Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Знакова сесія районної ради

опубліковано: 14-06-2019, 12:00, переглядів: 163,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

Знакова сесія районної ради

Знакова сесія районної ради

 

   13 червня поточного року в залі засідань районної ради відбулось пленарне засідання тридцять четвертої сесії районної ради VII скликання, що скликана розпорядженням голови районної ради від 08 травня 2019 року № 12-р.

   В цей же день, перед пленарним засіданням в депутатській кімнаті було проведено засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району, на якому розглянуто додаткові пропозиції до проекту рішення "Про внесення змін до рішення двадцять дев’ятої сесії районної ради VII скликання від 20 грудня 2018 року № 589 «Про районний бюджет Голопристанського району на  2019 рік".

  На початку пленарного засідання, по традиції, голова районної ради привітав іменинників, які у міжсесійний період відсвяткували свої дні народження.

Знакова сесія районної ради

  Перед розглядом основних питань, в тридцяти хвилинах, що передбачено Регламентом районної ради для інформацій та повідомлень, виступили депутат Херсонської обласної ради Рибалко С.В., депутат Голопристанської районної ради Онопрієнко О.Ф. та заступник голови Голопристанської районної ради Басараб І.К.

  З особливим напруженням у присутніх розглядалося перше питання  щодо висловлення недовіри голові Голопристанської районної державної адміністрації Херсонської області Гасаненко Тетяні Василівні. Адже за період існування всіх депутатських каденцій ( з 1997 року) таке   відбувалося вперше.

Знакова сесія районної ради

  Після доповіді заступника голови постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району Бондара П.П., емоціональних виступів головного бухгалтера комунального підприємства «Голопристанська ЦРЛ» Сокирки О.І., начальника комунальної установи «Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти» Голопристанської районної ради Херсонської області, депутата районної ради Мануйленко Т.В., голови районної ради Соловйова В.О., якими висловлені конкретні недоліки в роботі голови районної державної адміністрації, відповідно до чинного законодавства, проведено таємне голосування щодо висловлення недовіри голові Голопристанської районної державної адміністрації Херсонської області Гасаненко Тетяні Василівні (із присутніх 31 депутата: за – 28, проти – 3). Дане рішення буде надіслано до Президента України та до Херсонської обласної державної адміністрації для відповідного реагування.

Знакова сесія районної ради

  Також на пленарному засіданні прийнято ще 17 рішень, якими затверджено звіт щодо виконання районного бюджету  Голопристанського району за I квартал 2019 року, План комплектування відділень з видів спорту Голопристанської ДЮСШ на 2019 – 2020 навчальний рік, графік звітів депутатів районної ради VII скликання перед виборцями у 2019 році, внесено зміни та доповнення до програми по реалізації в районі «Конвенції ООН про права дитини» на період до 2020 року, затверджено звіт завідувача комунальної установи «Голопристанський районний методичний кабінет» Голопристанської районної ради Херсонської області про роботу відповідно до Статуту та Контракту.

Знакова сесія районної ради

   Розглянуто питання «Про хід виконання районної програми організації та забезпечення військово-облікової роботи, призову громадян на військову службу, мобілізаційної підготовки, мобілізації людських та транспортних ресурсів на 2018 – 2021 роки, з якого прийнято відповідне рішення, а саме:

   Інформацію взято до відома та рекомендовано:

  1. Районній державній адміністрації:

  - здійснювати координацію роботи місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій усіх форм власності, при вирішенні питань організації та забезпечення військово-облікової роботи, призову громадян на військову службу, мобілізаційної підготовки, мобілізації людських та транспортних ресурсів в Голопристанському районі;

  - здійснювати заходи по наповненню районного бюджету для можливості фінансування заходів Програми;

Знакова сесія районної ради

   2. Комунальним підприємствам «Голопристанська центральна районна лікарня»та «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги»: 

- проводити роботу по вдосконаленню якісного медичного обстеження призовної молоді, особового складу підрозділу територіальної оборони.

   3. Комунальній організації (установі, закладу) Центр позашкільної освіти: 

- сприяти військово-патріотичному вихованню молоді.

   4. Голопристанському районному військовому комісаріату: 

- сприяти вдосконаленню роботи військово-облікових і мобілізаційних органів, створених на території району.

    5. Сільським радам: 

- проводити роботу по організації та веденню військового обліку військовозобов’язаних і призовників.

Знакова сесія районної ради

  Також розглядались питання спільного проекту територіальних громад Голопристанського району «Створення скринінг центру. Придбання сучасного цифрового рентгенодіагностичного обладнання для комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» та проект «Створення скринінг центру. Придбання сучасної відео ендоскопічної системи (відеогастроскоп та відеоколоноскоп) для комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня».

 

  В процесі обговорення представники територіальних громад району одноголосно приймали відповідні рішення, які будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Голопристанської районної ради, враховуючи вимоги Закону України "Про доступ до публічної інформації".

   Також було утворено робочу групу по підготовці чергової сесії районної ради VII скликання, пленарне засідання якої планується провести у вересні 2019 року.

В роботі пленарного засідання тридцять четвертої сесії районної ради VII скликання взяли участь керівництво районної державної адміністрації, міський голова, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та комунальних закладів Голопристанської районної ради, громадськість району та представники засобів масової інформації.

 

 Знакова сесія районної ради

  Знакова сесія районної ради

 Знакова сесія районної ради

Знакова сесія районної ради

Знакова сесія районної ради
Знакова сесія районної ради

Категорія: Нормативна база » Про інформацію

Календар новин

«    Листопад 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 

Оголошення

громадські слухання

  18 червня 2019 року о 09.00 відбудуться громадські слухання щодо проектів «Створення скринінг центру. Придбання сучасного цифрового рентгенодіагностичного обладнання та відео-ендоскопічної системи (відеогастроскоп і відеоколоноскоп) для комунального ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, rsquo, Гола, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, виконання, власност, господарства, дання, етики, житлово, затвердження, карня, надання, нанс, питань, пост, проект, ради, районно, району, розвитку, року, скликання, управл, шоста, шосто, щодо

Показати всі теги