Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Відбулася тридцять шоста сесія районної ради VII скликання

опубліковано: 19-09-2019, 16:05, переглядів: 228,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

Відбулася тридцять шоста сесія районної ради VII скликання

Відбулася тридцять шоста сесія районної ради VII скликання

 

    Відповідно до плану роботи Голопристанської районної ради VII скликання на 2019 рік дев’ятнадцятого вересня в залі засідань районної ради відбулось пленарне засідання тридцять шостої сесії районної ради VII скликання.

  По традиції, голова районної ради привітав іменинників, які у міжсесійний період відсвяткували свої дні народження.

Відбулася тридцять шоста сесія районної ради VII скликання

Перед початком розгляду основних питань, в тридцяти хвилинах, що передбачено Регламентом районної ради, заступник голови районної ради Басараб І.К. запропонував звернення депутатів Голопристанської районної ради Херсонської області VII скликання до Верховної ради України, Кабіненту Міністрів України, Народного депутата України О. Ковальова, Херсонської обласної ради та Херсонської обласної державної адміністрації з приводу змін в сільській медицині та ситуації, яка виникла внаслідок проведення реформи первинного рівня  галузі медицини, яке було підтримано одноголосно.

Відбулася тридцять шоста сесія районної ради VII скликання

  Також ознайомив з листами:

- Новокаховської місцевої прокуратури про реагування на звернення Голопристанської районної ради щодо можливого вчинення кримінального правопорушення ФОП Івановим С.І.

- Департаменту охорони здоров’я про передбачення в місцевих бюджетах коштів для спів фінансування на веесень – грудень поточного року для забезпечення хворих на цукровий діабет.

- Департаменту охорони здоров’я про порушення розгляду питання стосовно клопотання щодо внесення змін до переліку та складу госпітальних округів Херсонської області, виключивши зі складу Херсонського округу Олешківський, Голопристанський, Скадовський та Каланчацький райони Херсонської області з подальшим створенням додаткового Чорноморського госпітального округу в складі Олешківського, Голопристанського, Скадовського та Каланчацького районів Херсонської області з визначенням центру округу в місті Гола Пристань.

Відбулася тридцять шоста сесія районної ради VII скликання

- Благодійної організації Фонд громади міста Гола Пристань «Свята Ольга» про оголошення благодійної акції «Зігріємо дітей теплом та любов’ю».

  З 22 питань порядку денного одними з перших розглядалися питання про стан законності та заходи щодо її зміцнення, вжиті органами прокуратури на території району упродовж I півріччя 2019 року, про хід виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Голопристанського району на 2019 рік та  звіт щодо виконання районного бюджету за I півріччя 2019 року та про внесення змін до районного бюджету 2019 року.

Відбулася тридцять шоста сесія районної ради VII скликання

  Внесено зміни та доповнення до двох районних програм: управління майном спільної власності територіальних громад Голопристанського району на 2017 – 2020 роки, поліпшення життєзабезпечення пільгових категорій громадян, людей похилого віку, осіб з інвалідністю, підтримки сім’ї, утвердження тендерної рівності та протидії людьми на 2019 – 2022 роки; розглянуто звіт директора комунального закладу Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та соціальних служб для дітей та молоді Голопристанської районної ради Херсонської області про роботу відповідно до Статуту та Контракту.

 

 

 

Відбулася тридцять шоста сесія районної ради VII скликання

  При розгляді питань комунального блоку затверджено: акт прийняття – передачі окремого індивідуально визначеного майна з балансу комунального підприємства «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги» Голопристанської районної ради Херсонської області на баланс комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня», акт прийняття – передачі окремого індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад Голопристанського району до комунальної власності територіальної громади Бехтерської сільської ради, фінансовий план комунального підприємства "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги" Голопристанської районної ради Херсонської області на 2020 рік; надано дозволи: комунальному підприємству "Голопристанська центральна районна лікарня" на продовження терміну дії договору оренди з комунальним закладом "Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медичних катастроф" Херсонської обласної ради, районному будинку культури на передачу в оренду комунальній установі "Голопристанський районний методичний кабінет" Голопристанської районної ради Херсонської області частини приміщення; комунальному підприємству «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги» Голопристанської районної ради Херсонської області на зменшення площі оренди майна, та інше.

Відбулася тридцять шоста сесія районної ради VII скликання

  Як завжди, депутатами активно обговорювалися питання порядку денного.

  По питанням порядку денного прийняті відповідні рішення, які будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Голопристанської районної ради, відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації".

  Також було утворено робочу групу по підготовці чергової сесії районної ради VII скликання, пленарне засідання якої відбудеться 28 листопада.

В роботі пленарного засідання тридцять шостої сесії районної ради VII скликання також взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Богачук В.М., заступник голови Голопристанської районної державної адміністрації Антюшина О.М., керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та комунальних закладів Голопристанської районної ради, сільські голови і громадськість району, представники виконавчого апарату районної ради та засобів масової інформації.

 

Відбулася тридцять шоста сесія районної ради VII скликання

Категорія: Нормативна база » Про інформацію

Календар новин

«    Травень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, етики, житлово, затвердження, комунально, надання, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги