплектування після доповнення його до 01 червня 2019 року видом спорту - веслування.

   Для членів комісії дуже важливо, ніж коли-небудь, продовжувати діалог з Голопристанською районною державною адміністрацією, сприяти розвитку відносин між двома гілками влади та конструктивно вирішувати основні проблеми життєдіяльності Голопристанщини.

 

 

Категорія: Нормативна база » Про інформацію

Календар новин

«    Лютий 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, громад, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги