Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

ГОЛОВА РАЙОННОЇ РАДИ ПЕРЕЙМАЄТЬСЯ ПИТАННЯМ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

опубліковано: 9-07-2019, 15:42, переглядів: 86,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

ГОЛОВА РАЙОННОЇ РАДИ ПЕРЕЙМАЄТЬСЯ ПИТАННЯМ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

ГОЛОВА РАЙОННОЇ РАДИ ПЕРЕЙМАЄТЬСЯ ПИТАННЯМ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

  Одна з наймасштабніших реформ в Україні - реформа децентралізації, яка триває з 2014 року. Її мета–підвищення доступності та якості послуг, які отримують мешканці громад.
На базі Херсонського Центру розвитку місцевого самоврядування відбувся захід «Моделювання системи адміністративно-територіального устрою», до якого долучилися представники Голопристанського району в особі голови районної ради Соловйова В.О., його радника Сипко В.А., Бехтерського сільського голови Бурака М.І., в.о. старости Рибальчеського старостату Трофименко С.В. та Новозбур’ївського сільського голови Самойленко Т.І. Модерували процес директор центру Сілюкова О.О. та радник з питань децентралізації Жовтило Л.Б. 

ГОЛОВА РАЙОННОЇ РАДИ ПЕРЕЙМАЄТЬСЯ ПИТАННЯМ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ
  В ході заходу був представлений та обговорений проект нового адміністративно-територіального устрою (далі –АТУ) Херсонської області, який приголомшив присутніх. Відповідно до нового проекту АТУ підготовленого Міністерством регіонального розвитку базовий рівень передбачає всього 35 об’єднаних громад на Херсонщині, в тому числі лише три в Голопристанському районі (Голопристанська, Бехтерська та Чулаківська). 
  Модель субрегіонального рівня включає реформування всіх районів в області, яких відповідно до вищезазначеного проекту прогнозовано має залишитись лише три – Новокаховський, Генічеський та Херсонський. 

ГОЛОВА РАЙОННОЇ РАДИ ПЕРЕЙМАЄТЬСЯ ПИТАННЯМ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ
  Голова районної ради Соловйов В.О., висловив думку з даного питання та вніс пропозицію щодо вивчення можливості та доцільності поділу Херсонського району на два райони – Херсонський та Голопристанський. 
  Пропозиція очільника району внесена до протоколу, оскільки відповідає нормативній методиці формування субрегіонального рівня і наявністю в зазначеному районі міста обласного значення, та має бути врахована при ініціюванні змін до даного проекту перед Міністерством регіонального розвитку.

 

ГОЛОВА РАЙОННОЇ РАДИ ПЕРЕЙМАЄТЬСЯ ПИТАННЯМ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ
  2019 рік – це останній рік добровільного об’єднання. Децентралізація має бути завершена, а місцеві вибори у 2020 році повинні пройти на новій територіальній основі. Тобто, розпочата адмінреформа має бути доведена до логічного завершення, а громади мусять об’єднатися у відповідності до перспективних планів.

Категорія: Нормативна база » Про інформацію

Календар новин

«    Вересень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 

Поздоровлення

Вітання з днем народження та святами

Шановні іменинники!

Прийміть наші найтепліші поздоровлення з нагоди Дня народження 

 

Вітання з днем народження

Шановні іменинники!

Прийміть наші найтепліші поздоровлення з нагоди Дня народження 

 
 

Оголошення

громадські слухання

  18 червня 2019 року о 09.00 відбудуться громадські слухання щодо проектів «Створення скринінг центру. Придбання сучасного цифрового рентгенодіагностичного обладнання та відео-ендоскопічної системи (відеогастроскоп і відеоколоноскоп) для комунального ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, rsquo, Гола, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, господарства, дання, етики, житлово, затвердження, карня, мандатно, надання, нанс, питань, пост, проект, ради, районно, району, розвитку, року, скликання, управл, центральна, четверто, шоста, щодо

Показати всі теги