Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Висновки і рекомендації від 19.08.2019 № 27-1

опубліковано: 27-08-2019, 14:43, переглядів: 27,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

 У К Р А Ї Н А

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

 

Висновки і рекомендації

постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології

 

від 19.08.2019 № 27-1

м. Гола Пристань

 

Про хід виконання комплексної програми

розвитку земельних відносин  та охорони

земель у Голопристанському районі

на 2015 – 2019 роки

 

  Заслухавши і обговоривши інформацію районної державної адміністрації «Про хід виконання комплексної програми розвитку земельних відносин та охорони земель у Голопристанському районі на 2015 – 2019 роки», комісія зазначає, що із запланованих заходів програми, СВК ім. Горького та СТОВ «Мрія СТБ» розроблено проекти землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обгрунтування сівозмін та впорядкування угідь землі сільськогосподарського призначення, на території Долматівської, Новософіївської та Бехтерської сільських рад.

  За кошти місцевих бюджетів завершена нормативно-грошова оцінка земель 53 населених пунктів району, яка затверджена рішеннями відповідних сільських рад та використовується при нарахуванні орендної плати за земельні ділянки, визначені розміри земельного податку, державного мита при успадкуванні, даруванні тощо. За період 2014 – 2018 років оновлено грошову оцінку 29 населених пунктів Голопристанського району.

  Крім того, з 1 січня 2019 року набрала чинності загальнонаціональна нормативна грошова оцінка земель сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів.

На 2019 рік складено план-графік проведення оновлення нормативної грошової оцінки земель 19 населених пунктів (с. Бехтери, с. Новочорномор’я, м. Гола Пристань, с. Добропілля, с. Київка, с. Новоселівка, с. Світанок,
с. Долматівка, с. Вільна Україна, с. Малі Копані, с. Нова Збур’ївка, с. Калинівка, с. Новософіївка, с. Петрівка, с.Залізний Порт, с. Новофедорівка, с. Виноградне, с. Забарине, с. Рибальче).

  Постійно ведеться роз’яснювальна робота з сільськими радами щодо необхідності оновлення нормативно-грошової оцінки земель населених пунктів, а також роботи по заключенню договорів на встановлення меж населених пунктів.

  Проводиться роз’яснювальна робота з зацікавленими особами – потенційними покупцями земельних ділянок несільськогосподарського призначення щодо порядку продажу земельних ділянок та переваг придбання землі у власність.

  В Голопристанському районі налічується 53 населених пунктів, з них м. Гола Пристань і 52 села, загальна площа яких становить 13,6565 тис. га. Площа проінвентаризованих земель населених пунктів складає 8,67 тис. га, або 63,5% від їх загальної плащі. На сьогоднішній день необхідно провести інвентаризацію земель 30 населених пунктів на площі 5,7 тис.га.

  Одним із основних недоліків, який має місце при виконанні заходів програми, є відсутність у місцевих бюджетах достатнього обсягу фінансування.

  Враховуючи вищевикладене, керуючись статтею 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", комісія дійшла

висновку:

  Інформацію «Про хід виконання комплексної програми розвитку земельних відносин та охорони земель у Голопристанському районі на 2015 – 2019 роки» взяти до відома.

Рекомендувати: 

   1. Районній державній адміністрації:

   1) Посилити контроль за остаточним виконанням заходів комплексної програми розвитку земельних відносин та охорони земель у Голопристанському районі на 2015 – 2019 роки, про що інформувати районну раду за підсумками року в термін до 15 січня.

   2) В зв’язку з закінченням терміну дії вищевказаної програми  в 2019 році, визначити необхідність розробки відповідної програми на наступні роки.

  2. Відділу у Голопристанському районі Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області активізувати роботу щодо:

- розроблення проектів землеустрою щодо встановлення меж прибережних захисних смуг;

- виготовлення запланованих програмою генеральних планів населених пунктів.

  3. Сільським радам винайти можливість передбачення коштів у бюджетах сільських рад на 2019 рік та наступні роки для здійснення робіт з оновлення меж та інвентаризації населених пунктів.

  4. Контроль за виконанням цих висновків і рекомендацій залишаю за собою.

 

 

Голова комісії                                                  А.І.Загороднюк

Категорія: Комісії » Постійні комісії районної ради VII скликання » З питань агропромислового розвитку та екології

Календар новин

«    Жовтень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Поздоровлення

Привітання з Днем ветерана

Шановні голопристанці!

Дорогі ветерани!

Привітання іменинників

Голопристанська районна рада щиро і сердечно вітає іменинників, які святкують день народження у жовтні 2019 року

 
 

Оголошення

громадські слухання

  18 червня 2019 року о 09.00 відбудуться громадські слухання щодо проектів «Створення скринінг центру. Придбання сучасного цифрового рентгенодіагностичного обладнання та відео-ендоскопічної системи (відеогастроскоп і відеоколоноскоп) для комунального ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, rsquo, Гола, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, бюджету, власност, господарства, дання, затвердження, карня, комунального, мандатно, нагоди, надання, нанс, питань, пост, проект, ради, районно, району, розвитку, року, скликання, управл, центральна, четверто, шоста, шосто, щодо

Показати всі теги