Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

В ДИТЯЧІЙ КОНСУЛЬТАЦІЇ ВІДКРИТО БЛОК ДЛЯ ЗДОРОВОЇ ДИТИНИ.

опубліковано: 26-07-2019, 11:24, переглядів: 237,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

В ДИТЯЧІЙ КОНСУЛЬТАЦІЇ ВІДКРИТО БЛОК ДЛЯ ЗДОРОВОЇ ДИТИНИ.

В ДИТЯЧІЙ КОНСУЛЬТАЦІЇ ВІДКРИТО БЛОК ДЛЯ ЗДОРОВОЇ ДИТИНИ.

  Здорова нація – сильна країна. Сьогодні в будівлі дитячої консультації комунального підприємства районної ради «Голопристанський центр ПМСД» відбулася знатна подія - урочисте відкриття блоку здорової дитини. Давня мрія колективу даного закладу сьогодні втілена в життя. Велика заслуга такого важливого відкриття головного лікаря КП «Голопристанський центр ПМСД» Шацило Є.Г., який на даній посаді працює лише 7 місяців. Евген Геннадійович лікар з великої букви та ще й молодий, перспективний керівник, який за такий короткий проміжок часу зробив велике діло.

В ДИТЯЧІЙ КОНСУЛЬТАЦІЇ ВІДКРИТО БЛОК ДЛЯ ЗДОРОВОЇ ДИТИНИ.
  Окремий вхід, кімната очікування, кабінет лікаря, кабінет щеплення, яскраво розмальовані стіни, телевізор завдяки якому діти чекаючи матимуть змогу дивитися мультики та цікаві іграшки. Все це для наших маленьких янголят. Тепер здорові діти не будуть підлягати ризику та матимуть змогу відвідати лікаря не контактуючи з хворими дітьми. 
Привітати з цією чудовою подією та оглянути чарівне місце завітали заступник голови районної ради Басараб І.К. та радник голови Сипко В.А., заступник голови районної адміністрації Антюшина О.М., міський голова Бабич О.В., головний лікар КП «Голопристанська ЦРЛ» Житнюк В.В., заступник головного лікаря КП «Голопристанський центр ПМСД» Нестьоркіна Т.І., президент Фонду громади м. Гола Пристань «Свята Ольга» Михолат С.М. та інші. Присутні були приємно вражені таким перетворенням. Дуже багато теплих слів та найкращих побажань від гостей пролунало в адресу керівника закладу та його команди – колективу, який підтримує свого керівника та його нові, яскраві ідеї.
 В ДИТЯЧІЙ КОНСУЛЬТАЦІЇ ВІДКРИТО БЛОК ДЛЯ ЗДОРОВОЇ ДИТИНИ.

«Приємно спостерігати за першими досягненнями новообраного керівника комунального закладу районної ради Шацило Є.Г. Пишаємося, що в конкурсному відборі переміг кращий і вже сьогодні він це довів своїм першим досягненням. Хочеться лише побажати Євгенію Геннадійовичу успіху, йти вперед до реалізації нових ідей та не зупинятися на досягнутому», - побажав голова районної ради Соловйов В.О.

  P.S. У 2017 році з районного бюджету було виділено 50 тис. грн. на утеплення частини будівлі дитячої консультації, встановлення кондиціонеру, облаштування санвузла та встановлення лавок на прилеглій території.
  Також в цьому році за рахунок благодійої допомоги від ДП «Діасервіс Плюс» у сумі 600 тис.грн. проведено капітальний ремонт другого поверху будівлі в якій зараз розміщене КП«Голопристанський центр ПМСД».

В ДИТЯЧІЙ КОНСУЛЬТАЦІЇ ВІДКРИТО БЛОК ДЛЯ ЗДОРОВОЇ ДИТИНИ.
  У 2018 році на потреби первинної ланки виділено кошти у сумі 413 тис.грн та придбано 15 одиниць ліцензійного програмнного забезпечення, 10 комп’ютерів та 6 принтерів.
На даний час вирішується питання щодо виділення з районного бюджету 10 тис.грн на потреби амбулаторії.

 

 

 

 

В ДИТЯЧІЙ КОНСУЛЬТАЦІЇ ВІДКРИТО БЛОК ДЛЯ ЗДОРОВОЇ ДИТИНИ.

Категорія: Нормативна база » Про інформацію

Календар новин

«    Липень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, населення, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, третьо, управл, щодо

Показати всі теги