Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

НАДІЙНИЙ ДАХ ДЛЯ НОВОЗБУР’ЇВСЬКОЇ ШКОЛИ № 2

опубліковано: 1-08-2019, 10:56, переглядів: 65,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

НАДІЙНИЙ ДАХ ДЛЯ НОВОЗБУР’ЇВСЬКОЇ ШКОЛИ № 2

НАДІЙНИЙ ДАХ ДЛЯ НОВОЗБУР’ЇВСЬКОЇ ШКОЛИ № 2

  Діти – це наше майбутнє. Депутатський корпус районної ради вже четвертий рік поспіль прикладає значних зусиль для підвищення рівня комфортності в загальноосвітніх закладах Голопристанського району.
  Наразі, розпочаті роботи по проекту «Капітальний ремонт (заміна покрівлі) будівлі Новозбур’ївського закладу базової та дошкільної освіти №2 ». Загальна вартість проекту 850 тис.грн.

НАДІЙНИЙ ДАХ ДЛЯ НОВОЗБУР’ЇВСЬКОЇ ШКОЛИ № 2

  Згуртовує шкільну родину даного закладу тендітна жінка, директор Кабакова Н.А., яка є також депутатом Голопристанської районної ради. За її словами, тривалий час у школі були значні проблеми з дахом, а вирішити самотужки питання вони були не в змозі. Псувалися і стіни, і майно закладу, а найголовніше – під загрозою було здоров’я дітей через постійну вогкість у приміщенні. 
  Завдяки конструктивній співпраці усіх гілок влади жителі Новозбурївської громади мають змогу вже сьогодні спостерігати як активно ведуться ремонтні роботи по заміні покрівлі школи. Депутатський корпус Новозбурївської сільської ради також не стоїть осторонь проблем громади. Прийнято рішення сільської ради про виділення коштів у сумі 103 тис.грн на реалізацію даного проекту.

НАДІЙНИЙ ДАХ ДЛЯ НОВОЗБУР’ЇВСЬКОЇ ШКОЛИ № 2
   Даний проект дозволить підвищити енергоефективність закладу та знизити затрати на опалення в холодну пору року. 
  «Вже в цьому році Новозбур’ївський заклад базової та дошкільної освіти №2 матиме надійний дах, школярі навчатимуться в затишних класах, а будівля буде збережена від руйнування.    Сподіваймося, що педагогічний колектив, учні та їх батьки будуть задоволені такими змінами», - наголосив голова районної ради Соловйов В.О.

 

НАДІЙНИЙ ДАХ ДЛЯ НОВОЗБУР’ЇВСЬКОЇ ШКОЛИ № 2
НАДІЙНИЙ ДАХ ДЛЯ НОВОЗБУР’ЇВСЬКОЇ ШКОЛИ № 2

Категорія: Нормативна база » Про інформацію

Календар новин

«    Жовтень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Поздоровлення

Привітання з Днем ветерана

Шановні голопристанці!

Дорогі ветерани!

Привітання іменинників

Голопристанська районна рада щиро і сердечно вітає іменинників, які святкують день народження у жовтні 2019 року

 
 

Оголошення

громадські слухання

  18 червня 2019 року о 09.00 відбудуться громадські слухання щодо проектів «Створення скринінг центру. Придбання сучасного цифрового рентгенодіагностичного обладнання та відео-ендоскопічної системи (відеогастроскоп і відеоколоноскоп) для комунального ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, rsquo, Гола, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, бюджету, власност, господарства, дання, затвердження, карня, комунального, мандатно, нагоди, надання, нанс, питань, пост, проект, ради, районно, району, розвитку, року, скликання, управл, центральна, четверто, шоста, шосто, щодо

Показати всі теги