Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

ПРОТОКОЛ № 27 постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології

опубліковано: 27-08-2019, 14:40, переглядів: 118,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

ПРОТОКОЛ № 27

постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології

 

від 19.08.2019

м. Гола Пристань                                                                 10-00

 

Присутні члени комісії: 

1. Брага А.Г.

2. Боднар С.Л.

3. Загороднюк А.І.

4. Онопрієнко О.Ф.

5. Сребний С.В.

6. Сушич В.Ф.

 

Представники виконавчого апарату районної ради:

1. Басараб І.К. – заступник голови районної ради 

2. Орлик І.В. – головний спеціаліст з земельних питань відділу організаційної роботи виконавчого апарату районної ради, куратор комісії

 

Запрошені:

1. Кириченко С.А. – депутат Великокардашинської сільської ради VII скликання

2. Попелишко Є.Ю. – начальник відділу у Голопристанському районі Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області

3. Риженко Ю.М. – тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації

4. Хижняков А.В. – спеціаліст із земельних питань Великокардашинської сільської ради

5. Чухрай О.І. – Великокардашинський сільський голова

 

Членам комісії роздано порядок денний, регламент роботи комісії та проекти висновків і рекомендацій з питань порядку денного.

 

Порядок денний:

  1. Про хід виконання комплексної програми розвитку земельних відносин та охорони земель у Голопристанському районі на 2015 – 2019 роки.

Доповідає: тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації Риженко Ю.М.

Співдоповідає: начальник відділу у Голопристанському районі Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області Попелишко Є.Ю.

   2. Про розгляд листа Державної служби геології та надр України щодо погодження отримання ФОП Івановим С.І. спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення. 

Доповідає: голова постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології Загороднюк А.І.

 

Регламент роботи.

 1. Інформація з першого

питання порядку денного                                               до 10 хв.

2. Інформація з другого

питання порядку денного                                               до 5 хв.

3. Виступи в обговоренні питань                                     до 3 хв.

4. Запитання по  кожному питанню і відповіді на них       до 3 хв.

 

Порядок денний та регламент роботи засідання постійної комісії затверджено членами комісії одноголосно.

 

1.СЛУХАЛИ:

Риженко Ю.М. – тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації,  яка інформувала про хід виконання  комплексної програми розвитку земельних відносин та охорони земель у Голопристанському районі на 2015 – 2019 роки – Інформація районної державної адміністрації від 06.08.2019 № 01-04/2031 «Про хід виконання комплексної програми розвитку земельних відносин та охорони земель у Голопристанському районі на 2015 – 2019 роки» додається до протоколу.


Попелишко Є.Ю. – начальника відділу у Голопристанському районі Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області Попелишко Є.Ю., який виступив із співдоповіддю про хід виконання  виконання  комплексної програми розвитку земельних відносин та охорони земель у Голопристанському районі на 2015 – 2019 роки – Інформація відділу у Голопристанському районі Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області від 03.07.2019 № 241/180-19 «Про хід виконання комплексної програми розвитку земельних відносин та охорони земель у Голопристанському районі на 2015 – 2019 роки» додається до протоколу.

 

ВИСТУПИВ:

Загороднюк А.І. – голова комісії з питань агропромислового розвитку та екології вніс пропозицію взяти зазначену інформацію до відома та озвучив проект висновків і рекомендацій. 

Після обговорення прийнято висновки і рекомендації № 27-1 (додаються).

Голосували:  «за» одноголосно.

 

2. СЛУХАЛИ:

Загороднюка А.І. - голову комісії з питань агропромислового розвитку та екології, який ознайомив присутніх із листом Державної служби геології та надр України щодо погодження отримання ФОП Івановим С.І. спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення – Лист Державної служби геології та надр України щодо погодження отримання ФОП Івановим С.І. спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення додається до протоколу.

 

ВИСТУПИЛИ:

Чухрай О.І. – Великокардашинський сільський голова виступив перед присутніми з інформацією щодо незаконного видобутку корисних копалин ФОП Івановим С.І. на землях місцевої громади та  пропозицією відмовлення у погодженні надання надр у користування з метою геологічного вивчення корисних копалин місцевого значення ділянки пісків «Кардашинська-2» на площі 6,0 га на території Великокардашинської сільської ради у Голопристанському районі Херсонської області, враховуючи позицію сільської ради (рішення тридцять четвертої сесії сільської ради VII cкликання від 19 червня 2019 року № 622 «Про розгляд листа Державної служби геології та надр України» додається до протоколу).


Хижняков А.В. – спеціаліст із земельних питань Великокардашинської сільської ради інформував присутніх про те, що Іванов С.І. вчинив кримінальне правопорушення в частині подання ним документів як ФОП в той час, як свідоцтво на право зайняття підприємницькою діяльністю скасовано було ще 08 серпня 2017 року, і на той час він був вже орендарем.
Новокаховською місцевою прокуратурою зареєстровано кримінальне провадження.

 

Загороднюк А.І. – голова комісії з питань агропромислового розвитку та екології задав питання: чи змінено цільове призначення відповідної земельної ділянки (вона відносилася до земель сільськогосподарського призначення)?

 

Чухрай А.І. – Великокардашинський сільський голова відповів, що ні категорію земель, ні цільового призначення земельної ділянки не змінено. Крім того, стало відомо, що мається комерційна пропозиція з продажу цих земельних ділянок південно-східного Кардашинського родовища піску площею 6 га (з можливістю розширення до 10 га). Це протиправні дії.

 

Онопрієнко О.Ф. – член постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології вніс пропозицію доручити юридичному відділу виконавчого апарату районної ради підготувати та направити до Новокаховської місцевої прокуратури звернення на предмет:

-  можливого  вчинення кримінального правопорушення Івановим С.І. в частині подання ним документів як ФОП в той час, як свідоцтво на право зайняття підприємницькою діяльністю скасовано;

-  перевищення своїх повноважень Державною службою геології та надр України щодо направлення до районної ради листів з наполяганням розгляду питання на пленарному засіданні районної ради.

 

Басараб І.К. – заступник голови районної ради звернувся до Великокардашинського сільського голови з проханням надання юридичному відділу виконавчого апарату районної ради відповідних документів, необхідних для підготовки запропонованих звернень до Новокаховської місцевої прокуратури.

 

Загороднюк А.І. голова комісії з питань агропромислового розвитку та екології вніс пропозицію та запропонував заслухати  відповідні висновки і рекомендації. 

 

Після обговорення прийнято висновки і рекомендації № 27-2 (додаються).

Голосували: «за» одноголосно.

 

Голова комісії:                                              А.І.Загороднюк

Секретар комісії                                            С.Л.Боднар          

Категорія: Комісії » Постійні комісії районної ради VII скликання » З питань агропромислового розвитку та екології

Календар новин

«    Травень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, етики, житлово, затвердження, комунально, надання, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги