Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

ПЕДАГОГІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ 2019

опубліковано: 28-08-2019, 16:24, переглядів: 149,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

ПЕДАГОГІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ 2019

ПЕДАГОГІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ 2019

  Сьогодні, у день великого релігійного свята Успіння Пресвятої Богородиці, в районному будинку культури відбулася щорічна вчительська конференція. Тут були представники усіх навчальних закладів району – цвіт району, кладезь знань, еліта суспільства.
  З трепетом, про особливу роль вчителя у житті кожної людини звернувся до присутніх голова районної ради Соловйов В.О. Він подякував вчителям за наполегливу роботу, привітав їх з початком нового навчального року та побажав творчої наснаги, нових здобутків і перемог.

  Віталій Олександрович у своєму виступі зауважив, що депутатський корпус районної ради вже четвертий рік поспіль прикладає значних зусиль для підвищення рівня комфортності та оновлення матеріально-технічної бази в загальноосвітніх закладах. Лише в цьому році на капітальний ремонт шкіл району залучено близько 15 млн.743 тис.грн. На сьогоднішні день активно ведуться ремонтні роботи в 10 загальноосвітніх закладах та ще в двох незабаром розпочнуться.

ПЕДАГОГІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ 2019
  Є досягнення і в галузі спорту. На території опорного закладу освіти Новозбур’ївська школа №1» в рамках державної програми в цьому році побудований спортивний майданчик для міні-футболу зі штучним покриттям. Загальна вартість проекту 1 млн. 600 тис.грн. і незабаром розпочнуть роботи по встановленню сучасного спортивно-ігрового майданчика, вартість якого складає 576,290 тис.грн.

  В рамках проекту «Нова Українська школа» для першокласників усіх шкіл району придбано меблі, дидактичний матеріал, ноутбуки для вчителів та проектори. На дані цілі виділено близько 1 млн. 193 тис.грн з державного бюджету.

  В цьому році на базі п'яти шкіл району будуть створені ресурсні кімнати для дітей з особливими потребами. На їх облаштування та на придбання необхідної матеріальної бази виділено з державного бюджету близько 1 млн. 227 тис.грн., зокрема на інклюзивну освіту 234 тис.грн.

ПЕДАГОГІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ 2019

  Також, кожна школа в цьому році отримає сучасний інтерактивний комплекс для кабінетів природно-математичного циклу.
«Приємно відмітити певні досягнення в галузі освіти, але ще дуже багато проблемних питань є і ми над ними працюємо», - зауважив голова районної ради Соловйов В.О.

Насиченою була доповідь начальника районного віділу освіти Котюка В.В., який підвів підсумки минулого навчального року та окреслив плани на майбутній рік.
  Також, приємним моментом конференції стало нагородження низки освітян грамотами та подяками.
  Чудові пісні від талановитих виконавців піднімали настрій присутнім.

 

ПЕДАГОГІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ 2019

  На цьому роботу конференції було завершено, але ще впродовж кількох годин по місту можна було зустріти освітян, які радо спілкувалися, обмінювалися враженнями, ділилися планами. І в чомусь вони були схожими на своїх учнів – такі ж усміхнені, з юним блиском в очах та щирими сподіваннями на краще.

 

 

 

 

 

 

 

ПЕДАГОГІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ 2019
ПЕДАГОГІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ 2019
ПЕДАГОГІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ 2019
ПЕДАГОГІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ 2019
ПЕДАГОГІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ 2019
ПЕДАГОГІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ 2019
ПЕДАГОГІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ 2019
ПЕДАГОГІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ 2019

Категорія: Нормативна база » Про інформацію

Календар новин

«    Лютий 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, громад, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги