Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

ПРОТОКОЛ (стислий) тридцять шостої сесії VІІ скликання

опубліковано: 26-09-2019, 15:55, переглядів: 110,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

УКРАЇНА

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ПРОТОКОЛ (стислий)

тридцять шостої сесії VІІ скликання

 

від 19.09.2019

м. Гола Пристань

 

Відкриває і веде сесію голова районної ради Соловйов В.О.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, зазначив, що тридцять шоста сесія районної ради VII cкликання скликана розпорядженням голови районної ради від 15 серпня 2019 року № 17- р.

  Із загальної кількості 34 депутатів районної ради на тридцять шостій сесії районної ради VІІ скликання присутні 23 депутата, відсутні з поважних та невідомих причин 11 депутатів.

  На пленарному засіданні сесії присутні: перший заступник голови районної державної адміністрації Богачук В.М., заступник голови районної державної адміністрації Антюшина О.М., керівники управлінь, відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ, організацій, що перебувають у спільній власності територіальних громад району, посадові особи виконавчого апарату районної ради та інші зацікавлені особи.

  Відповідно до статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" запропонував відкрити тридцять шосту сесію районної ради VІІ скликання.

 

ГОЛОСУВАЛИ: ЗА? Одноголосно. 

   Оголосив тридцять шосту сесію районної ради VII скликання відкритою.

 

Звучить Гімн України

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, привітав з днем народження депутатів районної ради, сільських голів, керівники управлінь та відділів районної державної адміністрації, керівників підприємств, установ, організацій, що перебувають у спільній власності територіальних громад району, посадових осіб місцевого самоврядування, які у міжсесійній період відсвяткували свої дні народження.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, зазначив, що відповідно до регламенту районної ради перед початком розгляду основних питань порядку денного пленарного засідання відводиться 30 хвилин для навчання депутатів, оголошень, звернень, пропозицій та листів.

Надав слово для виступу заступнику голови районної ради Басарабу І.К.

  

Басараб І.К. - заступник голови районної ради, запропонував текст звернення депутатів Голопристанської районної ради Херсонської області VII скликання до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Народного депутата України О. Ковальова, Херсонської обласної ради та Херсонської обласної державної адміністрації з приводу змін в сільській медицині та ситуації, яка виникла внаслідок проведення реформи первинного рівня галузі медицини- додається до протоколу

 

ГОЛОСУВАЛИ: За? Одноголосно

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

 

Басараб І.К. – заступник голови районної ради, ознайомив з листами, які надійшли на адресу районної ради:

- Новокаховської місцевої прокуратури про реагування на звернення Голопристанської районної ради щодо можливого вчинення кримінального правопорушення ФОП Івановим С.І.

- Департаменту охорони здоров’я про передбачення в місцевих бюджетах коштів для співфінансування на вересень – грудень поточного року для забезпечення інсуліном хворих на цукровий діабет

- Департаменту охорони здоров’я про порушення розгляду питання стосовно клопотання щодо внесення змін до переліку та складу госпітальних округів Херсонської області, виключивши зі складу Херсонського округу Олешківський, Голопристанський, Скадовський та Каланчацький райони Херсонської області з подальшим створенням додаткового Чорноморського госпітального округу в складі Олешківського, Голопристанського, Скадовського та Каланчацького районів Херсонської області з визначенням центру округу в місті Гола Пристань

- Благодійної організації Фонд громади міста Гола Пристань «Свята Ольга» про оголошення благодійної акції «Зігріємо дітей теплом та любов’ю» -  листи додаються до протоколу

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував для організації роботи тридцять шостої сесії районної ради обрати робочі органи сесії.

Запропонував склад робочих органів сесії.

Для підрахунку результатів голосування під час роботи сесії обрати лічильну групу (комісію) у складі:

 

Мануйленко Тетяна Вікторівна - депутат районної ради VІІ скликання

Питомець Олександр Іванович - депутат районної ради VІІ скликання

Камінський Володимир Вікторович - депутат районної ради VІІ скликання

 

Інші пропозиції не надійшли.

 

ВИРІШИЛИ:

Обрати лічильну групу в запропонованому складі.

ГОЛОСУВАЛИ: За? Одноголосно

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

 

Склад лічильної групи затверджено.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував для ведення протоколу пленарного засідання сесії, розгляду та систематизації запитів, пропозицій депутатів, а також листів, заяв, телеграм, інших звернень виборців, які надійдуть на адресу сесії, інформування сесії з цих питань обрати секретаріат сесії в складі:

 

Кабакова Наталія Анатоліївна - депутат районної ради VІІ скликання

Марміль Наталія Миколаївна - депутат районної ради VІІ скликання

Орлик Ірина Владиславівна - головний спеціаліст з земельних питань організаційного відділу виконавчого апарату районної ради

 

Інші пропозиції не надійшли.

 

ВИРІШИЛИ:

Обрати секретаріат у запропонованому складі.

 

ГОЛОСУВАЛИ: За? Одноголосно

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

 

Склад секретаріату сесії затверджено.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував лічильній групі та секретаріату приступити до роботи.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував для юридичного забезпечення роботи сесії обрати юридичну групу у складі:

Коломієць Димитрій Васильович - депутат районної ради VІІ скликання

Санін Олександр Сергійович - депутат районної ради VІІ скликання

Дімова Жанна Омелянівна - начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради

 

Інші пропозиції не надійшли.

ВИРІШИЛИ:

Обрати юридичну групу в запропонованому складі.

 

ГОЛОСУВАЛИ: За? Одноголосно        

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

Склад юридичної групи затверджено.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував для організації висвітлення роботи пленарного засідання сесії районної ради у засобах масової інформації обрати прес-групу сесії у складі:

Кравченко Діана Анатоліївна - депутат районної ради VІІ скликання

Григоркін Олександр Володимирович - директор приватного підприємства "Редакція газети "Голопристанський вісник", редактор газети "Голопристанський вісник".

 

ВИРІШИЛИ:

Обрати прес-групу сесії в запропонованому складі.

ГОЛОСУВАЛИ: За? Одноголосно

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

Склад прес-групи затверджено.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував затвердити порядок денний та регламент роботи тридцять шостої сесії районної ради, які погоджені Президією районної ради – порядок денний та регламент роздані депутатам на руки.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи будуть зміни, доповнення, чи уточнення до порядку денного та регламенту сесії районної ради.

 

Кабакова Н.А. – депутат районної ради VII скликання, запропонувала доповнити порядок дений питанням «Про створення груп подовженого дня у Новозбур’ївському закладі базової та дошкільної освіти №2 Голопристанської районної ради Херсонської області».

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував затвердити порядок денний роботи тридцять шостої сесії районної ради, який погоджений президією районної ради з урахуванням пропозиції, яка надійшла від депутата районної ради Кабакової Н.А.

 

ВИРІШИЛИ: 

Затвердити порядок денний тридцять шостої сесії районної ради VІI скликання.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? Одноголосно. Голосування проходило шляхом підняття рук. 

Порядок денний затверджено.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про стан законності та заходи щодо її зміцнення, вжиті органами прокуратури на території району упродовж I півріччя 2019 року

Доповідає: керівник Новокаховської місцевої прокуратури Король О.Л.

2. Про хід виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Голопристанського району на 2019 рік.

Доповідає: тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації Риженко Ю.М.

3. Про звіт щодо виконання районного бюджету за I півріччя 2019 року

Доповідає: тимчасово виконуючий обов’язки начальника фінансового управління районної державної адміністрації Артем’єва Т.В.

4. Про внесення змін та доповнень до Програми управління майном спільної власності територіальних громад Голопристанського району на
2017 - 2020 роки.

Доповідає: заступник голови районної ради Басараб І.К.

5. Про внесення доповнень до районної програми поліпшення життєзабезпечення пільгових категорій громадян, людей похилого віку, осіб з інвалідністю, підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2019 – 2022 роки.

Доповідає: заступник начальника, начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації Корнієнко О.М.

6. Про внесення змін до рішення двадцять дев’ятої сесії районної ради VII скликання від 20 грудня 2018 року № 589 "Про районний бюджет Голопристанського району на 2019 рік".

Доповідає: тимчасово виконуючий обов’язки начальника фінансового управління районної державної адміністрації Артем’єва Т.В.

7. Про звіт директора комунального закладу Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Голопристанської районної ради Херсонської області про роботу відповідно до Статуту та Контракту.

Доповідає: директор комунального закладу Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Голопристанської районної ради Херсонської області Тамазликарь Т.В.

8. Про повідомлення депутатів районної ради про виконання депутатських повноважень та доручень ради.

Доповідають: депутати районної ради VII скликання Чумак М.М., Мануйленко Т.В.

9. Про затвердження акту прийняття-передачі окремого індивідуально визначеного майна з балансу комунального підприємства "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги" Голопристанської районної ради Херсонської області на баланс комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня".

Доповідає: голова районної ради Соловйов В.О.

10. Про затвердження акту прийняття – передачі окремого індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад Голопристанського району до комунальної власності територіальної громади Бехтерської сільської ради.

 Доповідає:голова районної ради Соловйов В.О.

11. Про затвердження фінансового плану комунального підприємства "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги" Голопристанської районної ради Херсонської області на 2020 рік

Доповідає:голова районної ради Соловйов В.О.

12. Про надання дозволу комунальному підприємству "Голопристанська центральна районна лікарня" на продовження терміну дії договору оренди з комунальним закладом "Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медичних катастроф" Херсонської обласної ради.

Доповідає:голова районної ради Соловйов В.О.

13. Про надання дозволу районному будинку культури на передачу в оренду комунальній установі "Голопристанський районний методичний кабінет" Голопристанської районної ради Херсонської області частини приміщення.

Доповідає:голова районної ради Соловйов В.О.

14. Про надання дозволу комунальному підприємству "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги" Голопристанської районної ради Херсонської області на зменшення площі оренди майна.

Доповідає:голова районної ради Соловйов В.О.

15. Про прийняття комплектів засобів навчання та обладнання, мультимедійного обладнання (інтерактивний комплекс) до спільної власності територіальних громад Голопристанського району Херсонської області.

Доповідає:голова районної ради Соловйов В.О.

16. Про внесення змін до Контракту з головним лікарем комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" Житнюком В.В.

Доповідає:голова районної ради Соловйов В.О.

17. Про оптимізацію ліжкового фонду комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня"

Доповідає:голова районної ради Соловйов В.О.

18. Про затвердження проектної документації.

 Доповідає: голова районної ради Соловйов В.О.

19. Про визначення єдиного підходу до формування механізму розрахунку витрат.

Доповідає: голова районної ради Соловйов В.О.

20. Про надання щорічної основної відпустки заступнику голови районної ради Басарабу Івану Кириловичу.

Доповідає: голова постійної комісії бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району Коломієць Д.В. 

21. Про затвердження розпоряджень голови районної ради, які видані в міжсесійний період.

Доповідає: голова постійної комісії мандатної з питань регламенту, депутатської діяльності та етики Погорільська М.Б.

22. Про утворення робочої групи по підготовці чергової сесії районної ради VII скликання.

Доповідає: керуючий справами виконавчого апарату районної ради Александрова Т.М.

23. «Про створення груп подовженого дня у Новозбур’ївському закладі базової та дошкільної освіти №2 Голопристанської районної ради Херсонської області».

Доповідає: депутат районної ради Кабакова Н.А.

Соловйов В.О. – запропонував затвердити регламент роботи тридцять шостої сесії районної ради, який погоджений президією районної ради з урахуванням пропозиції, яка надійшла від депутата районної ради Кабакової Н.А.

 

ВИРІШИЛИ: 

Затвердити регламент роботи тридцять шостої сесії районної ради VІI скликання.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? Одноголосно. Голосування проходило шляхом підняття рук.

Регламент роботи тридцять шостої сесії районної ради VІI скликання затверджено.

 

РЕГЛАМЕНТ 

 

1.

Доповідь з першого питання

-

до 15 хв.

2.

Доповідь з другого питання

-

до 15 хв.

3.

Доповідь з третього питання

-

до 10 хв.

4.

Доповідь з четвертого та п’ятого питань

-

до 5 хв. кожне

5.

Доповідь з шостого по восьме питання

-

до 10 хв. кожне

6.

Доповідь з дев’ятого по двадцять третє питання

-

до 5 хв. кожне

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виступи депутатів та запрошених з питань порядку денного

 

-

до 5 хв.

 

Час для повторних виступів, заяв, запитань, пропозицій

 

-

до 3 хв.

 

Перерва через кожні 1,5 – 2 години роботи  

-

до 15 хв.

 

1. СЛУХАЛИ:

Короля О.Л. – керівника Новокаховської місцевої прокуратури, який доповів про стан законності та заходи щодо її зміцнення, вжиті органами прокуратури на території району упродовж I півріччя 2019 року - матеріали додаються до протоколу сесії.

 

ВИСТУПИЛИ:

Коломієць Д.В. – депутат районної ради.

Соловйов В.О.  – голова районної ради.

Король О.Л.- керівник Новокаховської місцевої прокуратури. 

Соловйов В.О.  – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача, доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до проекту рішення

 

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення " Про стан законності та заходи щодо її зміцнення, вжиті органами прокуратури на території району упродовж I півріччя 2019 року ", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 21. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? 2. Відсутні? 11.

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про стан законності та заходи щодо її зміцнення, вжиті органами прокуратури на території району упродовж I півріччя 2019 року"- додаються до протоколу

 

2. СЛУХАЛИ:

Риженко Ю.М. - тимчасово виконуючого обов’язки начальника управління агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації, яка доповіла про хід виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Голопристанського району на 2019 рік року - матеріали додаються до протоколу сесії.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача, доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до проекту рішення, який депутати мають на руках.

 

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення " Про хід виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Голопристанського району на 2019 рік року", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 21. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? 2. Відсутні? 11.

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про хід виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Голопристанського району на 2019 рік року " - додаються до протоколу.

 

3. СЛУХАЛИ:

Артем’єву Т.В - тимчасово виконуючого обов’язки начальника фінансового управління районної державної адміністрації, яка звітувала про виконання  районного бюджету за I півріччя 2019 року - матеріали додаються до протоколу сесії.

 

Соловйов В.О.  – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача, доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до проекту рішення.

 

ВИСТУПИЛИ:

Мануйленко Т.В. – депутат районної ради

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення " Про звіт щодо виконання районного бюджету за I півріччя 2019 року " як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 21. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? 2. Відсутні? 11.

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення " Про звіт щодо виконання районного бюджету за I півріччя 2019 року " - додаються до протоколу.

 

4.СЛУХАЛИ:

Басараба І.К. - заступника голови районної ради, який озвучив пропозиції по внесенню змін та доповнень до Програми управління майном спільної власності територіальних громад Голопристанського району на 2017-2020 роки - матеріали додаються до протоколу сесії.

 

Соловйов В.О.  – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача, доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до проекту рішення

 

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про внесення змін та доповнень до Програми управління майном спільної власності територіальних громад Голопристанського району на 2017-2020 роки ", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 21. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? 2. Відсутні? 11.

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення " Про внесення змін та доповнень до Програми управління майном спільної власності територіальних громад Голопристанського району на 2017-2020 роки " - додаються до протоколу.

 

5.СЛУХАЛИ:

Корнієнко О.М. - заступника начальника, начальника відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації, яка озвучила пропозиції по внесенню доповнень до районної програми поліпшення життєзабезпечення пільгових категорій громадян, людей похилого віку, осіб з інвалідністю, підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2019 – 2022 роки - матеріали додаються до протоколу сесії.

 

Соловйов В.О.  – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача, доповнення, пропозиції 

Пропозиції не надійшли.

 

ВИСТУПИЛИ:

Соловйов В.О. – голова районної ради.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про внесення доповнень до районної програми поліпшення життєзабезпечення пільгових категорій громадян, людей похилого віку, осіб з інвалідністю, підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2019 – 2022 роки ", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 21. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? 2. Відсутні? 11.

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення " Про внесення доповнень до районної програми поліпшення життєзабезпечення пільгових категорій громадян, людей похилого віку, осіб з інвалідністю, підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2019 – 2022 роки " - додаються до протоколу.

 

6.СЛУХАЛИ:
Артем’єву Т.В - тимчасово виконуючого обов’язки начальника фінансового управління районної державної адміністрації, яка запропонувала проект змін до рішення двадцять дев’ятої сесії районної ради VII скликання від 20 грудня 2018 року № 589 "Про районний бюджет Голопристанського району на 2019 рік».

 

Соловйова В.О. – голову районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача, доповнення, пропозиції 

 

ВИСТУПИЛИ:

Соловйов В.О. – голова районної ради.

Артем’єва Т.В - тимчасово виконуючий обов’язки начальника фінансового управління районної державної адміністрації.

Богачук В.М. – перший заступник голови Голопристанської районної державної адміністрації.

Мануйленко Т.В. – депутат районної ради VII скликання

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про внесення змін до рішення двадцять дев’ятої сесії районної ради VII скликання від 20 грудня 2018 року № 589 "Про районний бюджет Голопристанського району на 2019 рік", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 23. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 11.

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про внесення змін до рішення двадцять дев’ятої сесії районної ради VII скликання від 20 грудня 2018 року № 589 "Про районний бюджет Голопристанського району на 2019 рік - додаються до протоколу.

 

7.СЛУХАЛИ:

Соловйова В.О. – голову районної ради, який зазначив, що звіт про роботу  директора комунального закладу Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Голопристанської районної ради Херсонської області, яка звітувала про роботу відповідно до Статуту та Контракту депутати мають на руках.

  Звернув увагу, що це питання вивчалось на комісії, є позитивні висновки і рекомендації.

  Запитав у депутатів про необхідність озвучення звіту та чи є запитання, пропозиції до директора комунального закладу .

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйова В.О. – голову районної ради, подякував за роботу Тамазликарь Т.В., озвучив проект рішення з цього питання та запропонував прийняти його за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

Соловйова В.О. – голову районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про звіт директора комунального закладу Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Голопристанської районної ради Херсонської області про роботу відповідно до Статуту та Контракту", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 23. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 11.

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про звіт директора комунального закладу Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Голопристанської районної ради Херсонської області про роботу відповідно до Статуту та Контракту - додаються до протоколу.

 

8.СЛУХАЛИ:

Соловйова В.О. – голову районної ради, який зазначив, що повідомлення депутатів районної ради Чумака М.М. та Мануйленко Т.В. про виконання депутатських повноважень та доручень ради депутати мають на руках. Запитав

чи є у депутатів запитання, доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до проекту рішення, який вони мають на руках.

 

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про повідомлення депутатів районної ради про виконання депутатських повноважень та доручень ради", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 21. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? 2 (Мануйленко Т.В. заявила про конфлікт інтересів). Відсутні? 11.

  Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення «Про повідомлення депутатів районної ради про виконання депутатських повноважень та доручень ради» - додаються до протоколу.

 

9. СЛУХАЛИ:

Соловйова В.О. - голову районної ради, який доповів про необхідність затвердження акту прийняття-передачі окремого індивідуально визначеного майна з балансу комунального підприємства "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги" Голопристанської районної ради Херсонської області на баланс комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" - матеріали додаються до протоколу сесії.

 

Соловйова В.О. – голову районної ради, запитав у депутатів чи є запитання доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до проекту рішення

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення " Про затвердження акту прийняття-передачі окремого індивідуально визначеного майна з балансу комунального підприємства "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги" Голопристанської районної ради Херсонської області на баланс комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 22. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? 1. Відсутні? 11.

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення " Про затвердження акту прийняття-передачі окремого індивідуально визначеного майна з балансу комунального підприємства "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги" Голопристанської районної ради Херсонської області на баланс комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня", - додаються до протоколу.

 

10. СЛУХАЛИ:

Соловйова В.О. - голову районної ради, який доповів про необхідність затвердження акту прийняття – передачі окремого індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад Голопристанського району до комунальної власності територіальної громади Бехтерської сільської ради - матеріали додаються до протоколу сесії.

 

Соловйова В.О. – голову районної ради, запитав у депутатів чи є запитання доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до проекту рішення

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення " Про  затвердження акту прийняття – передачі окремого індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад Голопристанського району до комунальної власності територіальної громади Бехтерської сільської ради ", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 22. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? 1. Відсутні? 11.

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення " Про  затвердження акту прийняття – передачі окремого індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад Голопристанського району до комунальної власності територіальної громади Бехтерської сільської ради "  - додаються до протоколу.

 

11. СЛУХАЛИ:

Соловйова В.О. - голову районної ради, який доповів про необхідність затвердження фінансового плану комунального підприємства "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги" Голопристанської районної ради Херсонської області на 2020 рік - матеріали додаються до протоколу сесії.

 

Соловйов В.О.  – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до проекту рішення

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про затвердження фінансового плану комунального підприємства "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги" Голопристанської районної ради Херсонської області на 2020 рік ", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 22. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? 1. Відсутні? 11.

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про затвердження фінансового плану комунального підприємства "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги" Голопристанської районної ради Херсонської області на 2020 рік" - додаються до протоколу.

 

12. СЛУХАЛИ:

Соловйова В.О. - голову районної ради, який запропонував надати дозвіл комунальному підприємству "Голопристанська центральна районна лікарня" на продовження терміну дії договору оренди з комунальним закладом "Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медичних катастроф" Херсонської обласної ради - матеріали додаються до протоколу сесії.

 

Соловйов В.О.  – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до проекту рішення

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про надання дозволу комунальному підприємству "Голопристанська центральна районна лікарня" на продовження терміну дії договору оренди з комунальним закладом "Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медичних катастроф" Херсонської обласної ради ", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 22. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? 1. Відсутні? 11.

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення " Про надання дозволу комунальному підприємству "Голопристанська центральна районна лікарня" на продовження терміну дії договору оренди з комунальним закладом "Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медичних катастроф" Херсонської обласної ради " - додаються до протоколу.

 

13. СЛУХАЛИ:

Соловйова В.О. - голову районної ради, який запропонував надати дозвіл районному будинку культури на передачу в оренду комунальній установі "Голопристанський районний методичний кабінет" Голопристанської районної ради Херсонської області частини приміщення - матеріали додаються до протоколу сесії.

 

Соловйов В.О.  – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до проекту рішення

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про надання дозволу районному будинку культури на передачу в оренду комунальній установі "Голопристанський районний методичний кабінет" Голопристанської районної ради Херсонської області частини приміщення ", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 22. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? 1. Відсутні? 11.

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення " Про надання дозволу районному будинку культури на передачу в оренду комунальній установі "Голопристанський районний методичний кабінет" Голопристанської районної ради Херсонської області частини приміщення " - додаються до протоколу.

 

14. СЛУХАЛИ:

Соловйова В.О. - голову районної ради, який запропонував надати дозвіл  комунальному підприємству "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги" Голопристанської районної ради Херсонської області на зменшення площі оренди майна - матеріали додаються до протоколу сесії.

 

Соловйов В.О.  – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до проекту рішення

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про надання дозволу комунальному підприємству "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги" Голопристанської районної ради Херсонської області на зменшення площі оренди майна ", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 22. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? 1. Відсутні? 11.

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення " Про надання дозволу комунальному підприємству "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги" Голопристанської районної ради Херсонської області на зменшення площі оренди майна" - додаються до протоколу.

 

15. СЛУХАЛИ:

Соловйова В.О. - голову районної ради, який повідомив про необхідність прийняття комплектів засобів навчання та обладнання, мультимедійного обладнання (інтерактивний комплекс) до спільної власності територіальних громад Голопристанського району Херсонської області - матеріали додаються до протоколу сесії.

 

Соловйов В.О.  – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до проекту рішення

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про прийняття комплектів засобів навчання та обладнання, мультимедійного обладнання (інтерактивний комплекс) до спільної власності територіальних громад Голопристанського району Херсонської області ", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 22. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? 1. Відсутні? 11.

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення " Про прийняття комплектів засобів навчання та обладнання, мультимедійного обладнання (інтерактивний комплекс) до спільної власності територіальних громад Голопристанського району Херсонської області" - додаються до протоколу.

 

16. СЛУХАЛИ:

Соловйова В.О. - голову районної ради, який запропонував проект внесення змін до Контракту з головним лікарем комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" Житнюком В.В. - матеріали додаються до протоколу сесії.

 

Соловйов В.О.  – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до проекту рішення

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про внесення змін до Контракту з головним лікарем комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" Житнюком В.В.", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 22. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? 1. Відсутні? 11.

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення " Про внесення змін до Контракту з головним лікарем комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" Житнюком В.В." - додаються до протоколу.

 

17. СЛУХАЛИ:

Соловйова В.О. - голову районної ради, який ознайомив з пропозиціями щодо оптимізації ліжкового фонду комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" - матеріали додаються до протоколу сесії.

 

Соловйов В.О.  – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до проекту рішення

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про оптимізацію ліжкового фонду комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 22. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? 1. Відсутні? 11.

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення " Про оптимізацію ліжкового фонду комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" - додаються до протоколу.

 

18. СЛУХАЛИ:

Соловйова В.О. - голову районної ради, який запропонував затвердити проектну документацію - матеріали додаються до протоколу сесії.

 

Соловйов В.О.  – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до проекту рішення

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про затвердження проектної документації ", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 22. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? 1. Відсутні? 11.

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення " Про затвердження проектної документації " - додаються до протоколу.

 

19. СЛУХАЛИ:

Соловйова В.О. - голову районної ради, який доповів про визначення єдиного підходу до формування механізму розрахунку витрат - матеріали додаються до протоколу сесії.

 

Соловйов В.О.  – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до проекту рішення

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про визначення єдиного підходу до формування механізму розрахунку витрат", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 21. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? 2. Відсутні? 11.

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення " Про затвердження проектної документації " - додаються до протоколу.

 

20.СЛУХАЛИ:

Коломійця Д.В. – голову постійної комісії бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району районної ради, який ознайомив присутніх з проектом рішення про надання щорічної основної відпустки заступнику голови районної ради Басарабу Івану Кириловичу - матеріали додаються до протоколу сесії.

 

Соловйов В.О.– голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача, доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до проекту рішення

 

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про надання щорічної основної відпустки заступнику голови районної ради Басарабу Івану Кириловичу", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 20. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? 3. Відсутні? 11.

Басараб Іван Кирилович заявив про конфлікт інтересів – не голосував.

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення " Про  надання щорічної основної відпустки заступнику голови районної ради Басарабу Івану Кириловичу" - додаються до протоколу.

 

21.СЛУХАЛИ:

Погорільську М.Б. - голову постійної комісії мандатної з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, яка доповіла про затвердження розпоряджень голови районної ради, які видані в міжсесійний період - матеріали додаються до протоколу сесії.

 

Басараб І.К. – заступник голови районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача, доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до проекту рішення

 

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про затвердження розпоряджень голови районної ради, які видані в міжсесійний період ", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 20. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? 3. Відсутні? 11.

Соловйов Віталій Олександрович та Басараб Іван Кирилович не голосували -заявили про конфлікт інтересів.

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення " Про  затвердження розпоряджень голови районної ради, які видані в міжсесійний період " - додаються до протоколу.

 

22.СЛУХАЛИ:

Александрову Т.М - керуючого справами виконавчого апарату районної ради, яка доповіла про утворення робочої групи по підготовці чергової сесії районної ради VII скликання - матеріали додаються до протоколу сесії.

 

Соловйов В.О.– голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача, доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до проекту рішення

 

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про утворення робочої групи по підготовці чергової сесії районної ради VII скликання ", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 21. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? 2. Відсутні? 11.

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення " Про  утворення робочої групи по підготовці чергової сесії районної ради VII скликання" - додаються до протоколу.

 

23.СЛУХАЛИ:

Кабакову Н.А. – депутата районної ради VII скликання, яка доповіла про створення груп подовженого дня у Новозбур’ївському закладі базової та дошкільної освіти №2 Голопристанської районної ради Херсонської області - матеріали додаються до протоколу сесії.

 

Соловйов В.О.– голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача, доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення.

 

ВИСТУПИЛИ:
Мануйленко Т.В. - депутат районної ради VII скликання,

Кабакова Н.А. - депутат районної ради VII скликання,

Соловйов В.О. – голова районної ради,

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про створення груп подовженого дня у Новозбур’ївському закладі базової та дошкільної освіти №2 Голопристанської районної ради Херсонської області " як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 22. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? 2. Відсутні? 11.

 

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення " Про  груп подовженого дня у Новозбур’ївському закладі базової та дошкільної освіти №2 Голопристанської районної ради Херсонської області " - додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, наголосив, що всі питання порядку денного тридцять шостої сесії районної ради VІІ скликання розглянуті.

Запитав чи будуть у депутатів зауваження, пропозиції щодо ведення сесії.

Пропозиції не надійшли.

 

Оголосив тридцять шосту сесію районної ради VІІ скликання закритою.

 

Звучить Гімн України

 

 

 

Голова районної ради                                        В.О.Соловйов 

 

 

 

Категорія: Протоколи пленарних засідань » Протоколи відкритих пленарних засідань районної ради VII скликання

Календар новин

«    Травень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, етики, житлово, затвердження, комунально, надання, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги