Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Розпочала роботу 36 сесія Голопристанської районної ради VII скликання

опубліковано: 16-08-2019, 13:24, переглядів: 147,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

Розпочала роботу 36 сесія Голопристанської районної ради VII скликання

 

   36 сесія Голопристанської районної ради VII скликання розпочалась засіданням постійної комісії з питань гуманітарної політики, медицини та соціального захисту населення під головуванням Чумака Миколи Миколайовича.

   Протягом півтори години члени комісії розглянули нагальні питання сьогодення стосовно функціонування медичної галузі та галузі фізичної культури.

    На сьогодні вкрай важливим для району, є питання підготовки до осінньо-зимового періоду 2019-2020 років, адже дуже гостро стоять питання про виділення у 2019 році додаткових коштів для здійснення оплати за комунальні послуги та енергоносії для утримання адміністративних будівель Голопристанської ЛА ЗПСМ комунального підприємства «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги» та для утримання адміністративних будівель комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня».

Розпочала роботу 36 сесія Голопристанської районної ради VII скликання
Вже не один раз, за ініціативи районної ради, були проведені наради, з запрошенням керівництва Голопристанської міської ради, ОТГ та Голопристанської районної державної адміністрації, з метою винайти конструктивне вирішення цього питання.

     У 2019 році для проведення капітального ремонту (заміна віконних блоків на енергозберігаючі) в терапевтичному корпусі комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» виділено кошти в сумі 1008324,00грн. Проведено тендерні процедури, укладено договір з підрядною організацією, здійснено попередню оплату в сумі 152497,20 грн., встановлено вікна в пологовому відділенні та частково в гінекологічному, проводяться штукатурні роботи.

Проведено капітальний ремонт майнового комплексу комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» (будівель неврологічного та рентгенологічного відділень), на що виділено кошти в сумі 1415000,00 грн. Проведено тендерні процедури, укладено договір з підрядною організацією, здійснено попередню оплату в сумі 415469,76 грн.

В червні поточного року проведено капітальний ремонт покрівлі в будівлі травматологічного відділення комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня».

    Для створення належних умов функціонування закладів охорони здоров’я взимку та дотримання температурного режиму, згідно із санітарними нормами, основним є питання заготівлі вугілля та дров, так як більшість лікарських амбулаторій району опалюються твердим паливом.

Розпочала роботу 36 сесія Голопристанської районної ради VII скликання
  В серпні місяці поточного року через електронну публічну систему державних закупівель «Prozorro» буде проведено закупівлю дров паливних (сосна) в об’ємі 99,4 м3  та твердого палива – 65 тон.

  У цілому, станом на 15 серпня 2019 року, заклади охорони здоров’я на 89% готові до початку опалювального сезону.

  Дискусійним був розгляд питання про подальше функціонування фельдшерських та фельдшерсько-акушерських пунктів Голопристанського району.

Адже на сьогодні, в зв’язку із створенням Бехтерського ЦПМСД та відміною оплати наданих послуг, пов’язаних з первинною медичною допомогою, за пацієнтів, включених до «червоного списку» (не уклавших декларації з лікарями), сума оплати за надання медичних послуг пацієнтам, зменшилась майже на 317 тис. грн. і складатиме приблизно 1 млн. 633 тис. грн., що недостатньо для повноцінного функціонування закладу та не забезпечує фонд оплати праці.

Розпочала роботу 36 сесія Голопристанської районної ради VII скликання

  У зв’язку із цим, адміністрація центру була вимушена провести скорочення персоналу в фельдшерсько-акушерських та фельдшерських пунктах, в яких населення менше 750 осіб (згідно відповідного наказу) та в амбулаторіях, де відсутні лікарі.

  За результатами розгляду питання, депутати рекомендували виконавчому апарату районної ради підготувати звернення до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України з пропозиціями щодо фінансування фельдшерських та фельдшерсько-акушерських пунктів, для прийняття його депутатами районної ради VII скликання на пленарному засіданні 36 сесії районної ради.

  Крім того, народні обранці вважають за потрібне, щоб сільські ради підставили плече в фінансуванні оплати за комунальні послуги та придбанні твердого палива, пошуку лікарів і середнього медичного персоналу, адже мова йде про здоров’я мешканців їх населених пунктів.

  На завершення засідання депутатами прийняті висновки і рекомендації з питання виконання програми розвитку фізичної культури та спорту в Голопристанському районі на 2017-2020 роки.

  Постійна комісія зазначила, що в даному напрямку в районі проводиться відповідна робота. Перш за все, радують успіхи спортсменів в чемпіонатах області, спортивних іграх, обласних спартакіадах.

  В районі функціонує Голопристанська дитячо-юнацька спортивна школа Голопристанської районної ради, у якій працюють пріоритетні для району 7 видів спорту у 26 секціях, а саме: боротьба вільна, веслування на байдарках і каное, волейбол, волейбол пляжний, легка атлетика, футбол.   Всього охоплено заняттями 289 учнів району.

  На території Опорного закладу освіти «Новозбур’ївська школа № 1» завершено будівництво футбольного поля із штучним покриттям в рамках Державної бюджетної програми «Будівництво футбольних полів із штучним покриттям в регіонах України», з загальною вартістю робіт в сумі 1600,983 тис.грн.

  З них за рахунок: Державного бюджету - 800,983 тис.грн.; районного бюджету - 300,00 тис.грн.; бюджету сільської ради - 500,00 тис.грн.

  Всього за рахунок коштів, виділених на проведення заходів Програми, взяли участь у спортивно-масових заходах 598 спортсменів, яким виплачено кошти на відрядження на спортивні змагання та забезпечено їх перевезення.

  Проведення засідання постійної комісії з гуманітарних питань, медицини та соціального захисту населення, ще раз засвідчило - депутати районної ради не стоять осторонь вирішення актуальних питань розвитку громад та докладають максимум зусиль для покращення надання медичних послуг жителям району та забезпеченню фізичного здоров’я підростаючого покоління та всіх мешканців Голопристанщини.

 

 

Категорія: Нормативна база » Про інформацію

Календар новин

«    Лютий 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, громад, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги