Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Депутатські комісії працюють спільно

опубліковано: 16-08-2019, 13:35, переглядів: 120,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

Депутатські комісії працюють спільно

 

   В залі засідань районної ради 15 серпня 2019 року відбулося спільне засідання постійних комісій мандатної з питань регламенту, депутатської діяльності та етики та з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства.

Депутатські комісії працюють спільно
   На порядок денний було винесено 15 питань.

    2 питання першого блоку провів заступник голови постійної комісії мандатної з питань регламенту, депутатської діяльності та етики Санін О.С., які стосувались повідомлень депутатів районної ради про виконання депутатських повноважень та доручень ради та затвердження розпоряджень голови районної ради , що виданні в міжсесійний період.

Питання другого блоку спільного засідання комісій провів голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності Санашвілі О.О. Розглядалося продовження дії договорів оренди комунального майна спільної власності територіальних громад Голопристанського району комунальним підприємствам, установам та організаціям, оптимізації ліжкового фонду, затвердження актів прийняття-передачі індивідуально визначеного майна територіальних громад Голопристанського району. внесення змін до Програми управління майном спільної власності територіальних громад Голопристанського району на 2017-2020 роки.

Депутатські комісії працюють спільно
     Жваво пройшло обговорення питання щодо подальшого функціонування бази відпочинку "Світоч". За результатами обговорення вирішено звернутися з листом до Голопристанської районної державної адміністрації Херсонської області щодо винайдення коштів на оплату праці директору бази відпочинку для подальшого функціонування бази, та відповідно внесення змін до установчих документів.

   Члени комісій виважено та відповідально віднеслись до розгляду питань порядку денного, були внесені додаткові пропозиції, які знайшли своє відображення у висновках і рекомендаціях засідання комісій.

Депутатські комісії працюють спільно

Категорія: Нормативна база » Про інформацію

Календар новин

«    Лютий 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, громад, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги