Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

ПРОТОКОЛ (повний) тридцять восьмої сесії VІІ скликання

опубліковано: 4-12-2019, 13:01, переглядів: 106,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

УКРАЇНА

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ПРОТОКОЛ (повний)

тридцять восьмої сесії VІІ скликання

 

від 28.11.2019

м. Гола Пристань

 

Відкриває і веде сесію голова районної ради Соловйов В.О.

 

  Соловйов В.О. - голова районної ради, зазначив, що тридцять восьма сесія районної ради VII cкликання скликана розпорядженням голови районної ради від 24 жовтня 2019 року № 23 - р.

  Із загальної кількості 34 депутатів районної ради на тридцять восьмій сесії районної ради VІІ скликання присутні 24 депутати, відсутні з поважних та невідомих причин 10 депутатів.

  На пленарному засіданні сесії присутні: Воропаєв Олександр Сергійович начальник Голопристанського відділення поліції Новокаховського відділу поліції Головного управління  Національної поліції в Херсонській області, заступник голови районної державної адміністрації Антюшина Олена Миколаївна, керівники управлінь, відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ, організацій, що перебувають у спільній власності територіальних громад району, посадові особи виконавчого апарату районної ради та інші зацікавлені особи.

  Відповідно до статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" запропонував відкрити тридцять восьму сесію районної ради
VІІ скликання.

 

ГОЛОСУВАЛИ: ЗА? Одноголосно. 

  Оголосив тридцять восьму сесію районної ради VII скликання відкритою.

 

Звучить Гімн України

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, привітав з днем народження депутатів районної та обласної рад, керівників управлінь та відділів районної державної адміністрації, керівників підприємств, установ, організацій, що перебувають у спільній власності територіальних громад району, які у міжсесійній період відсвяткували свої дні народження.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, зазначив, що відповідно до Регламенту районної ради перед початком розгляду основних питань порядку денного пленарного засідання відводиться 30 хвилин для навчання депутатів, оголошень, звернень, пропозицій та листів.

Надав слово для виступу заступнику голови районної ради Басарабу І.К.

 

Басараб І.К. – заступник голови районної ради, ознайомив з листами Верховної Ради України, Міністерства охорони здоров’я України та комунального підприємства "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги" Голопристанської районної ради Херсонської області, які надійшли на адресу районної ради.

 

ВИСТУПИЛИ:

Мануйленко Т.В. - депутат районної ради VІІ скликання, запитала про графік роботи комунального підприємства "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги" для проведення щеплень проти правця та дифтерії.

 

Шацило Є.Г. - головний лікар комунального підприємства "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги", повідомив, що щеплення можливо провести з понеділка по п’ятницю з 8:30 до 14:30,  в суботу з 08:30 до 12:00.

 

Соловйов В.О.  – надав слово для виступу керуючому справами виконавчого апарату районної ради Александровій Т.М.

 

Александрова Т.М. – звернулась до депутатів районної ради, сільських голів та керівників підприємств, установ, організацій, що перебувають у спільній власності територіальних громад району та нагадала про заповнення електронної декларації у 2020 році за 2019 рік, звернула увагу на виготовлення електронних ключів, термін дії яких закінчився.

  Інформувала про проведення в Голопристанському районному будинку культури урочистостей та святкового концерту з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування 06 грудня 2019 року.

 

Соловйов В.О.  – надав слово для виступу депутату районної ради, директору комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Кравченко Д.А.

 

Кравченко Д.А. – подякувала депутатам районної ради Соловйову В.О. та Санашвілі О.О., які відкликнулись на усне її прохання щодо надання допомоги на встановлення двох енергозберігаючих вікон в будівлі інклюзивно-ресурсного центру.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував для організації роботи тридцять восьмої сесії районної ради обрати робочі органи сесії.

Запропонував склад робочих органів сесії.

Для підрахунку результатів голосування під час роботи сесії обрати лічильну групу (комісію) у складі:

 

Мануйленко Тетяна Вікторівна - депутат районної ради VІІ скликання

Питомець Олександр Іванович - депутат районної ради VІІ скликання

Шишкін Володимир Сергійович - депутат районної ради VІІ скликання

 

Інші пропозиції не надійшли.

 

ВИРІШИЛИ:

Обрати лічильну групу в запропонованому складі.

ГОЛОСУВАЛИ: За? Одноголосно

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

 

Склад лічильної групи затверджено.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував для ведення протоколу пленарного засідання сесії, розгляду та систематизації запитів, пропозицій депутатів, а також листів, заяв, телеграм, інших звернень виборців, які надійдуть на адресу сесії, інформування сесії з цих питань обрати секретаріат сесії в складі:

 

Кабакова Наталія Анатоліївна - депутат районної ради VІІ скликання

Марміль Наталія Миколаївна - депутат районної ради VІІ скликання

Орлик Ірина Владиславівна - головний спеціаліст з земельних питань організаційного відділу виконавчого апарату районної ради

 

Інші пропозиції не надійшли.

 

ВИРІШИЛИ:

Обрати секретаріат у запропонованому складі.

 

ГОЛОСУВАЛИ: За? Одноголосно

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

 

Склад секретаріату сесії затверджено.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував лічильній групі та секретаріату приступити до роботи.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував для юридичного забезпечення роботи сесії обрати юридичну групу у складі:

Бондар Петро Павлович - депутат районної ради VІІ скликання

Санін Олександр Сергійович - депутат районної ради VІІ скликання

Дімова Жанна Омелянівна - начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради

 

Інші пропозиції не надійшли.

ВИРІШИЛИ:

Обрати юридичну групу в запропонованому складі.

 

ГОЛОСУВАЛИ: За? Одноголосно        

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

Склад юридичної групи затверджено.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував для організації висвітлення роботи пленарного засідання сесії районної ради у засобах масової інформації обрати прес-групу сесії у складі:

Кравченко Діана Анатоліївна - депутат районної ради VІІ скликання

Григоркін Олександр Володимирович - директор приватного підприємства "Тронка", редактор газети "Тронка".

 

ВИРІШИЛИ:

Обрати прес-групу сесії в запропонованому складі.

ГОЛОСУВАЛИ: За? Одноголосно

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

Склад прес-групи затверджено.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував затвердити порядок денний та регламент роботи тридцять восьмої сесії районної ради, які погоджені Президією районної ради – порядок денний та регламент роздані депутатам на руки.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи будуть зміни, доповнення, чи уточнення до порядку денного та регламенту сесії районної ради.

Пропозиції не надійшли

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував затвердити порядок денний роботи тридцять восьмої сесії районної ради.

ВИРІШИЛИ:

Затвердити порядок денний тридцять восьмої сесії районної ради VІI скликання.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? Одноголосно. Голосування проходило шляхом підняття рук.

Порядок денний затверджено.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про стан боротьби зі злочинністю на території Голопристанського району за 9 місяців 2019 року

  Доповідає: начальник Голопристанського відділення поліції Новокаховського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області Воропаєв О.С.

2. Про звіт голови районної ради про роботу відповідно до вимог чинного законодавства.

  Доповідає: голова районної ради Соловйов В.О.

3. Про звіт щодо виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року.

  Доповідає: тимчасово виконуючий обов’язки начальника фінансового управління районної державної адміністрації Артем’єва Т.В.

4. Про внесення змін до рішення двадцять дев’ятої сесії районної ради VII скликання від 20 грудня 2018 року № 589 "Про районний бюджет Голопристанського району на 2019 рік".

  Доповідає: тимчасово виконуючий обов’язки начальника фінансового управління районної державної адміністрації Артем’єва Т.В.

5. Про внесення змін та доповнень в програму розвитку освіти Голопристанського району на 2017-2020 роки.

  Доповідає: заступник голови районної державної адміністрації Антюшина О.М.

6. Про внесення змін в районну програму висвітлення діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування на 2019 рік та наступні роки

  Доповідає: начальник відділу організаційної роботи та з питань внутрішньої політики апарату районної державної адміністрації
Наумовець Я.А.

7. Про районну програму організації допомоги Голопристанському відділенню поліції Новокаховського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області у забезпеченні охорони громадського порядку, безпеки громадян, профілактики злочинності на території району на 2020 – 2022 роки.

  Доповідає: головний спеціаліст юридичного відділу апарату районної державної адміністрації Сумленний Д.М.

8. Про повідомлення депутатів районної ради про виконання депутатських повноважень та доручень ради.

  Доповідають: депутати районної ради VII скликання Питомець О.І., Пинзару Н.В.

9. Про затвердження графіків повідомлень депутатів районної ради VII скликання про виконання депутатських повноважень та доручень ради на сесіях районної ради у 2020 році.

  Доповідає: голова постійної комісії мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики Погорільська М.Б.

10. Про затвердження розпорядження голови районної ради, яке видане в міжсесійний період.

  Доповідає: голова постійної комісії мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики Погорільська М.Б.

11. Про передачу індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад Голопристанського району до комунальної власності територіальної громади Садівської сільської ради.

   Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О

12. Про передачу індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад Голопристанського району до комунальної власності територіальних громад Садівської та Великокардашинської сільських рад.

   Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О

13. Про надання дозволу на передачу з балансу комунальної установи "Голопристанський районний методичний кабінет" Голопристанської районної ради Херсонської області на баланс комунальної установи "Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти" Голопристанської районної ради Херсонської області індивідуально визначеного майна.

   Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О

14. Про надання дозволу комунальному підприємству "Голопристанська центральна районна лікарня" на продовження терміну дії договору оренди з комунальним підприємством "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги" Голопристанської районної ради Херсонської області частини приміщення будівлі патолого-анатомічного відділення.

   Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О

15. Про відмову Голопристанській міській раді Херсонської області у передачі майна, що задовольняє спільні потреби територіальних громад району.

    Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

16. Про вжиття заходів спрямованих на врегулювання конфлікту інтересів.

   Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

17. Про розширення об'єктів управління комунальної установи "Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти" Голопристанської районної ради Херсонської області.

   Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

18. Про надання згоди на безоплатну передачу з державної у комунальну власність

  Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

19. Про передачу Старозбур’ївської дитячої музичної школи із спільної власності територіальних громад Голопристанського району до Голопристанської міської об’єднаної територіальної громади в особі Голопристанської міської ради Херсонської області

  Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

20. Про надання згоди на передачу з державної у комунальну власність Державного підприємства "Геройське дослідно-промислове підприємство"

  Доповідає: голова районної ради Соловйов В.О.

21. Про затвердження оцінки майна спільної власності територіальних громад району

  Доповідає: заступник голови районної ради Басараб І.К.

22. Про затвердження плану роботи Голопристанської районної ради VII скликання на 2020 рік.

  Доповідає: керуючий справами виконавчого апарату районної ради Александрова Т.М.

23. Про утворення робочої групи по підготовці чергової сесії районної ради VII скликання.

  Доповідає: керуючий справами виконавчого апарату районної ради Александрова Т.М.

 

Соловйов В.О. – запропонував затвердити регламент роботи тридцять восьмої сесії районної ради, який погоджений Президією районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Затвердити регламент роботи тридцять восьмої сесії районної ради VІI скликання.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? Одноголосно. Голосування проходило шляхом підняття рук.

Регламент роботи тридцять восьмої сесії районної ради VІI скликання затверджено.

 

РЕГЛАМЕНТ

1.

Доповідь з першого питання

-

до 15 хв.

2.

Доповідь з другого питання

-

до 30 хв.

3.

Доповідь з третього питання

-

до 15 хв.

4.

Доповідь з четвертого питання

-

до 10 хв.

5.

Доповідь з п’ятого та шостого питань

-

до 5 хв. кожне

6.

Доповідь з сьомого питання

-

до 10 хв.

7.

Доповідь з восьмого по тринадцяте питання

-

до 5 хв. кожне

8.

Доповідь з чотирнадцятого по двадцять третє питання

-

до 5 хв. кожне

 

 

 

 

 

Виступи депутатів та запрошених з питань порядку денного

 

-

до 5 хв.

 

Час для повторних виступів, заяв, запитань, пропозицій

 

-

до 3 хв.

 

Перерва через кожні 1,5 – 2 години роботи  

-

до 15 хв.

 

1. СЛУХАЛИ:

Воропаєва О.С. - начальника Голопристанського відділення поліції Новокаховського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області, який доповів про стан боротьби зі злочинністю на території Голопристанського району за 9 місяців 2019 року - матеріали додаються до протоколу.

 

Соловйова В.О. – голову районної ради, запитав у депутатів чи є запитання доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до доповідача.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, озвучив проект рішення з цього питання та запропонував прийняти його за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про стан боротьби зі злочинністю на території Голопристанського району за 9 місяців 2019 року", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 24. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 10.

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про стан боротьби зі злочинністю на території Голопристанського району за 9 місяців 2019 року" - додаються до протоколу.

 

ВИСТУПИЛИ:

Воропаєв О.С. - начальник Голопристанського відділення поліції Новокаховського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області, який озвучив інформацію щодо встановлення в м.Херсон дороговартісного сервира з відповідним програмним забезпеченням, який надасть змогу швидко та оперативно знаходити правопорушників.

Звернув увагу, що для Голопристанського відділення поліції є можливість зарезервувати канали на сервері, але для цього необхідне придбання камер відеоспостереження з комплектуючими матеріалами та підключення їх до херсонського сервира.

 

Прохав депутатів районної ради, при можливості, виділити кошти на придбання камер відеоспостереження та назвав райони Херсонської області, в яких встановлені відповідні камери.

Бондар П.П. – депутат районної ради, зазначив, що до порядку денного тридцять восьмої сесії районної ради включено питання "Про районну програму організації допомоги Голопристанському відділенню поліції Новокаховського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області у забезпеченні охорони громадського порядку, безпеки громадян, профілактики злочинності на території району на 2020 – 2022 роки" та запропонував включити до програми захід щодо придбання камер відеоспостереження з комплектуючими матеріалами та при наявності коштів здійснювати його фінансування.

 

Депутати районної ради підтримали пропозицію Бондара П.П.

 

На пленарне засіданні сесії районної ради прибув депутат районної ради VII скликання Грибко О.С.

У сесійній залі районної ради присутні 25 депутатів районної ради.

 

Для продовження роботи пленарного засідання тридцять восьмої сесії районної ради голова районної ради Соловйов В.О. надав слово заступнику голови районної ради Басарабу І.К.

 

Басараб І.К. – заступник голови районної ради, надав слово з другого питання порядку денного голові районної ради Соловйову В.О.

 

2. СЛУХАЛИ:

Соловйова В.О. – голову районної ради, який доповів з питання "Про звіт голови районної ради про роботу відповідно до вимог чинного законодавства".

Провів детальний аналіз досягнень в галузі розвитку медицини, освіти, спорту, Нової української школи, інклюзії, придбання житла для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, співробітництва з Голопристанською районною державною адміністрацією, сільськими радами району, ОТГ та громадськими організаціями, в тому числі Благодійним фондом "Свята Ольга".

  Окреслив плани на майбутнє, які полягають у здобутті для комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" статусу багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування I-II рівня, підвищенні якості надання медичних послуг, залученні інвестицій та додаткових коштів у розвиток соціальної інфраструктури сіл району, активізації громад для участі у конкурсах, подальший розвиток освітньої галузі, впровадження енергозберігаючих технологій на об’єктах соціальної сфери -- матеріали додаються до протоколу сесії.

  Подякував за роботу та вручив квіти:

- керуючому справами виконавчого апарату районної ради Александровій Т.М.;

- депутату районної ради VІІ скликання, начальнику комунальної установи  "Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти" Мануйленко Т.В.;

- раднику голови районної ради Сипко В.А.;

- начальнику юридичного відділу виконавчого апарату районної ради Дімовій Ж.О.

 

  Всі присутні в залі своїми оплесками підтвердили задоволення від представленого звіту.

 

Басараб І.К. – заступник голови районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до голови районної ради Соловйова В.О.

Запитання не надійшли.

 

Басараб І.К. - заступник голови районної ради озвучив проект рішення та запитав у депутатів чи будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення.

 

Бондар П.П. – депутат районної ради VII скликання, запропонував на засіданні бюджетної комісії розглянути питання щодо преміювання голови районної ради Соловйова В.О.

 

Басараб І.К. - заступник голови районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про звіт голови районної ради про роботу відповідно до вимог чинного законодавства", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 25. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 9.

(Соловйов В.О. заявив про конфлікт інтересів та голосував "За")

  Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про звіт голови районної ради про роботу відповідно до вимог чинного законодавства" - додаються до протоколу.

 

Оголошено перерву на 15 хв.

 

Після перерви проведено реєстрацію депутатів районної ради. У сесійній залі присутні 25 депутатів.

 

3. СЛУХАЛИ:

Соловйова В.О. – голову районної ради, який зазначив, що питання порядку денного "Про звіт щодо виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року" розглядалось на засіданні постійної комісії з питань бюджету. Матеріали з цього питання депутати мають на руках.

  Запитав у депутатів чи є запитання до Артем’євої Т.В., зміни, доповнення, уточнення до проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, проект рішення з цього питання за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про звіт щодо виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 23. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? 2 (вийшли). Відсутні? 9

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про звіт щодо виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року" додаються до протоколу.

 

4. СЛУХАЛИ:

Соловйова В.О. - голову районної ради, який зазначив, що всі пропозиції та зауваження, які розглядались на засіданні постійної комісії з питань бюджету враховані при підготовці питання порядку денного "Про внесення змін до рішення двадцять дев’ятої сесії районної ради VII скликання від 20 грудня 2018 року № 589 "Про районний бюджет Голопристанського району на 2019 рік". Матеріали з цього питання депутати мають на руках – матеріали в протоколі сесії.

  Запитав чи є необхідність їх озвучувати.

Пропозиції не надійшли

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання за основу.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

"За" - одноголосно.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, повідомив, що за інформацією тимчасово виконуючого обов’язки начальника фінансового управління районної державної адміністрації Артем’євої Т.В. та начальника фінансового управління виконавчого комітету Голопристанської міської ради Цуркан Н.В., також враховуючи оприлюднений проект рішення на сайті Голопристанської міської ради до районного бюджету передано 300 тис.грн. на КП "Голопристанська ЦРЛ" на оплату комунальних послуг. Звернув увагу на звернення головного лікаря КП "Голопристанська ЦПМСД" щодо виділення 100 тис.грн. на їх потреби, перерозподіливши кошти з будівництва Старозбур’ївської та Новозбур’ївської лікарських амбулаторій (по 50 тис.грн. з кожної). Пропонував підтримати озвучені доповнення.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

"За" - одноголосно.

 

ВИСТУПИЛИ:

Артем’єву Т.В. – тимчасово виконуючого обов’язки начальника фінансового управління районної державної адміністрації, яка повідомила,що з обласного бюджету районному бюджету повертається інша субвенція в сумі 30 тис.грн. для онкохворих. Прохала підтримати доповнення.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, поставив на голосування доповнення озвученні Артем’євою Т.В.

ГОЛОСУВАЛИ:

"За" - одноголосно.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання, доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до проекту рішення.

 

Мануйленко Т.В. – депутат районної ради, начальник комунальної установи "Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти", яка запитала чи враховані пропозиції, направлені відповідним листом до фінансового управління щодо перерозподілу коштів – передпроекті роботи, які стосуються інклюзивно-ресурсного центру.

 

Артем’єву Т.В. – тимчасово виконуючого обов’язки начальника фінансового управління районної державної адміністрації, зазначила, що все враховано.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є ще запитання, доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, як рішення районної ради з урахуванням пропозицій.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про внесення змін до рішення двадцять дев’ятої сесії районної ради VII скликання від 20 грудня 2018 року
№ 589 "Про районний бюджет Голопристанського району на 2019 рік" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 23. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? 2 (вийшли). Відсутні? 9.

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про внесення змін до рішення двадцять дев’ятої сесії районної ради VII скликання від 20 грудня 2018 року № 589 "Про районний бюджет Голопристанського району на 2019 рік" додаються до протоколу.

 

5.СЛУХАЛИ:
Антюшину О.М. - заступника голови районної державної адміністрації, яка озвучила зміни та доповнення до програми розвитку освіти Голопристанського району на 2017-2020 роки - матеріали додаються до протоколу сесії.

 

Соловйова В.О. – голову районної ради, запропонував округлити суми цифр, які зазначені в заходах програми до проекту рішення, озвучив проект рішення та запитав у депутатів чи є запитання доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до доповідача.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про внесення змін та доповнень в програму розвитку освіти Голопристанського району на 2017-2020 роки", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 24. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? 1 (вийшов). Відсутні? 9

  Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про внесення змін та доповнень в програму розвитку освіти Голопристанського району на 2017-2020 роки" - додаються до протоколу.

 

6.СЛУХАЛИ:
Наумовець Я.А. - начальника відділу організаційної роботи та з питань внутрішньої політики апарату районної державної адміністрації, яка ознайомила зі змінами до районної програми висвітлення діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування на 2019 рік та наступні роки - матеріали додаються до протоколу сесії.

 

Соловйова В.О. – голову районної ради, озвучив проект рішення з цього питання та запитав у депутатів чи є запитання доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до доповідача.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про внесення змін в районну програму висвітлення діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування на 2019 рік та наступні роки", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 23. Проти? Немає. Утримався? 1. Не голосували? 1 (вийшов). Відсутні? 9.

  Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про внесення змін в районну програму висвітлення діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування на 2019 рік та наступні роки" - додаються до протоколу.

 

7.СЛУХАЛИ:
Сумленного Д.М. - головного спеціаліста юридичного відділу апарату районної державної адміністрації, який ознайомив з проектом районної програми організації допомоги Голопристанському відділенню поліції Новокаховського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області у забезпеченні охорони громадського порядку, безпеки громадян, профілактики злочинності на території району на 2020 – 2022 роки - матеріали додаються до протоколу сесії.

 

ВИСТУПИЛИ:

Соловйова В.О. – голову районної ради, нагадав, що була озвучена пропозиція депутата районної ради Бондаря П.П. включити до програми захід щодо придбання камер відеоспостереження з комплектуючими матеріалами.

 

Сумленний Д.М. - головний спеціаліст юридичного відділу апарату районної державної адміністрації, зазначив, що цей захід включено до проекту програми.

 

Соловйова В.О. – голову районної ради,  запитав у депутатів чи є запитання доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до доповідача.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, озвучив проект рішення з цього питання та запропонував прийняти проект рішення з цього питання за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про районну програму організації допомоги Голопристанському відділенню поліції Новокаховського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області у забезпеченні охорони громадського порядку, безпеки громадян, профілактики злочинності на території району на 2020 – 2022 роки", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 25. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 9.

  Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про районну програму організації допомоги Голопристанському відділенню поліції Новокаховського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області у забезпеченні охорони громадського порядку, безпеки громадян, профілактики злочинності на території району на 2020 – 2022 роки" - додаються до протоколу.

 

8.СЛУХАЛИ:

Соловйова В.О. – голову районної ради, який зазначив, що повідомлення депутатів районної ради Питомця О.І та Пинзару Н.В. про виконання депутатських повноважень та доручень ради депутати мають на руках. Запитав

чи є у депутатів запитання до депутатів, доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до проекту рішення, який вони мають на руках.

 

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, зазначив, що Питомець О.І. є активним депутатом, який переймається проблемами виборців на своєму виборчому окрузі.

 

ВИСТУПИЛА:

Мануйленко Т.В. – депутат районної ради, яка висловила слова вдячності Питомцю О.І. за роботу.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, зазначив, що Пинзару Н.В. на території Олександрівської сільської ради користується великим авторитетом та подякував їй за депутатську роботу.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про повідомлення депутатів районної ради про виконання депутатських повноважень та доручень ради", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 25. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 11. (Питомець О.І. та Пинзару Н.В. заявили про конфлікт інтересів та голосували "За").

  Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про повідомлення депутатів районної ради про виконання депутатських повноважень та доручень ради" - додаються до протоколу.

 

9. СЛУХАЛИ:

Погорільську М.Б. - голова постійної комісії мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, яка озвучила проект рішення "Про затвердження графіків повідомлень депутатів районної ради VII скликання про виконання депутатських повноважень та доручень ради на сесіях районної ради у 2020 році " – матеріали додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача та доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про затвердження графіків повідомлень депутатів районної ради VII скликання про виконання депутатських повноважень та доручень ради на сесіях районної ради у 2020 році" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 25. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 9

  Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про затвердження графіків повідомлень депутатів районної ради VII скликання про виконання депутатських повноважень та доручень ради на сесіях районної ради у 2020 році" додаються до протоколу.

 

10. СЛУХАЛИ:

Погорільську М.Б. - голова постійної комісії мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, яка озвучила проект рішення "Про затвердження розпорядження голови районної ради, яке видане в міжсесійний період" – матеріали додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача та доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про затвердження розпорядження голови районної ради, яке видане в міжсесійний період" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 25. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 9 

(Басараб І.К. заявив про конфлікт інтересів та голосував "За")

  Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про затвердження розпорядження голови районної ради, яке видане в міжсесійний період" додаються до протоколу.

 

11. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який озвучив проект рішення "Про передачу індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад Голопристанського району до комунальної власності територіальної громади Садівської сільської ради" – матеріали додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача та доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про передачу індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад Голопристанського району до комунальної власності територіальної громади Садівської сільської ради" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 25. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 9.

  Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про передачу індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад Голопристанського району до комунальної власності територіальної громади Садівської сільської ради" додаються до протоколу.

 

12. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який озвучив проект рішення "Про передачу індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад Голопристанського району до комунальної власності територіальних громад Садівської та Великокардашинської сільських рад" – матеріали додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача та доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про передачу індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад Голопристанського району до комунальної власності територіальних громад Садівської та Великокардашинської сільських рад" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 25. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 9.

  Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про передачу індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад Голопристанського району до комунальної власності територіальних громад Садівської та Великокардашинської сільських рад" додаються до протоколу.

 

13. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який озвучив проект рішення "Про надання дозволу на передачу з балансу комунальної установи "Голопристанський районний методичний кабінет" Голопристанської районної ради Херсонської області на баланс комунальної установи "Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти" Голопристанської районної ради Херсонської області індивідуально визначеного майна" – матеріали додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача та доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

 ВИРІШИЛИ:

  Прийняти запропонований проект рішення "Про надання дозволу на передачу з балансу комунальної установи "Голопристанський районний методичний кабінет" Голопристанської районної ради Херсонської області на баланс комунальної установи "Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти" Голопристанської районної ради Херсонської області індивідуально визначеного майна" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 25. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 9.

  Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про надання дозволу на передачу з балансу комунальної установи "Голопристанський районний методичний кабінет" Голопристанської районної ради Херсонської області на баланс комунальної установи "Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти" Голопристанської районної ради Херсонської області індивідуально визначеного майна" додаються до протоколу.

 

14. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який озвучив проект рішення "Про надання дозволу комунальному підприємству "Голопристанська центральна районна лікарня" на продовження терміну дії договору оренди з комунальним підприємством "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги" Голопристанської районної ради Херсонської області частини приміщення будівлі патолого-анатомічного відділення" – матеріали додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача та доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про надання дозволу комунальному підприємству "Голопристанська центральна районна лікарня" на продовження терміну дії договору оренди з комунальним підприємством "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги" Голопристанської районної ради Херсонської області частини приміщення будівлі патолого-анатомічного відділення" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 25. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 9.

  Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про надання дозволу комунальному підприємству "Голопристанська центральна районна лікарня" на продовження терміну дії договору оренди з комунальним підприємством "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги" Голопристанської районної ради Херсонської області частини приміщення будівлі патолого-анатомічного відділення" додаються до протоколу.

 

15. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який озвучив проект рішення "Про відмову Голопристанській міській раді Херсонської області у передачі майна, що задовольняє спільні потреби територіальних громад району" – матеріали додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача та доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про відмову Голопристанській міській раді Херсонської області у передачі майна, що задовольняє спільні потреби територіальних громад району" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 24. Проти? Немає. Утримались? 1. Не голосували? Немає. Відсутні? 9.

  Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про відмову Голопристанській міській раді Херсонської області у передачі майна, що задовольняє спільні потреби територіальних громад району" додаються до протоколу.

 

16. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який озвучив проект рішення "Про вжиття заходів спрямованих на врегулювання конфлікту інтересів" – матеріали додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, пояснив, що відповідно до діючого законодавства у випадку безпосереднього підпорядкування керівництву близької людини чи родича встановлюється зовнішній контроль за виконанням керівником своїх обов’язків, тобто у випадку встановлення надбавки чи виплати премії підпорядкованій особі комісія буде здійснювати контроль чи встановлені додаткові виплати рівномірно по відношенню до інших підпорядкованих працівників.

  Запитав у депутатів чи є запитання до доповідача та доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про вжиття заходів спрямованих на врегулювання конфлікту інтересів" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 25. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 9.

(Басараб І.К. заявив про конфлікт інтересів та голосував "За")

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про вжиття заходів спрямованих на врегулювання конфлікту інтересів" додаються до протоколу.

 

17. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який озвучив проект рішення "Про розширення об'єктів управління комунальної установи "Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти" Голопристанської районної ради Херсонської області" – матеріали додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача та доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про розширення об'єктів управління комунальної установи "Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти" Голопристанської районної ради Херсонської області" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 25. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 9.

  Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про розширення об'єктів управління комунальної установи "Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти" Голопристанської районної ради Херсонської області" додаються до протоколу.

 

18. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який озвучив проект рішення "Про надання згоди на безоплатну передачу з державної у комунальну власність" – матеріали додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача та доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про надання згоди на безоплатну передачу з державної у комунальну власність" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 25. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 9.

  Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про надання згоди на безоплатну передачу з державної у комунальну власність" додаються до протоколу.

 

19. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який озвучив проект рішення "Про передачу Старозбур’ївської дитячої музичної школи із спільної власності територіальних громад Голопристанського району до Голопристанської міської об’єднаної територіальної громади в особі Голопристанської міської ради Херсонської області" – матеріали додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача та доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про передачу Старозбур’ївської дитячої музичної школи із спільної власності територіальних громад Голопристанського району до Голопристанської міської об’єднаної територіальної громади в особі Голопристанської міської ради Херсонської області" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 25. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 9.

  Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про передачу Старозбур’ївської дитячої музичної школи із спільної власності територіальних громад Голопристанського району до Голопристанської міської об’єднаної територіальної громади в особі Голопристанської міської ради Херсонської області" додаються до протоколу.

 

20.СЛУХАЛИ:
Соловйова В.О. - голову районної ради, який озвучив проект рішення "Про надання згоди на передачу з державної у комунальну власність Державного підприємства "Геройське дослідно-промислове підприємство" та надав роз’яснення з цього питання - матеріали додаються до протоколу сесії.

 

Соловйова В.О. – голову районної ради, запитав у депутатів чи є запитання доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до проекту рішення

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про надання згоди на передачу з державної у комунальну власність Державного підприємства "Геройське дослідно-промислове підприємство", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 25. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 9.

  Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про надання згоди на передачу з державної у комунальну власність Державного підприємства "Геройське дослідно-промислове підприємство" - додаються до протоколу.

 

21.СЛУХАЛИ:
Басараба І.К. – заступника голови районної ради, який озвучив проект рішення "Про затвердження оцінки майна спільної власності територіальних громад району" - матеріали додаються до протоколу сесії.

 

Соловйов В.О.  – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до проекту рішення

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про затвердження оцінки майна спільної власності територіальних громад району", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 25. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 9.

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про затвердження оцінки майна спільної власності територіальних громад району" - додаються до протоколу.

 

22. СЛУХАЛИ:

Александрову Т.М. - керуючого справами виконавчого апарату районної ради, яка озвучила проект рішення "Про затвердження плану роботи Голопристанської районної ради VII скликання на 2020 рік" – матеріали додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача та доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про затвердження плану роботи Голопристанської районної ради VII скликання на 2020 рік" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 25. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 9.

  Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про затвердження плану роботи Голопристанської районної ради VII скликання на 2020 рік" додаються до протоколу.

 

23. СЛУХАЛИ:

Александрову Т.М. - керуючого справами виконавчого апарату районної ради, яка озвучила проект рішення "Про утворення робочої групи по підготовці чергової сесії районної ради VII скликання" – матеріали додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача та доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про утворення робочої групи по підготовці чергової сесії районної ради VII скликання" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 25 Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 9.

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про утворення робочої групи по підготовці чергової сесії районної ради VII скликання" додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, наголосив, що всі питання порядку денного тридцять восьмої сесії районної ради VІІ скликання розглянуті.

  Запитав чи будуть у депутатів зауваження, пропозиції щодо ведення сесії.

Пропозиції не надійшли.

 

Оголосив тридцять восьму сесію районної ради VІІ скликання закритою.

 

Звучить Гімн України

 

  

 

Голова районної ради                                            В.О.Соловйов

 

 

 

 

 

Категорія: Протоколи пленарних засідань » Протоколи відкритих пленарних засідань районної ради VII скликання

Календар новин

«    Липень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, населення, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, третьо, управл, щодо

Показати всі теги