Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Відбулось пленарне засідання 40 сесії

опубліковано: 13-02-2020, 16:31, переглядів: 58,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

Відбулось пленарне засідання сорокової сесії Голопристанської районної ради VII скликання

 

    13 лютого в залі засідань Голопристанської районної ради відбулось пленарне засідання сорокової сесії районної ради VII скликання, яке провів голова районної ради В.О.Соловйов.

     Депутатами розглянуто двадцять два питання порядку денного пленарного засідання, з яких прийняті відповідні рішення.

 Перед початком пленарного засідання, в 30-ти хвилинах, які відводяться для повідомлень, заступник голови районної ради І.К.Басараб нагадав депутатам про необхідність подання декларацій за 2019 рік шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства, інформував про направлення звернення до голів обласної державної адміністрації та обласної ради, депутатів обласної ради від Голопристанщини стосовно необхідності збереження та функціонування Новозбур’ївської обласної туберкульозної лікарні та про проведену роботу по визначенню комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» як опорного закладу.

З першого питання «Про стан законності та заходи щодо її зміцнення, вжиті органами прокуратури на території району упродовж 2019 року» доповідав керівник Новокаховської місцевої прокуратури Король О.Л., який, також, надав змістовні відповіді на запитання депутатів, зокрема, щодо збереження природних ресурсів району та несвоєчасної виплати заробітної плати працівникам Геройського сільпрому.

  З другого питання «Про програму соціально-економічного та культурного розвитку Голопристанського району на 2020 рік» інформувала начальник управління з питань оборонної роботи, цивільного захисту, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури районної державної адміністрації Риженко Ю.М.

    Слід зазначити, що проект основної Програми розвитку Голопристанщини був попередньо детально вивчений та опрацьований депутатами на засіданнях постійних комісій.      Таким чином, враховано пропозиції, висловлені депутатами стосовно доповнення позицій щодо проведення капітального ремонту дороги с. Чорноморське – с. Олександрівка, придбання медичного обладнання для КНП «Голопристанська центральна районна лікарня». Крім того, депутат районної ради Бондар П.П. акцентував увагу на необхідності розроблення районною державною адміністрацією проекту програми в галузі використання та охорони земель, природних ресурсів (лісів) та охорони довкілля.

Результатом розгляду питань бюджетного блоку, який висвітлювала начальник фінансового управління районної державної адміністрації Волошина Н.О., стало затвердження депутатами звіту щодо виконання районного бюджету за 2019 рік та внесення змін до рішення тридцять дев'ятої сесії районної ради VII скликання від 18 грудня 2019 року № 722 "Про районний бюджет Голопристанського району на 2020 рік".

 Також, на пленарному засіданні була затверджена дорожня карта розвитку охорони здоров’я у Голопристанському районі на 2020-2022 роки, внесені доповнення до районної цільової програми "Електронна охорона здоров’я" на 2017-2020 роки та до програми розвитку освіти Голопристанського району на 2017-2020 роки.

Одинадцять питань комунального спрямування стосувались, зокрема, вирішенню нагальних потреб цієї галузі. Серед них: внесення змін та доповнень до Структури та Статуту комунальних закладів, відмова Голопристанській міській раді у передачі майнових прав на юридичні особи комунальні підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" та

"Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги" та інші.

Слід зазначити, що розгляд бюджетних і комунальних питань завжди відбувається з емоційним та жвавим обговоренням. Не було винятку і на цьому засіданні. Доповнювали виступи та надавали пропозиції з обговорюваних питань голова районної ради В.О.Соловйов, заступник голови районної ради І.К.Басараб, депутати районної ради Бондар П.П., Мануйленко Т.В., Брага А.Г., Коломієць Д.В., Кабакова Н.А., Шишкін В.С., олександрівський сільський голова Біла В.Г.

 По всім питанням порядку денного були прийняті відповідні рішення. 

  В роботі пленарного засідання приймали участь керівництво Голопристанської районної державної адміністрації, комунальних закладів районної ради, сільські голови.

Відбулось пленарне засідання 40 сесії
Відбулось пленарне засідання 40 сесії
Відбулось пленарне засідання 40 сесії
Відбулось пленарне засідання 40 сесії
Відбулось пленарне засідання 40 сесії
Відбулось пленарне засідання 40 сесії
Відбулось пленарне засідання 40 сесії
Відбулось пленарне засідання 40 сесії
Відбулось пленарне засідання 40 сесії
Відбулось пленарне засідання 40 сесії
Відбулось пленарне засідання 40 сесії
Відбулось пленарне засідання 40 сесії
Відбулось пленарне засідання 40 сесії

 

 

 

Категорія: Нормативна база » Про інформацію

Календар новин

«    Квітень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, виконання, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги