Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

ПРОТОКОЛ №27/70 спільного засідання постійної комісії мандатної з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, з питань бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку району

опубліковано: 6-11-2019, 08:32, переглядів: 85,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

ПРОТОКОЛ №27/70

спільного засідання постійної комісії мандатної з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, з питань бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку району

 

30 жовтня 2019 року

м. Гола Пристань

 

Присутні: 

 

Погорільська Меланія Броніславівна – голова постійної комісії мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики;

                                      Члени комісії:

Санін Олександр Сергійович  депутат районної ради VII скликання;

Пинзару Наталія Вікторівна - депутат районної ради VII скликання;

 

Коломієць Димитрій Васильович – голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку району;                                                

                                 Члени комісії:

Бондар Петро Павлович - депутат районної ради VII скликання;

Данилів Валентина Стефанівна - депутат районної ради VII скликання;

Кабакова Наталія Анатоліївна - депутат районної ради VII скликання;

Кравченко Діана Анатоліївна - депутат районної ради VII скликання;

Камінський Володимир Вікторович - депутат районної ради VII скликання;

Мануйленко Тетяна Вікторівна - депутат районної ради VII скликання;

 

Загороднюк Андрій Іванович – голова постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології;

 

 Відсутні з поважних причин:

Холодняк Віталій Миколайович – депутат районної ради VII скликання;

Федотов Валерій Васильович – депутат районної ради VII скликання; 

Шишкін Володимир Сергійович - депутат районної ради VII скликання, 

 

Присутні:

Соловйов Віталій Олександрович – голова районної ради;

Басараб Іван Кирилович – заступник голови районної ради;

Александрова Тетяна Миколаївна – керуючий справами виконавчого апарату районної ради;

Чепіженко Олена Іванівна – начальник відділу обліково – економічної роботи та господарської діяльності, головний бухгалтер виконавчого апарату районної ради;

Сипко Вікторія Анатоліївна – радник голови районної ради;

Спеціалісти виконавчого апарату районної ради - куратори постійних комісій:

Кушнаренко Наталія Іванівна;

Загородна Віліна Іванівна.

 

Запрошені:

Богачук Віктор Михайлович – перший заступник голови районної державної адміністрації;

Антонов Євген Олександрович – виконуючий обов’язки начальника сектору превенції Голопристанського відділення поліції Новокаховського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області;

Уварова Юлія Миколаївна – головний бухгалтер управління соціального захисту населення та охорони здоров’я Голопристанської районної державної адміністрації;

Сумленний Дмитро Миколайович – головний спеціаліст юридичного відділу апарату Голопристанської районної державної адміністрації;

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Про рекомендації районній раді щодо затвердження звіту голови районної ради про роботу відповідно до вимог чинного законодавства.

         Доповідає: голова районної ради Соловйов В. О.

 

2. Про рекомендації районній раді щодо затвердження графіків повідомлень депутатів районної ради VII скликання про виконання депутатських повноважень та доручень ради у 2020 році.

         Доповідає: голова постійної комісії мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики Погорільська М. Б.

 

3. Про проект районної програми організації допомоги Голопристанському відділенню поліції Новокаховського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області у забезпеченні охорони громадського порядку, безпеки громадян, профілактики злочинності на території району на 2020 – 2022 роки.

         Доповідає: головний спеціаліст юридичного відділу апарату районної державної адміністрації Сумленний Д. М.    

 

4. Про повідомлення депутата районної ради VII скликання Козаченка Андрія Олександровича про виконання депутатських повноважень та доручень ради.

         Доповідає: голова постійної комісії мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики Погорільська М. Б.

 

5. Про затвердження переліку питань для розгляду на засіданнях постійної комісії мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики у 2020 році.

Доповідає: голова постійної комісії мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики Погорільська М. Б.

 

6. Про рекомендації районній раді про затвердження розпорядження голови районної ради, яке видане в міжсесійний період.

         Доповідає: керуючий справами виконавчого апарату районної ради Александрова Т. М.

 

7. Про рекомендації районній раді щодо затвердження звіту про виконання районного бюджету  за 9 місяців 2019 року 

 Доповідає : голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку району Коломієць Д. В.

 

8. Про рекомендації районній раді щодо внесення змін до  рішення двадцять дев’ятої сесії районної ради VII скликання від 20 грудня 2018 року № 589 "Про районний бюджет Голопристанського району на 2019 рік"
           Доповідає : голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку району Коломієць Д. В.

 

9. Про рекомендації районній раді щодо затвердження районного бюджету Голопристанського району  на 2020 рік

         Доповідає: голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку району Коломієць Д. В.

 

10. Про перелік питань для розгляду на засіданнях постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку району в 2020 році

 Доповідає: голова комісії з питань бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку району Коломієць Д.В.

                                              

 РЕГЛАМЕНТ РОБОТИ:

 

        Доповідачам з 1 та 7 питань – до 15 хвилин

                               з 3, 8 та 9 питань – до 10 хвилин

                               з 2, 4, 5, 6, 10 питань – до 3 хвилин

 

 

1.Слухали:

Погорільську М. Б. – голову постійної комісії мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, з першого питання порядку денного «Про рекомендації районній раді щодо затвердження звіту голови районної ради про роботу відповідно до вимог чинного законодавства»,  яка зазначила, що текст звіту голови районної ради найближчим часом буде опублікований в районній газеті «Голопристанський вісник», і всі бажаючі матимуть можливість для ознайомлення з ним.

 

Александрову Т. М. – керуючого справами виконавчого апарату районної ради, яка доповнила, що текст звіту голови районної ради завтра буде опублікований на веб – сайті районної ради. Запитань та зауважень від присутніх не надійшло. Присутні не наполягали на зачитуванні звіту.

Погорільську М. Б. – голову постійної комісії мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, яка запропонувала прийняти відповідні висновки та рекомендації.   

Прийнято висновки і рекомендації № 27/70 - 1 (додаються).

Голосували: «за» - одноголосно.

 

2.Слухали:

Погорільську М. Б. – голову постійної комісії мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, з другого питання порядку денного «Про рекомендації районній раді щодо затвердження графіків повідомлень депутатів районної ради VII скликання про виконання депутатських повноважень та доручень ради в 2020 році», яка наголосила, що вказані графіки роздані всім депутатам районної ради для ознайомлення. Пропозицій, запитань та зауважень від присутніх не надійшло.  Запропонувала рекомендувати районній раді затвердити їх. 

Прийнято висновки і рекомендації № 26/42/ - 2 (додаються).

Голосували: «за» - одноголосно.

 

3.Слухали:

Сумленного Д. М. – головного спеціаліста юридичного відділу апарату Голопристанської районної державної адміністрації, з третього питання порядку денного «Про проект районної програми організації допомоги Голопристанському  відділенню поліції Новокаховського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області у забезпеченні охорони громадського порядку, безпеки громадян, профілактики злочинності на території району на 2020 – 2022 роки», який ознайомив присутніх з проектом вказаної програми і наголосив, що аналогічна районна програма діє до кінця 2019 року. Враховуючи, що фінансування з державного бюджету життєдіяльності Голопристанського відділення поліції є недостатнім, надання грошової допомоги для місцевого відділення поліції з районного бюджету і на наступні роки є надзвичайно актуальним, запропонував рекомендувати районній раді затвердити вказану програму на 2020 – 2022 роки для подальшої роботи.


Виступили:

Мануйленко Т. В. - депутат районної ради VII скликання, яка зазначила, що начальнику відділення поліції слід обов’язково дотримуватись вимог діючого законодавства про регулярне надання інформацій про проведену роботу та звітувати перед депутатами районної ради на пленарних засіданнях сесій районної ради. Запропонувала також подати найближчий звіт про проведену роботу за підсумками 9 місяців 2019 року. Також слід обов’язково звернутись з листами до об’єднаних територіальних громад, міської та сільських рад з клопотанням про прийняття відповідних місцевих програм.

 

Коломійця Д. В., голову постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку району, який запропонував з метою отримання співфінансування комісійно звернутись до начальника Голопристанського відділення поліції про необхідність підготовки клопотань до Голопристанської міської ради, Бехтерської, Чулаківської, Гладківської та Долматівської об’єднаних територіальних громад та Новозбур’ївської, Новофедорівської сільських рад в термін до 15 листопада 2019 року.

 

Бондара П. П., депутата районної ради VII скликання, який зазначив, що відповідальність за виконання вказаної програми допомоги Голопристанському відділенню поліції несе особисто начальник відділення. Тому ініціативу слід проявляти йому. Запропонував рекомендувати районній ради затвердити вказану програму після звітування начальника Голопристанського відділення поліції на пленарному засіданні сесії районної ради, подати інформацію про проведену відділенням роботу за 9 місяців 2019 року.   

Погорільську М. Б. – голову постійної комісії мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, яка запропонувала прийняти відповідні висновки та рекомендації з пропозиціями та зауваженнями.   

 

Прийнято висновки і рекомендації № 27/70 - 3 (додаються).

Голосували: «за» - одноголосно.

 

4.Слухали:

Погорільську М. Б. – голову постійної комісії мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, з четвертого питання порядку денного «Про повідомлення депутата районної ради VII скликання Козаченка А. О. про виконання депутатських повноважень та доручень ради», яка зазначила, що текст повідомлення про виконання депутатських повноважень та доручень ради надано всім депутатам районної ради для ознайомлення. Пропозицій, запитань та зауважень від присутніх не надійшло.

  Запропоновала повідомлення депутата районної ради VII скликання Козаченка А. О. про виконання депутатських повноважень та доручень ради взяти до відома.

Прийнято висновки і рекомендації № 26/42/ - 4 (додаються).

Голосували: «за» - одноголосно.

 

5. Слухали:

Погорільську М. Б. – голову постійної комісії мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, з п’ятого питання порядку денного «Про затвердження переліку питань для розгляду  на засіданнях постійної комісії мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики в 2020 році», яка ознайомила присутніх із вказаним переліком питань та зауважила, що депутати районної ради мали змогу з ним ознайомитись, бо текст розданий на руки. Пропозицій, запитань та зауважень від присутніх не надійшло.

Запропоновала погодити вказаний перелік питань та рекомендувати районній раді затвердити його.

Прийнято висновки і рекомендації № 26/42/ - 5 (додаються).

Голосували: «за» - одноголосно.

 

6. Слухали:

Александрову Т. М. – керуючого справами виконавчого апарату районної ради, з шостого питання порядку денного, яка проінформувала присутніх про те, що в міжсесійний період було видане одне розпорядження голови районної ради

   - від 07 жовтня 21019 року №25 – в «Про відкликання із щорічної основної відпустки заступника голови районної ради Басараба І. К.», зазначивши, що вказане розпорядження було видане згідно вимог чинного законодавства та оформлено належним чином. Запропонувала рекомендувати районній раді затвердити його. Запитань та зауважень від присутніх не виникло.

 

Погорільську М. Б. – голову постійної комісії мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, яка запропоновала прийняти відповідні висновки та рекомендації.   

Прийнято висновки і рекомендації № 27/70 - 6 (додаються).

Голосували: «за» - одноголосно.

 

7.СЛУХАЛИ:

Коломійця Д.В. - голову комісії з питань бюджету, фінансів та соціально - економічного розвитку району, який зазначив, що звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року  розданий членам комісії на руки
( пояснювальна записка додається до протоколу).

Чи є запитання, уточнення? Запитання не надійшли. Голова комісії запропонував прийняти висновки і рекомендації.

 

Висновки і рекомендації  № 70/27-7  ( додаються ).

Голосували: «За»- одноголосно.

 

8.СЛУХАЛИ:

Коломійця Д.В. - голову комісії з питань бюджету, фінансів та соціально - економічного розвитку району, який  запропонував членам комісії прийняти висновки і рекомендації районній раді щодо внесення змін до рішення двадцять дев’ятої сесії районної ради VII скликання від 20 грудня 2018  року № 589 « Про районний бюджет на 2019 рік» ( пояснювальна записка додається до протоколу).  

Висновки і рекомендації  № 70/27- 8  ( додаються ).

Голосували: «За»- одноголосно.

 

9.СЛУХАЛИ: 

Коломійця Д.В. - голову комісії з питань бюджету, фінансів та соціально - економічного розвитку району, який запропонував членам комісії прийняти висновки і рекомендації районній раді щодо затвердження районного бюджету на 2020 рік  для розміщення на сайті районної ради

 

Висновки і рекомендації  № 70/27-9  ( додаються ).

Голосували: «За»- одноголосно.

 

10.СЛУХАЛИ: 

Коломієця Д.В. – голову комісії з питань бюджету, фінансів та соціально - економічного розвитку району про  перелік питань для розгляду на засіданнях постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку району в 2020 році

Висновки і рекомендації  № 70/27-10  (додаються ).

Голосували: «За»- одноголосно.


 

Голова комісії                                                    М.Б. Погорільська

Голова комісії                                                     Д.В.Коломієць

Категорія: Комісії » Постійні комісії районної ради VII скликання » З питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району

Календар новин

«    Травень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, етики, житлово, затвердження, комунально, надання, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги