Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Постійна комісія районної ради з питань агропромислового розвитку та екології за роботою

опубліковано: 19-08-2019, 15:38, переглядів: 69,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

Постійна комісія районної ради з питань агропромислового розвитку та екології за роботою

 Постійна комісія районної ради з питань агропромислового розвитку та екології за роботою

 

  19 серпня 2019 року, в залі засідань районної ради відбулося  засідання постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології під головуванням Загороднюка А.І. за участю заступника голови районної ради Басараба І.К., Риженко Юлії Миколаївни – тимчасово виконуючого обов’язки начальника управління агропромислового та економічного розвитку Голопристанської районної державної адміністрації, Попелишка Євгена Юрійовича – начальника відділу у Голопристанському районі Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області, Чухрая Олексія Івановича – Великокардашинського сільського голови, Хижнякова Андрія Віталійовича – спеціаліста із земельних питань Великокардашинської сільської ради, Кириченка Сергія Анатолійовича – депутата VII скликання Великокардашинської сільської ради, де першим розглядалося питання «Про хід виконання комплексної програми розвитку земельних відносин  та охорони земель у Голопристанському районі на 2015 – 2019 роки».

Постійна комісія районної ради з питань агропромислового розвитку та екології за роботою

  Після обговорення депутатами інформації із зазначеного питання комісія дійшла висновку:

  Інформацію «Про хід виконання комплексної програми розвитку земельних відносин та охорони земель у Голопристанському районі на 2015 – 2019 роки» взяти до відома.

  Рекомендувати:

  1. Районній державній адміністрації:

  1) Посилити контроль за остаточним виконанням заходів комплексної програми розвитку земельних відносин та охорони земель у Голопристанському районі на 2015 – 2019 роки, про що інформувати районну раду за підсумками року в термін до 15 січня.

  2) В зв’язку з закінченням терміну дії вищевказаної програми  в 2019 році, визначити необхідність розробки відповідної програми на наступні роки.

  2. Відділу у Голопристанському районі Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області активізувати роботу щодо:

- розроблення проектів землеустрою щодо встановлення меж прибережних захисних смуг;

- виготовлення запланованих програмою генеральних планів населених пунктів.

  3. Сільським радам винайти можливість передбачення коштів у бюджетах сільських рад на 2019 рік та наступні роки для здійснення робіт з оновлення меж та інвентаризації населених пунктів.

 Постійна комісія районної ради з питань агропромислового розвитку та екології за роботою

  По другому питанню  «Про розгляд листа  Державної служби геології та надр України щодо погодження отримання ФОП Івановим С.І. спеціального дозволу на користування надрами  з метою геологічного вивчення» комісія дійшла висновку відхилити погодження отримання спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення корисних копалин місцевого значення ділянки пісків «Кардашинська-2» на площі 6,0 га на території Великокардашинської сільської ради у Голопристанському районі Херсонської області ФОП Івановим Сергієм Івановичем, враховуючи рішення тридцять четвертої сесії Великокардашинської сільської ради VII скликання від 19 червня 2019 року № 622 «Про розгляд листа Державної служби геології та надр України», яким відмовлено у наданні погодження на видачу спеціального дозволу на користування надрами.

 

 

Категорія: Нормативна база » Про інформацію

Календар новин

«    Жовтень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Поздоровлення

Привітання з Днем ветерана

Шановні голопристанці!

Дорогі ветерани!

Привітання іменинників

Голопристанська районна рада щиро і сердечно вітає іменинників, які святкують день народження у жовтні 2019 року

 
 

Оголошення

громадські слухання

  18 червня 2019 року о 09.00 відбудуться громадські слухання щодо проектів «Створення скринінг центру. Придбання сучасного цифрового рентгенодіагностичного обладнання та відео-ендоскопічної системи (відеогастроскоп і відеоколоноскоп) для комунального ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, rsquo, Гола, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, бюджету, власност, господарства, дання, затвердження, карня, комунального, мандатно, нагоди, надання, нанс, питань, пост, проект, ради, районно, району, розвитку, року, скликання, управл, центральна, четверто, шоста, шосто, щодо

Показати всі теги