Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Постійна комісія районної ради з питань агропромислового розвитку та екології за роботою

опубліковано: 19-08-2019, 15:38, переглядів: 157,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

Постійна комісія районної ради з питань агропромислового розвитку та екології за роботою

 Постійна комісія районної ради з питань агропромислового розвитку та екології за роботою

 

  19 серпня 2019 року, в залі засідань районної ради відбулося  засідання постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології під головуванням Загороднюка А.І. за участю заступника голови районної ради Басараба І.К., Риженко Юлії Миколаївни – тимчасово виконуючого обов’язки начальника управління агропромислового та економічного розвитку Голопристанської районної державної адміністрації, Попелишка Євгена Юрійовича – начальника відділу у Голопристанському районі Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області, Чухрая Олексія Івановича – Великокардашинського сільського голови, Хижнякова Андрія Віталійовича – спеціаліста із земельних питань Великокардашинської сільської ради, Кириченка Сергія Анатолійовича – депутата VII скликання Великокардашинської сільської ради, де першим розглядалося питання «Про хід виконання комплексної програми розвитку земельних відносин  та охорони земель у Голопристанському районі на 2015 – 2019 роки».

Постійна комісія районної ради з питань агропромислового розвитку та екології за роботою

  Після обговорення депутатами інформації із зазначеного питання комісія дійшла висновку:

  Інформацію «Про хід виконання комплексної програми розвитку земельних відносин та охорони земель у Голопристанському районі на 2015 – 2019 роки» взяти до відома.

  Рекомендувати:

  1. Районній державній адміністрації:

  1) Посилити контроль за остаточним виконанням заходів комплексної програми розвитку земельних відносин та охорони земель у Голопристанському районі на 2015 – 2019 роки, про що інформувати районну раду за підсумками року в термін до 15 січня.

  2) В зв’язку з закінченням терміну дії вищевказаної програми  в 2019 році, визначити необхідність розробки відповідної програми на наступні роки.

  2. Відділу у Голопристанському районі Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області активізувати роботу щодо:

- розроблення проектів землеустрою щодо встановлення меж прибережних захисних смуг;

- виготовлення запланованих програмою генеральних планів населених пунктів.

  3. Сільським радам винайти можливість передбачення коштів у бюджетах сільських рад на 2019 рік та наступні роки для здійснення робіт з оновлення меж та інвентаризації населених пунктів.

 Постійна комісія районної ради з питань агропромислового розвитку та екології за роботою

  По другому питанню  «Про розгляд листа  Державної служби геології та надр України щодо погодження отримання ФОП Івановим С.І. спеціального дозволу на користування надрами  з метою геологічного вивчення» комісія дійшла висновку відхилити погодження отримання спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення корисних копалин місцевого значення ділянки пісків «Кардашинська-2» на площі 6,0 га на території Великокардашинської сільської ради у Голопристанському районі Херсонської області ФОП Івановим Сергієм Івановичем, враховуючи рішення тридцять четвертої сесії Великокардашинської сільської ради VII скликання від 19 червня 2019 року № 622 «Про розгляд листа Державної служби геології та надр України», яким відмовлено у наданні погодження на видачу спеціального дозволу на користування надрами.

 

 

Категорія: Нормативна база » Про інформацію

Календар новин

«    Травень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, етики, житлово, затвердження, комунально, надання, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги