Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Депутатські комісії працюють спільно

опубліковано: 16-08-2019, 13:35, переглядів: 63,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

Депутатські комісії працюють спільно

 

   В залі засідань районної ради 15 серпня 2019 року відбулося спільне засідання постійних комісій мандатної з питань регламенту, депутатської діяльності та етики та з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства.

Депутатські комісії працюють спільно
   На порядок денний було винесено 15 питань.

    2 питання першого блоку провів заступник голови постійної комісії мандатної з питань регламенту, депутатської діяльності та етики Санін О.С., які стосувались повідомлень депутатів районної ради про виконання депутатських повноважень та доручень ради та затвердження розпоряджень голови районної ради , що виданні в міжсесійний період.

Питання другого блоку спільного засідання комісій провів голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності Санашвілі О.О. Розглядалося продовження дії договорів оренди комунального майна спільної власності територіальних громад Голопристанського району комунальним підприємствам, установам та організаціям, оптимізації ліжкового фонду, затвердження актів прийняття-передачі індивідуально визначеного майна територіальних громад Голопристанського району. внесення змін до Програми управління майном спільної власності територіальних громад Голопристанського району на 2017-2020 роки.

Депутатські комісії працюють спільно
     Жваво пройшло обговорення питання щодо подальшого функціонування бази відпочинку "Світоч". За результатами обговорення вирішено звернутися з листом до Голопристанської районної державної адміністрації Херсонської області щодо винайдення коштів на оплату праці директору бази відпочинку для подальшого функціонування бази, та відповідно внесення змін до установчих документів.

   Члени комісій виважено та відповідально віднеслись до розгляду питань порядку денного, були внесені додаткові пропозиції, які знайшли своє відображення у висновках і рекомендаціях засідання комісій.

Депутатські комісії працюють спільно

Категорія: Нормативна база » Про інформацію

Календар новин

«    Вересень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 

Поздоровлення

Вітання з днем народження та святами

Шановні іменинники!

Прийміть наші найтепліші поздоровлення з нагоди Дня народження 

 

Вітання з днем народження

Шановні іменинники!

Прийміть наші найтепліші поздоровлення з нагоди Дня народження 

 
 

Оголошення

громадські слухання

  18 червня 2019 року о 09.00 відбудуться громадські слухання щодо проектів «Створення скринінг центру. Придбання сучасного цифрового рентгенодіагностичного обладнання та відео-ендоскопічної системи (відеогастроскоп і відеоколоноскоп) для комунального ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, rsquo, Гола, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, бюджету, власност, господарства, дання, дпов, етики, житлово, затвердження, карня, мандатно, надання, нанс, питань, пост, проект, ради, районно, району, розвитку, року, скликання, управл, центральна, четверто, шоста, щодо

Показати всі теги