Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Позачергова сесія

опубліковано: 24-10-2019, 13:46, переглядів: 90,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

Позачергова сесія

Позачергова сесія

  У зв’язку з нагальною необхідністю внесення змін до районного бюджету Голопристанського району на 2019 рік головою районної ради Соловйовим В.О. 24 жовтня 2019 року проведено пленарне засідання тридцять сьомої сесії районної ради VІІ скликання.

  На порядок денний було винесено чотири питання.

 

Позачергова сесія

  При розгляді першого питання були оперативно внесені зміни до районного бюджету на 2019 рік, враховуючи, що останні були достеменно опрацьовані 23 жовтня на спільному засіданні двох профільних комісій.

  Також була затверджена структура та штатна чисельність виконавчого апарату районної ради в новій редакції на 2020 рік, відповідно для якої передбачено скорочення штатної чисельності, зважаючи на обмеженість коштів.

  З третього та четвертого питань було вирішено змінити місцезнаходження комунального підприємства заклад охорони здоров’я Голопристанська центральна районна аптека № 14 та комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня», яке визначено в с.Нова Збур’ївка.

Позачергова сесія

  Зумовлено це відсутністю співпраці з боку Голопристанської міської ради Херсонської області щодо спільного утримання об’єкту комунальної власності – Голопристанської центральної районної лікарні як закладу охорони здоров’я вторинної ланки, та збереження його як єдиного та цілісного об’єкта, здатного конкурувати з іншими закладами охорони здоров’я, що надають вторинну (спеціалізовану) медичну допомогу населенню району, міста та об’єднаних територіальних громад, приймаючи до уваги критичну нестачу коштів у районному бюджеті на фінансування захищених видатків Голопристанської центральної районної лікарні до кінця 2019 року, відмову міської ради відшкодовувати частину понесених комунальним підприємством витрат за спожиті ним в процесі надання медичних послуг житлово-комунальні послуги жителям міста, можливість облаштування офісу управління комунального підприємства «Голопристанська ЦРЛ» на території району та з метою збільшення надходжень до районного бюджету та створення умов, за яких районна рада матиме можливість виконувати обов’язки, покладені на органи місцевого самоврядування Державою Україна, у тому числі щодо передачі на місцевий рівень права здійснювати видатки на заробітну плату молодшому обслуговуючого персоналу закладів освіти.

  Рішення прийняті депутатами на тридцять сьомій сесії районної ради VІІ скликання будуть оприлюднені на веб-сайті Голопристанської районної ради відповідно до вимог чинного законодавства.

 

Позачергова сесія
Позачергова сесія
Позачергова сесія

Категорія: Нормативна база » Про інформацію

Календар новин

«    Січень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, rsquo, Гола, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, восьмо, господарства, дання, етики, житлово, затвердження, комунально, надання, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги