Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

ПРОТОКОЛ (повний) тридцять дев’ятої сесії VІІ скликання

опубліковано: 20-01-2020, 08:24, переглядів: 127,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

УКРАЇНА

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ПРОТОКОЛ (повний)

тридцять дев’ятої сесії VІІ скликання

 

від 18.12.2019

м. Гола Пристань

 

Відкриває і веде сесію голова районної ради Соловйов В.О.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, зазначив, що тридцять дев’ята сесія районної ради VII cкликання скликана розпорядженням голови районної ради від 29 листопада 2019 року № 30 - р.

   Із загальної кількості 34 депутатів районної ради на тридцять дев’ятій сесії районної ради VІІ скликання присутні 27 депутатів, відсутні з поважних та невідомих причин 7 депутатів.

  На пленарному засіданні сесії присутні: голова районної державної адміністрації Золотаревський Костянтин Олександрович, перший заступник голови районної державної адміністрації Богачук Віктор Михайлович,  заступник голови районної державної адміністрації Антюшина Олена Миколаївна, керівники управлінь, відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ, організацій, що перебувають у спільній власності територіальних громад району, посадові особи виконавчого апарату районної ради та інші зацікавлені особи.

  Відповідно до статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" запропонував відкрити тридцять дев’яту сесію районної ради VІІ скликання.

 

ГОЛОСУВАЛИ: ЗА? Одноголосно. 

   Оголосив тридцять дев’яту сесію районної ради VII скликання відкритою.

 

Звучить Гімн України

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, привітав з днем народження депутатів районної ради, керівників підприємств, установ, організацій, що перебувають у спільній власності територіальних громад району, посадових осіб виконавчого апарату районної ради, які у міжсесійній період відсвяткували свої дні народження.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, зазначив, що відповідно до Регламенту районної ради перед початком розгляду основних питань порядку денного пленарного засідання відводиться 30 хвилин для навчання депутатів, оголошень, звернень, пропозицій та листів.

  Надав слово для виступу депутату районної ради VІІ скликання Бондарю П.П.

 

Бондар П.П. – звернувся до депутатів районної ради та керівництва районної державної адміністрації з питання берегоукріплення с.Приморське та прилеглої території. Зазначив, що кожного року ширина берегової лінії зменшується на 10 метрів. Звернув увагу та зазначив, що він на своїй сторінці у Facebook розмістив фото як у с.Приморське під прикриттям берегоукріплення проводяться роботи щодо прокладання стічної труби (каналізації).

  Звернувся до голови районної державної адміністрації Золотаревського К.О. та зазначив відповідно до п.3 статті 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» місцева державна адміністрація розробляє, подає на затвердження відповідної ради та забезпечує виконання регіональних екологічних програм, звітує перед відповідною радою про їх виконання.

  Наголосив, що на сьогоднішній день районна державна адміністрація з 2005 року не подавала на затвердження районної ради відповідної програми.

  Зазначив, що відповідно до п.10 статті 21 Закону місцева державна адміністрація здійснює контроль за використанням відходів з урахуванням їх ресурсної цінності та вимог безпеки для здоров’я людей і навколишнього природного середовища та розглядає справи про адміністративні правопорушення або передає їх матеріали на розгляд інших державних органів у разі порушення законодавства про відходи.

  Повідомив, що відповідно до діючого законодавства депутат районної ради має право подати депутатське звернення в письмовій або усній формі. Зазначив, що він звертається в усній формі, запропонував зафіксувати це звернення та надати відповідь в терміни визначені законодавством щодо походження та призначення труби («каналізації та куди вона тече»).    Звернув увагу, що до нього надходять телефонні дзвінки з цього приводу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував для організації роботи тридцять дев’ятої сесії районної ради обрати робочі органи сесії.

Запропонував склад робочих органів сесії.

Для підрахунку результатів голосування під час роботи сесії обрати лічильну групу (комісію) у складі:

 

Мануйленко Тетяна Вікторівна - депутат районної ради VІІ скликання

Питомець Олександр Іванович - депутат районної ради VІІ скликання

Шишкін Володимир Сергійович - депутат районної ради VІІ скликання

 

Інші пропозиції не надійшли.

 

ВИРІШИЛИ:

Обрати лічильну групу в запропонованому складі.

ГОЛОСУВАЛИ: За? Одноголосно

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

 

Склад лічильної групи затверджено.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував для ведення протоколу пленарного засідання сесії, розгляду та систематизації запитів, пропозицій депутатів, а також листів, заяв, телеграм, інших звернень виборців, які надійдуть на адресу сесії, інформування сесії з цих питань обрати секретаріат сесії в складі:

 

Кабакова Наталія Анатоліївна - депутат районної ради VІІ скликання

Марміль Наталія Миколаївна - депутат районної ради VІІ скликання

Лобинцева Анжеліка Адольфівна - головний спеціаліст з гуманітарних питань організаційного відділу виконавчого апарату районної ради

 

Інші пропозиції не надійшли.

 

ВИРІШИЛИ:

Обрати секретаріат у запропонованому складі.

 

ГОЛОСУВАЛИ: За? Одноголосно

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

 

Склад секретаріату сесії затверджено.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував лічильній групі та секретаріату приступити до роботи.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував для юридичного забезпечення роботи сесії обрати юридичну групу у складі:

Бондар Петро Павлович - депутат районної ради VІІ скликання

Санін Олександр Сергійович - депутат районної ради VІІ скликання

Дімова Жанна Омелянівна - начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради

 

Інші пропозиції не надійшли.

ВИРІШИЛИ:

Обрати юридичну групу в запропонованому складі.

 

ГОЛОСУВАЛИ: За? Одноголосно        

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

Склад юридичної групи затверджено.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував для організації висвітлення роботи пленарного засідання сесії районної ради у засобах масової інформації обрати прес-групу сесії у складі:

Кравченко Діана Анатоліївна - депутат районної ради VІІ скликання

Григоркін Олександр Володимирович - директор приватного підприємства "Тронка", редактор газети "Тронка".

 

ВИРІШИЛИ:

Обрати прес-групу сесії в запропонованому складі.

ГОЛОСУВАЛИ: За? Одноголосно

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

Склад прес-групи затверджено.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував затвердити порядок денний та регламент роботи тридцять дев’ятої сесії районної ради, які погоджені Президією районної ради та робочою групою – порядок денний та регламент роздані депутатам на руки.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи будуть зміни, доповнення, чи уточнення до порядку денного та регламенту сесії районної ради.

Пропозиції не надійшли

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував затвердити порядок денний роботи тридцять дев’ятої сесії районної ради.

ВИРІШИЛИ: 

Затвердити порядок денний тридцять дев’ятої сесії районної ради VІI скликання.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? Одноголосно. Голосування проходило шляхом підняття рук. 

Порядок денний затверджено.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  1. Про районний бюджет Голопристанського району на 2020 рік

  Доповідає: начальник фінансового управління районної державної адміністрації Волошина Н.О.

  2. Про внесення змін до рішення двадцять дев’ятої сесії районної ради VII скликання від 20 грудня 2018 року № 589 "Про районний бюджет Голопристанського району на 2019 рік"

  Доповідає: начальник фінансового управління районної державної адміністрації Волошина Н.О.

  3. Про затвердження Програми управління майном спільної власності територіальних громад Голопристанського району на 2017-2020 роки у новій редакції.

  Доповідає: заступник голови районної ради Басараб І.К.

  4. Про продовження терміну дії районної соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2015-2018 роки на 2020 рік

  Доповідає: заступник начальника, начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації Корнієнко О.М. 

  5. Про прийняття комп'ютерного обладнання до спільної власності територіальних громад Голопристанського району Херсонської області.

  Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О

  6. Про затвердження акту приймання-передачі основних засобів на баланс комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня"

   Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О

  7. Про надання дозволу на передачу з балансу комунального закладу "Центр позашкільної освіти" Голопристанської районної ради Херсонської області на баланс комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Голопристанської районної ради індивідуально визначеного майна.

  Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О

  8. Про передачу окремого, індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад Голопристанського району до комунальної власності територіальної громади Новофедорівської сільської ради

   Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

  9. Про припинення та надання права оперативного управління на нерухоме майно територіальних громад Голопристанського району.

  Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О

  10. Про внесення змін до Статуту та Структури Голопристанської дитячо-юнацької спортивної школи.

   Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

  11. Про внесення змін до Структури та штатної чисельності комунального закладу Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Голопристанської районної ради Херсонської області.

  Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

   12. Про внесення змін до Структури Голопристанського районного будинку культури Голопристанської районної ради.

   Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

   13. Про внесення змін до Структури комунального закладу "Центр позашкільної освіти" Голопристанської районної ради Херсонської області.

   Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

   14. Про внесення змін до Структури Новозбур'ївського міжшкільного навчально-виробничого комбінату.

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

   15. Про оптимізацію ліжкового фонду комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня".

   Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

  16. Про внесення змін до складу кандидатур, делегованих до складу Госпітальної ради Херсонського госпітального округу.

   Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

  17. Про припинення шляхом ліквідації юридичної особи - комунальної установи "Централізована бухгалтерія по обслуговуванню закладів та установ культури" Голопристанської районної ради Херсонської області.

   Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

  18. Про припинення шляхом ліквідації юридичної особи – комунальної установи "Голопристанський районний методичний кабінет" Голопристанської районної ради Херсонської області.

   Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

   19. Про зміну найменування, Статуту та Структури комунальної установи "Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти" Голопристанської районної ради Херсонської області.

   Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

  20. Про внесення змін умов Контракту, укладеного з Шацило Є.Г.

   Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

  21. Про надання згоди на безоплатну передачу з державної у комунальну власність.

   Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

   22. Про включення до складу засновників Новозбур'ївського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Новозбурївської сільської ради Голопристанського району Херсонської області та про передачу майна

  Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

 

Соловйов В.О. – запропонував затвердити регламент роботи тридцять дев’ятої сесії районної ради, який погоджений Президією районної ради.

 

ВИРІШИЛИ: 

Затвердити регламент роботи тридцять дев’ятої сесії районної ради VІI скликання.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? Одноголосно. Голосування проходило шляхом підняття рук.

Регламент роботи тридцять дев’ятої сесії районної ради VІI скликання затверджено.

 

РЕГЛАМЕНТ 

1.

Доповідь з першого питання

-

до 30 хв.

2.

Доповідь з другого питання

-

до 15 хв.

3.

Доповідь з третього та сьомого питання

-

до 5 хв. кожне

7.

Доповідь з восьмого по тринадцяте питання

-

до 5 хв. кожне

8.

Доповідь з чотирнадцятого по двадцять другого питання

-

до 5 хв. кожне

 

 

 

 

 

Виступи депутатів та запрошених з питань порядку денного

 

-

до 5 хв.

 

Час для повторних виступів, заяв, запитань, пропозицій

 

-

до 3 хв.

 

Перерва через кожні 1,5 – 2 години роботи  

-

до 15 хв.

 

1. СЛУХАЛИ:

Волошину Н. О. - начальника фінансового управління районної державної адміністрації, з питання порядку денного про районний бюджет Голопристанського району на 2020 рік, яка запропонувала прийняти бюджет на 2020 рік з урахуванням позицій, що відображені в пояснювальній записці, яку депутати мають на руках, з додатково озвученими нею пропозиціями - матеріали додаються до протоколу сесії.

 

ВИСТУПИЛИ:

Мануйленко Т.В. - депутат районної ради VII скликання, уточнила щодо виділення коштів на встановлення швидкісного Інтернету.

 

Волошина Н. О. – начальник фінансового управління районної державної адміністрації, пояснила, що ці кошти враховані.

 

Мануйленко Т.В. - депутат районної ради VII скликання, уточнила про виділення коштів на харчування дітей непільгової категорії.

 

Волошина Н. О. – начальник фінансового управління районної державної адміністрації, пояснила, що кошти враховані лише до завершення навчального року.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, повідомив, що у 2020 році продовжується робота по Проектам, розпочатим у минулих роках. Так, по Малокопанівській ЗОШ, буде будуватись котельня (кошти районного бюджету складають 145 тис.грн.).

  Зазначив, що Президентом України у 2020 році визначено пріоритетним питанням будівництва 100 садочків, 100 шкіл та 100 стадіонів, з них по шість – в Херсонській області. В Голопристанському районі це - реконструкція опорний заклад освіти «Новозбур’ївська школа № 1» (ремонт мереж, утеплення тощо).

  Зазначив, що відповідно до доручення Херсонської обласної державної адміністрації також надано пропозицію по резервному Проекту – будівництво стадіону на території Новозбур’ївського закладу базової та дошкільної освіти школа № 2.

  Зосередив увагу присутніх на тому, що згідно доручення Прем’єр-міністра України для реалізації ініціативи Президента необхідно передбачити у 2020 році кошти на співфінасування зазначених об’єктів.

  Запропонував виконати доручення Прем’єр-міністра України та передбачити кошти на реалізацію цих трьох проектів, а на першій сесії у 2020 році скоригувати ці видатки (будуть відомі залишки по освітній субвенції і вільні залишки бюджету).

  На окремому голосуванні за озвучену пропозицію не наполягав.

  Заперечень від депутатів щодо озвученої пропозиції не надійшло.

 

Онопрієнко О.Ф. – депутат районної ради VII скликання, зазначив, що на території Новозбур’ївської сільської ради вже є стадіони, а дитячих садків – не вистачає. Висловив думку про доцільність будівництва на території Новозбур’ївської сільської ради дитячого садка.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, пояснив, що ці питання будівництва дошкільних закладів детально опрацьовувались із сільськими радами Голопристанського району (розглядалось питання використання вже готових проектів будівництва дитячих садків у Дніпропетровській області), але фінансового ресурсу на реалізацію будівництва дитячих садків у сільських рад на даний час немає.

 

Онопрієнко О.Ф. – депутат районної ради VII скликання, поцікавився щодо стану співфінасування Проекту Малокопанівької ЗОШ бюджетами вищих рівнів.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, зазначив, що фінансування відбувалось з Фонду регіонального розвитку.

  Також повідомив, що всі кошти від обласного бюджету на Проекти надійшли і надійдуть ще до кінця 2019 року (після опрацювання актів виконаних робіт).

 

Бондар П.П. – депутат районної ради VII скликання, задав питання щодо виділення 307 тис.грн. на районний методичний кабінет, враховуючи його ліквідацію.

 

Волошина Н. О. – начальник фінансового управління районної державної адміністрації, надала відповідь, пояснивши, що працівники в процесі ліквідації будуть виконувати свої посадові обов’язки після закінчення 2019 року.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є ще запитання, доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання за основу та в цілому з урахуванням озвучених доповнень, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про районний бюджет Голопристанського району на 2020 рік" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 27. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 7.

(Соловйов В.О. заявив про конфлікт інтересів)

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про районний бюджет Голопристанського району на 2020 рік" додаються до протоколу.

 

2. СЛУХАЛИ:

Волошину Н. О. - начальника фінансового управління районної державної адміністрації з питання порядку денного про внесення змін до рішення двадцять дев’ятої сесії районної ради VII скликання від 20 грудня 2018 року № 589 "Про районний бюджет Голопристанського району на 2019 рік", яка запропонувала внести зміни до бюджету з урахуванням позицій, що відображені в пояснювальній записці, яку депутати мають на руках, з додатково озвученими нею пропозиціями - матеріали додаються до протоколу сесії.

  Повідомила депутатам, що будуть невикористані кошти по районному бюджету в загальноосвітніх закладах - харчування та енергоносії. Зазначила на необхідності зменшення сум по відповідним договорам. Проінформувала, якщо в робочому порядку з казначейством спрацюють, то не виникне необхідності зменшувати договори. В іншому випадку, прохала, врахувати зазначені зміни по економії.

 

ВИСТУПИЛИ:

Соловйов В.О. - голова районної ради, звернувся до депутата районної ради VII скликання Мануйленко Т.В. та запитав чи практично можливо вирішити це питання.

 

Мануйленко Т.В. - депутат районної ради VII скликання, зазначила, що є економія по газу та іншим енергоносіям, але закривати договори не можна оскільки вони є тендерними (20%). Якщо вирішиться питання з казначейством, то виникне немала сума економії.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у Волошиної Н.О., якщо спрацює озвучена інформація чи відбудеться виконання бюджету в цьому році.

 

Волошина Н.О. - начальник фінансового управління районної державної адміністрації, відповіла, що якщо враховувати озвучені нею зменшення по бюджету, то невиконання буде складати приблизно 1 млн.грн – 1млн. 400 тис.грн., не враховуючи суми економії по освіті.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у Волошиної Н.О. щодо 53 тис.грн., які знімаються з комп’ютеризації КП "Голопристанська центральна районна лікарня". Зазначив, що у випадку економії коштів можливо необхідно їх використати на програмне забезпечення.

 

Житнюк В.В. – головний лікар КП "Голопристанська центральна районна лікарня", зазначив, що придбано комп’ютерні програми на суми  135 тис.грн. та
80 тис.грн. У випадку додаткового придбання необхідно проводити торги.

 

Волошина Н.О. - начальник фінансового управління районної державної адміністрації, зазначила, що у зв’язку з невиконанням районного бюджету – 77 медичних працівників з Державної установи "Голопристанська виправна колонія № 7" переведені в Херсонську філію - центр охорони здоров’я. у зв’язку з цим недоотримання коштів до районного бюджету складає 2 млн.100 тис.грн. Враховуючи це виникла недостатність фінансового ресурсу, щоб проводити поточні видатки. Наголосила, що в першу чергу кошти направляються на заробітну плату.

  Озвучила пропозицію – зняти 53 тис.грн. з КП "Голопристанська ЦРЛ" та вирішити питання в наступному році.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, задав питання Волошиній Н.О. щодо збільшення видатків КП "Голопристанська центральна районна лікарня" для придбання апарату УЗД в  сумі 340,0 тис.грн. Звернув увагу, що це питання розглядалось на засіданні профільної комісії та прийняті відповідні висновки.

 

Волошина Н.О. - начальник фінансового управління районної державної адміністрації, зазначила, що ця сума не включена до проекту рішення.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, озвучив пропозицію повернутись до висновків і рекомендацій бюджетної комісії, в яких визначено районній раді внести зміни та доповнення, а саме:

  збільшити видатки  КП "Голопристанська  центральна районна лікарня" для придбання апарату УЗД в сумі 340,0 тис.грн. за рахунок зменшення видатків передбачених для будівництва Новозбур’ївської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, в с.Нова Збур’ївка Голопристанського району – 170,0 тис.грн. та Старозбур’ївської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, в с.Стара Збур’ївка Голопристанського району – 170,0 тис.грн.

  Проінформував, що на сьогоднішній день для придбання УЗІ апарату передбачено:

- 360 тис.грн. з продажу акцій

- 165 тис.грн. надала Великокардашинська сільська рада

- 210 тис.грн. - Чорноморська сільська рада

- 103 тис.грн. - Новозбур’ївська сільська рада

- 45 тис.грн. - Малокопанівська сільська рада.

  Наголосив, що не вистачає 340 тис.грн. Звернув увагу, що в 2020 році Держава коштів не надає на медицину в тому вигляді як це було раніше. Буде відбуватись лише відшкодування за надання медичних послуг. Якщо центральна районна лікарня не буде мати можливість надавати послугу пов’язану з УЗІ обладнанням, то відповідно кошти не будуть надходити лікарні та не буде заробітної плати, що призведе до скорочення медичних працівників або необхідно передбачати кошти на заробітну плату медичним працівникам в районному бюджеті. Звернув увагу, що сьогодні Держава надала загальну медичну субвенцію на перший квартал 10 млн.грн., а на рік необхідно 40 млн.грн., наголосив, що в районному бюджеті таких коштів немає. Залишається основний пріоритетний момент – це придбання обладнання для лікарні.

  Проінформував, що у 2020 році планується придбання рентген обладнання та відеогастроколоноскопу, щоб лікарня могла отримувати кошти від держави.

  Запропонував врахувати пропозицію опрацьовану членами бюджетної комісії та відображену у відповідних висновках.

 

Онопрієнко О.Ф. – депутат районної ради VII скликання, запитав у Волошиної Н.О., що районний бюджет не прораховує до кінця року покриття захищених статей.

 

Волошина Н.О. - начальник фінансового управління районної державної адміністрації, відповіла, що заробітна плата та енергоносії будуть виплачені 100%.

 

Онопрієнко О.Ф. – депутат районної ради VII скликання, запитав, чи маємо право направляти капітальні видатки, якщо не закриті захищені статті, враховуючи чинне законодавство.

 

Волошина Н.О. - начальник фінансового управління районної державної адміністрації, відповіла, що в першу чергу направляються кошти, які є на рахунку на заробітну плату, потім на енергоносії.

 

Соловйова В.О. - голову районної ради, зазначив, що запропоновані кошти на придбання УЗІ апарату беруться з незахищеної статті витрат та направляються також на незахищену статтю.

 

Онопрієнко О.Ф. – депутат районної ради VII скликання, наголосив, що якщо не вистачає коштів на захищені статті, то немає значення звідки «ми їх беремо, необхідно закрити захищені статті», а потім повертатись до цього питання. Запропонував сьогодні закрити питання захищених статей.

 

Соловйова В.О. - голову районної ради, зазначив, що Волошиною Н.О. озвучено про закриття витрат по заробітній платі та енергоносіях.

 

Волошина Н.О. - начальник фінансового управління районної державної адміністрації, що на сьогодні вона не бачить остаточних рахунків по енергоносіях, поки що проведені прорахунки про їх 100% закриття.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, проінформував, що з обласного бюджету надавали цифри щодо стабілізаційної дотації - районний бюджет повинен отримати лише 364 тис.грн. Повідомив, що в п’ятницю відбулось засідання обласної бюджетної комісії, на якій вирішено додатково з обласного бюджету до районного бюджету направити ще 500 тис.грн., які будуть спрямовані на покриття захищених видатків.

  Пояснив, що дії районного керівництва спрямовані на збалансування районного бюджету, щоб була можливість оплатити заробітну плату, комунальні послуги та завершити ті об’єкти, які почали в цьому році. наголосив, що враховуючи медичну реформу, для лікарні найголовніше на сьогоднішній день медичне обладнання, тому що для населення послуги будуть безкоштовні, а Держава буде здійснювати за ці послуги відшкодування. На рівні інших районів, обласне керівництво визначить конкурентоспроможність Голопристанської районної лікарні з іншими районними лікарні області.

 

Бондар П.П. – депутат районної ради VII скликання, підтримав пропозицію щодо придбання медичного обладнання, враховуючи перспективу на майбутнє.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, повідомив, що у вівторок відбулось засідання робочої групи стосовно роботи Херсонського госпітального округу. Враховуючи рішення прийняті Голопристанською районною радою у 2017 році, Голопристанську центральну району лікарню визначено, згідно дорожньої карти, як багатопрофільну лікарню інтенсивного лікування першого рівня. Це свідчить про те, що лікарня буде обслуговувати населення в кількості 120 тис.чоловік. Наголосив, що відповідно до медичних показників та обладнання лікарня повинна на 100 % відповідати цим критеріям.

  Зазначив, що на нараді ним було озвучено, що вдалось зробити, що буде зроблено до кінця року та плани на 2020 рік підтверджені рішенням районної ради та обласного керівництва.

 

Житнюк В.В. – головний лікар комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня", повідомив, що у випадку затвердження Кабінетом Міністрів України дорожньої карти "Розвиток охорони здоров’я Херсонщини", будуть збережені всі відділення центральної районної лікарні.

 

Волошина Н.О. - начальник фінансового управління районної державної адміністрації, запитала, якщо будуть внесені озвучені зміни, а в кінці року область надасть більший рахунок на співфінансування по будівництву амбулаторій, що відбудеться в такому випадку.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, відповів, що існує резерв в сумі 100 тис. грн., повинні зробити ремонтні роботи на 1 млн.грн. В районному бюджеті залишається ще 240 тис.грн., повинні зробити ремонтні роботи на суму 2 млн.400 тис.грн. До кінця року загальна сума їх витрат буде складати ще 1млн.500 тис.грн. Тобто загальна сума витрат буде складати 5 млн.500 тис.грн., а це співфінансування 550 тис.грн., 500 тис.грн. район вже перерахував, 240 тис.грн. залишається, тобто резерв коштів буде достатнім навіть у випадку збільшення суми рахунку по будівництву.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи всім зрозуміло по витратам коштів на УЗІ обладнання та запитав чи є заперечення.

Депутати зазначили, що заперечень немає.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, на окремому голосуванні за цю пропозицію не наполягав.

 

Мануйленко Т.В. – депутат районної ради VII скликання, прохала врахувати пропозиції, надіслані до фінансового управління, головного розпорядника коштів – відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації щодо зміни призначення по загальному фонду в межах планових асигнувань.

  На окремому голосуванні за озвучену пропозицію не наполягала.

  Заперечень від депутатів щодо озвученої пропозиції не надходило.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував включити до проекту рішення прийняти кошти від Новозбур’ївської сільської ради в сумі 15 тис.грн. на завершення будівництва спортивного майданчика.

  На окремому голосуванні за озвучену пропозицію не наполягав.

  Заперечень від депутатів щодо озвученої пропозиції не надходило.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є ще запитання, доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, як рішення районної ради з урахуванням озвучених доповнень, пропозицій та висновків і рекомендацій постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про внесення змін до рішення двадцять дев’ятої сесії районної ради VII скликання від 20 грудня 2018 року
№ 589 "Про районний бюджет Голопристанського району на 2019 рік" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 26. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? 1 (вийшов). Відсутні? 7.

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про внесення змін до рішення двадцять дев’ятої сесії районної ради VII скликання від 20 грудня 2018 року № 589 "Про районний бюджет Голопристанського району на 2019 рік" додаються до протоколу.

 

3.СЛУХАЛИ:

Басараба І.К. - заступника голови районної ради, який запропонував затвердити Програму управління майном спільної власності територіальних громад Голопристанського району на 2017-2020 роки у новій редакції з додатково озвученими ним пропозиціями.

   На окремому голосуванні за озвучені пропозиції не наполягав.

   Заперечень від депутатів за озвучені пропозиції не надходило.

 

Соловйов В.О.  – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача, доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до проекту рішення

 Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання за основу та в цілому з урахуванням озвученого доповнення, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про затвердження Програми управління майном спільної власності територіальних громад Голопристанського району на 2017-2020 роки у новій редакції", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 24. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? 3 (вийшли). Відсутні? 7.

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про затвердження Програми управління майном спільної власності територіальних громад Голопристанського району на 2017-2020 роки у новій редакції" - додаються до протоколу.

 

4.СЛУХАЛИ:

Корнієнко О.М. - заступника начальника, начальника відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації, яка озвучила пропозицію щодо продовження терміну дії районної соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2015-2018 роки на 2020 рік - матеріали додаються до протоколу сесії.

 

Соловйов В.О.  – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача, доповнення, пропозиції 

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про продовження терміну дії районної соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2015-2018 роки на 2020 рік", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 26. Проти? Немає Утримався? Немає. Не голосували? 1(вийшов) Відсутні? 7

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення
"Про продовження терміну дії районної соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2015-2018 роки на 2020 рік" - додаються до протоколу.

 

Оголошено перерву на 15 хв.

 

Після перерви проведено реєстрацію депутатів районної ради. У сесійній залі присутні 28 депутатів.

 

5. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який озвучив проект рішення "Про прийняття комп'ютерного обладнання до спільної власності територіальних громад Голопристанського району Херсонської області" – матеріали додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача та доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про прийняття комп'ютерного обладнання до спільної власності територіальних громад Голопристанського району Херсонської області" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 27. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? 1 (вийшов). Відсутні? 6.

   Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про прийняття комп'ютерного обладнання до спільної власності територіальних громад Голопристанського району Херсонської області" додаються до протоколу.

 

6. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який озвучив проект рішення "Про затвердження акту приймання-передачі основних засобів на баланс комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" – матеріали додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача та доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про затвердження акту приймання-передачі основних засобів на баланс комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 27. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? 1 (вийшов). Відсутні? 6.

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про затвердження акту приймання-передачі основних засобів на баланс комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" додаються до протоколу.

 

7. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який озвучив проект рішення "Про надання дозволу на передачу з балансу комунального закладу "Центр позашкільної освіти" Голопристанської районної ради Херсонської області на баланс комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Голопристанської районної ради індивідуально визначеного майна" – матеріали додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача та доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про надання дозволу на передачу з балансу комунального закладу "Центр позашкільної освіти" Голопристанської районної ради Херсонської області на баланс комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Голопристанської районної ради індивідуально визначеного майна" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 27. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? 1 (вийшов). Відсутні? 6.

  Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про надання дозволу на передачу з балансу комунального закладу "Центр позашкільної освіти" Голопристанської районної ради Херсонської області на баланс комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Голопристанської районної ради індивідуально визначеного майна" додаються до протоколу.

 

8. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який озвучив проект рішення "Про передачу окремого, індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад Голопристанського району до комунальної власності територіальної громади Новофедорівської сільської ради" – матеріали додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача та доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про передачу окремого, індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад Голопристанського району до комунальної власності територіальної громади Новофедорівської сільської ради" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 27. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? 1 (вийшов). Відсутні? 6.

  Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про передачу окремого, індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад Голопристанського району до комунальної власності територіальної громади Новофедорівської сільської ради" додаються до протоколу.

 

9. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який озвучив проект рішення "Про припинення та надання права оперативного управління на нерухоме майно територіальних громад Голопристанського району" – матеріали додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача та доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про припинення та надання права оперативного управління на нерухоме майно територіальних громад Голопристанського району" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 27. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? 1 (вийшов). Відсутні? 6.

  Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про припинення та надання права оперативного управління на нерухоме майно територіальних громад Голопристанського району" додаються до протоколу.

 

10. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який озвучив проект рішення "Про внесення змін до Статуту та Структури Голопристанської дитячо-юнацької спортивної школи" – матеріали додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача та доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення " Про внесення змін до Статуту та Структури Голопристанської дитячо-юнацької спортивної школи" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 27. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? 1 (вийшов). Відсутні? 9.

  Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про внесення змін до Статуту та Структури Голопристанської дитячо-юнацької спортивної школи" додаються до протоколу.

 

11. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який озвучив проект рішення "Про внесення змін до Структури та штатної чисельності комунального закладу Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Голопристанської районної ради Херсонської області" – матеріали додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача та доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про внесення змін до Структури та штатної чисельності комунального закладу Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Голопристанської районної ради Херсонської області" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 27. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? 1 (вийшов). Відсутні? 6.

  Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про внесення змін до Структури та штатної чисельності комунального закладу Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Голопристанської районної ради Херсонської області" додаються до протоколу.

 

12. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який озвучив проект рішення "Про внесення змін до Структури Голопристанського районного будинку культури Голопристанської районної ради" – матеріали додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача та доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про внесення змін до Структури Голопристанського районного будинку культури Голопристанської районної ради" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 27. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? 1. Відсутні? 6.

  Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про внесення змін до Структури Голопристанського районного будинку культури Голопристанської районної ради" додаються до протоколу.

 

13. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який озвучив проект рішення "Про внесення змін до Структури комунального закладу "Центр позашкільної освіти" Голопристанської районної ради Херсонської області" – матеріали додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача та доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про внесення змін до Структури комунального закладу "Центр позашкільної освіти" Голопристанської районної ради Херсонської області" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 27. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? 1. Відсутні? 6.

  Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про внесення змін до Структури комунального закладу "Центр позашкільної освіти" Голопристанської районної ради Херсонської області" додаються до протоколу.

 

14.СЛУХАЛИ:
Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який озвучив проект рішення "Про внесення змін до Структури Новозбур'ївського міжшкільного навчально-виробничого комбінату" та надав роз’яснення з цього питання - матеріали додаються до протоколу сесії.

 

Соловйова В.О. – голову районної ради, запитав у депутатів чи є запитання доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до проекту рішення

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про внесення змін до Структури Новозбур'ївського міжшкільного навчально-виробничого комбінату", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 27. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? 1. Відсутні? 6.

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про внесення змін до Структури Новозбур'ївського міжшкільного навчально-виробничого комбінату" - додаються до протоколу.

 

15.СЛУХАЛИ:
Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який озвучив проект рішення "Про оптимізацію ліжкового фонду комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" та надав роз’яснення з цього питання - матеріали додаються до протоколу сесії.

 

Соловйова В.О. – голову районної ради, запитав у депутатів чи є запитання доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до проекту рішення

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про оптимізацію ліжкового фонду комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 27. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? 1. Відсутні? 6.

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про оптимізацію ліжкового фонду комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" - додаються до протоколу.

 

16.СЛУХАЛИ:
Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який озвучив проект рішення "Про внесення змін до складу кандидатур, делегованих до складу Госпітальної ради Херсонського госпітального округу" - матеріали додаються до протоколу сесії.

 

Басараб І.К. – заступник голови районної ради, запитав у депутатів чи є запитання доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до проекту рішення

Пропозиції не надійшли.

 

Басараб І.К. – заступник голови районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про внесення змін до складу кандидатур, делегованих до складу Госпітальної ради Херсонського госпітального округу", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 27 Проти?Немає .Утримався? Немає. Не голосували? 1 (вийшов) Відсутні? 6

(Соловйов В.О. заявив про конфлікт інтересів)

  Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про внесення змін до складу кандидатур, делегованих до складу Госпітальної ради Херсонського госпітального округу" - додаються до протоколу.

 

17.СЛУХАЛИ:
Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який озвучив проект рішення "Про припинення шляхом ліквідації юридичної особи - комунальної установи "Централізована бухгалтерія по обслуговуванню закладів та установ культури" Голопристанської районної ради Херсонської області" та надав роз’яснення з цього питання - матеріали додаються до протоколу сесії.

 

Соловйова В.О. – голову районної ради, запитав у депутатів чи є запитання доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до проекту рішення

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про припинення шляхом ліквідації юридичної особи - комунальної установи "Централізована бухгалтерія по обслуговуванню закладів та установ культури" Голопристанської районної ради Херсонської області", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 27. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? 1 (вийшов). Відсутні? 6.

(Басараб І.К. та Кравченко Д.А. заявили про конфлікт інтересів)

  Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про припинення шляхом ліквідації юридичної особи - комунальної установи "Централізована бухгалтерія по обслуговуванню закладів та установ культури" Голопристанської районної ради Херсонської області" - додаються до протоколу.

 

18.СЛУХАЛИ:
Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який озвучив проект рішення "Про припинення шляхом ліквідації юридичної особи – комунальної установи "Голопристанський районний методичний кабінет" Голопристанської районної ради Херсонської області" - матеріали додаються до протоколу сесії.

 

Соловйова В.О. – голову районної ради, запитав у депутатів чи є запитання доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до проекту рішення

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про припинення шляхом ліквідації юридичної особи – комунальної установи "Голопристанський районний методичний кабінет" Голопристанської районної ради Херсонської області", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 26. Проти? Немає. Утримався? 1. Не голосували? 1 (вийшов). Відсутні? 6.

(Басараб І.К. заявив про конфлікт інтересів)

 

  Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про припинення шляхом ліквідації юридичної особи – комунальної установи "Голопристанський районний методичний кабінет" Голопристанської районної ради Херсонської області" - додаються до протоколу.

 

19.СЛУХАЛИ:
Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства,  який озвучив проект рішення "Про зміну найменування, Статуту та Структури комунальної установи "Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти" Голопристанської районної ради Херсонської області" та надав роз’яснення з цього питання - матеріали додаються до протоколу сесії.

 

Соловйова В.О. – голову районної ради, запитав у депутатів чи є запитання доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до проекту рішення

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про зміну найменування, Статуту та Структури комунальної установи "Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти" Голопристанської районної ради Херсонської області", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 27. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? 1 (вийшов). Відсутні? 6.

  Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про зміну найменування, Статуту та Структури комунальної установи "Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти" Голопристанської районної ради Херсонської області" - додаються до протоколу.

 

20.СЛУХАЛИ:
Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який озвучив проект рішення " Про внесення змін умов Контракту, укладеного з Шацило Є.Г." - матеріали додаються до протоколу сесії.

 

Соловйова В.О. – голову районної ради, надав роз’яснення з цього питання враховуючи зміни в законодавстві.

  Запитав у депутатів чи є запитання доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до проекту рішення

  Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про внесення змін умов Контракту, укладеного з Шацило Є.Г.", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 27. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? 1 (вийшов). Відсутні? 6.

  Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про внесення змін умов Контракту, укладеного з Шацило Є.Г." - додаються до протоколу.

 

21.СЛУХАЛИ:
Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який озвучив проект рішення "Про надання згоди на безоплатну передачу з державної у комунальну власність" та надав роз’яснення з цього питання - матеріали додаються до протоколу сесії.

 

Соловйова В.О. – голову районної ради, запитав у депутатів чи є запитання доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до проекту рішення

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про надання згоди на безоплатну передачу з державної у комунальну власність", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 27. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? 1 (вийшов).
 Відсутні? 6.

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про надання згоди на безоплатну передачу з державної у комунальну власність" - додаються до протоколу.

 

22.СЛУХАЛИ:
Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який озвучив проект рішення "Про включення до складу засновників Новозбур'ївського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Новозбурївської сільської ради Голопристанського району Херсонської області та про передачу майна" та надав роз’яснення з цього питання - матеріали додаються до протоколу сесії.

 

ВИСТУПИЛИ:

Соловйов В.О.  – голова районної ради, нагадав, що у зв’язку з приєднанням с.Стара Збур’ївська до м.Гола Пристань з 01 січня 2020 року до районного бюджету не буде надходити 8 млн.грн. Проінформував, що з обласного бюджету до районного бюджету у 2019 році було надано додаткову дотацію в сумі близько 16-18 млн.грн., а на 2020 рік обласною радою визначений фінансовий ресурс в сумі близько 5 млн.грн.

  Наголосив, що для того, щоб не ліквідовувати Новозбур’ївський міжшкільний навчально-виробничий комбінат, хоча позиція обласної державної адміністрації була іншою, враховуючи місцезнаходження цього закладу та послуги, які надаються сільському населенню, планувалось  передати повністю цей заклад в управління сільській раді. Пояснив, що під час вивчення цього питання було отримано погодження від Новозбур’ївської сільської ради, але заступник директора Департаменту освіти, науки та молоді – начальник управління дошкільної, повної загальної середньої та спеціальної освіти Херсонської обласної державної адміністрації Левенець Н.І. зазначила, що сільські ради не мають права надавати освітні послуги. Тому, як шлях виходу із ситуації це включення сільської ради до складу засновників юридичної особи - Новозбур'ївського міжшкільного навчально-виробничого комбінату, з наданням права сільській раді вносити пропозиції по структурі, збереження чи оптимізації навчального закладу, призначенню керівника та інше, а також наданням відповідного фінансового ресурсу на утримання закладу.

  Подякував Новозбур’ївському сільському голові Самойленко Т.І., яка намагається зберегти заклад та директору міжшкільного навчально-виробничого комбінату Білоусу В.В., який прикладає всі зусилля для того, щоб зберегти та примножити матеріальну базу закладу.

 

Мануйленко Т.В. – депутат районної ради, задала питання щодо передачі майна на баланс Новозбур’ївській сільській раді.

 

Дімова Ж.О. – начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради, зазначила, що сільській раді пропонувалось одночасно із прийняттям майна, закріпити його на праві оперативного управління, як і було, за Новозбур’ївським міжшкільним навчально-виробничим комбінатом.

 

Онопрієнко О.Ф. – депутат районної ради, зазначив, що це майно є спільним майном (комунальним) району. Запитав, яка думка з цього приводу інших громад та чи надавали вони погодження.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, зазначив, що ці питання відносяться до повноважень районної ради. Нагадав, що всім об’єднаним громадам, без виключення, передано майно, яке знаходилось безпосередньо на їхній території. Пояснив, що майно  навчально-виробничого комбінату знаходиться на території Новозбур’ївської сільської ради і дітям, які навчаються, необхідна матеріальна база цього закладу.

  Проінформував, що об’єднані територіальні громади виявили бажання фінансувати не заклад, а лише педагогічних працівників, які надають послуги – заробітна плата.

 

Онопрієнко О.Ф. – депутат районної ради, зазначив, що відповідно до законодавства майно, яке знаходиться на території об’єднаної громади належить громаді. Звернув увагу на комунальне майно району, в якому існує частка кожної сільської ради. Наголосив, що для того, щоб передати це майно одній сільській раді необхідно погодження інших сільських рад.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, зазначив, що відповідно до законодавства, право управляти та розпоряджатись спільною власністю територіальних громад залишилось за районними та відповідно обласними радами. Наголосив, що Херсонська обласна рада, коли розпоряджається спільною власністю територіальних громад області, дозволу в сільських та районних радах не запитує, тому що це їх повноваження.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є ще запитання до доповідача та доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про включення до складу засновників Новозбур'ївського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Новозбурївської сільської ради Голопристанського району Херсонської області та про передачу майна" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 26. Проти? Немає. Утримались? 1. Не голосували? 1 (вийшов). Відсутні? 6.

  Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про включення до складу засновників Новозбур'ївського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Новозбурївської сільської ради Голопристанського району Херсонської області та про передачу майна" додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, наголосив, що всі питання порядку денного тридцять дев’ятої сесії районної ради VІІ скликання розглянуті.

  Запитав чи будуть у депутатів зауваження, пропозиції щодо ведення сесії.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, привітав всіх присутніх в сесійній залі з наступаючим Днем Святого Миколая, Новим роком та Різдвом Христовим.

 

Оголосив тридцять дев’яту сесію районної ради VІІ скликання закритою.

 

Звучить Гімн України

 

 

Секретаріат сесії:

                                                                                Н.А.Кабакова

 

                                                                               Н.М.Марміль

 

 

Голова районної ради                                                В.О.Соловйов 

 

 

Категорія: Протоколи пленарних засідань » Протоколи відкритих пленарних засідань районної ради VII скликання

Календар новин

«    Вересень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада щиро і сердечно вітає іменинників, які святкують день народження у серпні 2020 року

Голопристанська районна рада щиро і сердечно вітає іменинників, які святкують день народження у серпні 2020 року

Шановні іменинники!

         Від усього серця бажаємо вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту ...

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги