Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

РАЙОННА ЛІКАРНЯ ОТРИМАЛА СУЧАСНИЙ УЗД-АПАРАТ

опубліковано: 27-12-2019, 11:27, переглядів: 83,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

РАЙОННА ЛІКАРНЯ ОТРИМАЛА СУЧАСНИЙ УЗД-АПАРАТ

  Сьогодні, напередодні новорічних свят районна лікарня отримала сучасний УЗД-апарат General Electrik з цифровою обробкою даних вартістю близько 1млн. 527 тис.грн. Це визначна подія для усієї голопристанщини.
  Вже в новому році кожен житель міста та району може скористатися значно розширеним колом ультрозвукової діагностики, а саме: проводити дослідження щитоподібної залози і молочних залоз, опорно-рухового апарату, серця і судин, органів черевної порожнини, органів малого тазу у жінок та чоловіків, пренатальну діагностику вад розвитку плода у вагітних і також обстеження малюків.

РАЙОННА ЛІКАРНЯ ОТРИМАЛА СУЧАСНИЙ УЗД-АПАРАТ
  Дане придбання вдалося здійснити завдяки підтримці депутатського корпусу районної ради. Його наявність є одним із критеріїв визначення КП «Голопристанська ЦРЛ» як багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування І рівня.
  Сьогодні, медиків привітати з цією чудовою подією завітали голова районної ради Соловйов В.О., який і був ініціатором такого придбання, його заступник Басараб І.К., депутати районної ради Мануйленко Т.В., Бондар П.П., Санашвілі О.О., Коломієць Д.В, Загороднюк А.І.,Сребний С.В. та голова районної державної адміністрації Зототаревський К.О. зі своїми заступниками.
  «Для нас головне – це люди та їх здоров’я. Сьогодні, кожен голопристанець отримав можливість на своєчасну та якісну діагностику. І це найголовніше. В новому році ми маємо втілити в життя ще два проекти саме по придбанню сучасного медичного обладнання», - запевнив голова районної ради.

РАЙОННА ЛІКАРНЯ ОТРИМАЛА СУЧАСНИЙ УЗД-АПАРАТ
  Віталій Олександрович висловив слова вдячності головному лікарю КП «Голопристанська ЦРЛ» Житнюку В.В. за співпрацю та прагнення спільними зусиллями підвищити рівень надання медичних послуг в нашій лікарні та звичайно своїй команді, якою він пишається.
  Бережіть себе шановні земляки та незабувайте, що здоров’я – це найбільший скарб людини, який не порівняти з іншими цінностями!
  Мрійте і мрії обов’язково втіляться в життя.

  P.S. В цьому році для КП «Голопристанська ЦРЛ» придбана лапароскопічну стійку вартістю 700 тис.грн.

 

РАЙОННА ЛІКАРНЯ ОТРИМАЛА СУЧАСНИЙ УЗД-АПАРАТ
РАЙОННА ЛІКАРНЯ ОТРИМАЛА СУЧАСНИЙ УЗД-АПАРАТ
РАЙОННА ЛІКАРНЯ ОТРИМАЛА СУЧАСНИЙ УЗД-АПАРАТ
РАЙОННА ЛІКАРНЯ ОТРИМАЛА СУЧАСНИЙ УЗД-АПАРАТ

Категорія: Нормативна база » Про інформацію

Календар новин

«    Квітень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, етики, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги