Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

ПЕРЕМОГА ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ В ОБЛАСНОМУ КОНКУРСІ

опубліковано: 9-10-2019, 16:45, переглядів: 94,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

ПЕРЕМОГА ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ В ОБЛАСНОМУ КОНКУРСІ

ПЕРЕМОГА ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ В ОБЛАСНОМУ КОНКУРСІ

  Досягнення успіху – найкращий стимул йти вперед до нових перемог. Саме за таким принципом працює районна рада на чолі з головою ради Соловйовим В.О., який не омине можливості залучення додаткових коштів задля розвитку голопристанщини.
  Вперше, за багато років в районній лікарні у цьому році проведено капітальні ремонти. Це, справжній успіх, який є результатом перемоги в минулорічному обласному конкурсі проектів розвитку Херсонщини, де районна рада вперше взяла участь, здобула перемогу по трьом проектам та отримала близько 1 млн.500 тис.грн. з обласного бюджету на їх реалізацію.
  В цьому році, було подано на вищезазначений конкурс три проекти від Голопристанського району, які успішно пройшли перший етап відбору та були допущені до публічної презентації і захисту проектів.

ПЕРЕМОГА ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ В ОБЛАСНОМУ КОНКУРСІ
  08 жовтня, голова районної ради Соловйов В.О. успішно захистив перед конкурсною комісією два проекти в галузі медицини, а саме "Створення скринінг центру. Придбання сучасного цифрового рентгенодіагностичного обладнання та придбання сучасної відео-ендоскопічної системи (відеогастроскоп та відеоколоноскоп) для КП "Голопристанська ЦРЛ".
  Також, Віталій Олександрович спільно з Новософіївським сільським головою Чопик Н.М., яка вболіває за свою громаду, успішно захистили третій проект "Поточний ремонт спортивного залу Новософіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів". Призовий фонд по проектам склав 1 млн. 650 тис.грн. Це значний успіх для Голопристанського району.
  Керівництво районної ради висловлює подяку президенту благодійної організації "Свята Ольга" Михолат С.М., яка вболіває за Голопристанщину та вже другий рік поспіль виступає партнером в даних проектах та головному лікарю КП "Голопристанська ЦРЛ" Житнюку В.В., який сприяє реалізації даних проектів.

ПЕРЕМОГА ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ В ОБЛАСНОМУ КОНКУРСІ
  "Ми разом працюємо на те, щоб наш район розвивався. Хоч попереду нас чекає багато випробувань, і втілити дані проектів в життя буде не легко, але спільними зусиллями влади та громади, маленькими кроками, а головне з вірою у краще майбутнє, ми будемо йти вперед та обов’язково досягнемо успіху!", - стверджує голова районної ради Соловйов В.О.

 

 

ПЕРЕМОГА ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ В ОБЛАСНОМУ КОНКУРСІ
ПЕРЕМОГА ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ В ОБЛАСНОМУ КОНКУРСІ

Категорія: Нормативна база » Про інформацію

Календар новин

«    Січень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, rsquo, Гола, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, восьмо, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, надання, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги