Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Про день підприємця

опубліковано: 9-09-2019, 13:39, переглядів: 131,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

Уже традиційно у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається День підприємця.  

Це свято запроваджене з урахуванням великої ролі підприємництва у здійсненні економічних реформ в Україні, вирішенні соціально-економічних проблем і визнанням його впливу на формування, становлення і розвиток національної економіки. Воно покликане привернути увагу суспільства до підприємницької ініціативи, сприяти подальшому розвитку малого і середнього бізнесу в країні.

Приємно відзначити, що  за нинішніх важких економічних обставин, ініціативи у підприємницькій діяльності сприяють забезпеченню  економічного поступу, покращенню умов життя населення району. Підприємницька діяльність створює умови для покращення майбутнього нашого району і добробуту громадян.

Майже вся торгівельна галузь району представлена приватними підприємцями.

Переймаючись проблемами простих людей, реалізуючі інтереси громадян району, органи влади працюють як єдиний ланцюг, докладають максимум зусиль, аби ініціативи підприємців мали широкий простір та  повною мірою розвивалися.

З щиросердними бажаннями підприємцям витримки, оптимізму і невичерпної наснаги у праці, за дорученням голови районної ради
Соловйова В.О., представники депутатського корпусу районної ради VII скликання (кожен на своєму виборчому окрузі) привітали підприємців за місцем їх проживання та нагородили Почесними грамотами районної ради.

Цю приємну місію здійснили:

- На території Круглоозерської сільської ради – депутат Свиридов Леонід Миколайович, який привітав ФОП Гнідіну Валентину Юріївну, за вагомий особистий внесок у розвиток сіл Круглоозерка та Приморське, за високий професіоналізм та активну життєву позицію.

Про день підприємця


- На території Великокардашинської сільської ради в селі Кардашинка – депутат районної ради Васильєва Людмила Миколаївна разом із сільським головою Чухраєм Олексієм Івановичем, якими  вручено Почесну грамоту  районної ради подружжю підприємців Пашкевичам Сергію Івановичу та Наталії Миколаївні.

Про день підприємця

- На території Збур’ївської сільської ради – депутат районної ради Подтабачний Вадим Олексійович, який привітав ФОП Комаринець Марію Федорівну, за сумлінну працю, значний внесок у розвиток Збур’ївської територіальної громади.

- На території Новозбур’ївської сільської ради – депутат районної ради Санашвілі Олег Отарович, який привітав Шульгу Валентина Володимировича, за особистий внесок в розвиток і вдосконалення підприємницької діяльності, якісне обслуговування населення, сумлінне виконання податкових зобов’язань перед бюджетом, активну громадську діяльність та співпрацю з сільською  радою.

- На території Олександрівської сільської ради було нагороджено фізичну особу підприємця, депутата районної ради VII скликання Пинзару Наталію Вікторівну. Нагородження здійснено Олександрівським сільським головою Білою Вірою Григорівною.

Про день підприємця

         Влада і підприємці спільно долають вагомі кроки кожен на своєму шляху, аби стати надійними та взаємовигідними партнерами.

Голова районної ради Соловйов Віталій Олександрович подякував всім, хто причетний до цієї важливої справи, за сумлінну працю, наполегливість, ініціативу, підтримку у вирішенні соціально-економічних проблем і висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю у справі поліпшення життя наших громадян, створення нових робочих місць. «Нехай кожна започаткована справа буде вдалою і успішною. Щастя, здоров’я і благополуччя всім підприємцям та їх родинам! Хай мир, добробут і злагода будуть у кожному домі, у кожній сім’ї. Нових трудових здобутків Вам в ім’я розквіту та на благо України!»

Про день підприємця

Категорія: Нормативна база » Про інформацію

Календар новин

«    Травень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, етики, житлово, затвердження, комунально, надання, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги