Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Спільне засідання постійних комісії

опубліковано: 23-10-2019, 15:21, переглядів: 49,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

Спільне засідання постійних комісії

Спільне засідання постійних комісії

  23 жовтня 2019 року в депутатській кімнаті районної ради відбулося спільне засідання постійних комісії з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району та з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства.

  На порядок денний було винесено чотири нагальні питання.

  Перше питання порядку денного щодо внесення змін до рішення двадцять дев’ятої сесії районної ради VII скликання від 20 грудня 2018 року № 589 "Про районний бюджет Голопристанського району на 2019 рік" жваво обговорювали присутні та членами комісій до пропозицій Голопристанської районної державної адміністрації Херсонської області, яка озвучила т.в.о. начальника фінансового управління районної державної адміністрації Артем’єва Т.В. внесено додаткові позиції, які необхідно врахувати при прийнятті рішення.

  Також розглядалося питання щодо структури та штатної чисельності виконавчого апарату районної ради в новій редакції, враховуючи скорочення посад.

Спільне засідання постійних комісії

  Не менш важливим був розгляд питань щодо змін місцезнаходження комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" та комунального підприємства заклад охорони здоров'я Голопристанська центральна районна аптека №14.

  З метою збільшення надходжень до районного бюджету та створення умов, за яких районна рада матиме можливість виконувати обов'язки, покладені на органи місцевого самоврядування та в зв'язку з відсутністю співпраці з боку Голопристанської міської ради Херсонської області щодо спільного утримання об'єктів комунальної власності, які задовольняють потреби у тому числі інтереси мешканців міста Гола Пристань й виникло питання щодо зміни місцезнаходження зазначених підприємств.

Спільне засідання постійних комісії

  Депутати активно обговорювали питання та прийняли відповідні рекомендації, які взяті за основу проектів рішень.

 

 

 

 

 

 

 

Спільне засідання постійних комісії

Спільне засідання постійних комісії
Спільне засідання постійних комісії
Спільне засідання постійних комісії
Спільне засідання постійних комісії

Категорія: Нормативна база » Про інформацію

Календар новин

«    Листопад 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 

Оголошення

громадські слухання

  18 червня 2019 року о 09.00 відбудуться громадські слухання щодо проектів «Створення скринінг центру. Придбання сучасного цифрового рентгенодіагностичного обладнання та відео-ендоскопічної системи (відеогастроскоп і відеоколоноскоп) для комунального ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, rsquo, Гола, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, виконання, власност, господарства, дання, етики, житлово, затвердження, карня, нанс, питань, пост, проект, ради, районно, району, розвитку, року, скликання, управл, четверто, шоста, шосто, щодо

Показати всі теги