Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

ПРОТОКОЛ (повний) сорокової сесії VІІ скликання

опубліковано: 12-03-2020, 09:51, переглядів: 73,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

УКРАЇНА

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ПРОТОКОЛ (повний)

сорокової сесії VІІ скликання

 

від 13.02.2020

м. Гола Пристань

 

Відкриває і веде сесію голова районної ради Соловйов В.О.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, зазначив, що сорокова сесія районної ради VII cкликання скликана розпорядженням голови районної ради від 13 січня 2020 року № 1-р.

  Із загальної кількості 34 депутатів районної ради на сороковій сесії районної ради VІІ скликання присутні 26 депутатів, відсутні з поважних та невідомих причин 8 депутатів.

  На пленарному засіданні сесії присутні: голова районної державної адміністрації Золотаревський Костянтин Олександрович, керівник Новокаховської місцевої прокуратури Король Олександр Леонідович, заступник керівника Новокаховської місцевої прокуратури Шишенко Дмитро Олексійович, перший заступник голови районної державної адміністрації Жакулін Максим Юрійович,  заступник голови районної державної адміністрації Антюшина Олена Миколаївна, сільські голови, керівники управлінь, відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ, організацій, що перебувають у спільній власності територіальних громад району, посадові особи виконавчого апарату районної ради та інші зацікавлені особи.

  Відповідно до статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" запропонував відкрити сорокову сесію районної ради VІІ скликання.

 

ГОЛОСУВАЛИ: ЗА? Одностайно. 

  Оголосив сорокову сесію районної ради VII скликання відкритою.

 

Звучить Гімн України

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, привітав з днем народження депутатів районної ради, сільських голів, керівників підприємств, установ, організацій, що перебувають у спільній власності територіальних громад району, посадових осіб виконавчого апарату районної ради, які у міжсесійній період відсвяткували свої дні народження.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, вручив заступнику голови районної ради Басарабу Івану Кириловичу Почесну грамоту голови Херсонської обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, вагомі досягнення у професійній діяльності, активну громадянську позицію.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, зазначив, що відповідно до Регламенту районної ради перед початком розгляду основних питань порядку денного пленарного засідання відводиться 30 хвилин для навчання депутатів, оголошень, звернень, пропозицій та листів.

Надав слово для виступу заступнику голови районної ради Басарабу І.К.

 

Басараб І.К. – заступник голови районної ради, нагадав депутатам Голопристанської районної ради VII скликання про необхідність подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2019 рік в термін до 01 квітня 2020 року.

  Ознайомив депутатів районної ради з листом Херсонської обласної державної адміністрації та розпорядженням голови Херсонської обласної державної адміністрації від 15 січня 2020 року № 35 "Про утворення госпітальної ради Херсонського госпітального округу".

Звернув увагу та зазначив, що на спільних засіданнях постійних комісій з питань гуманітарної політики, медицини та соціального захисту населення, з питань агропромислового розвитку та екології, мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики обговорювалось нагальне питання щодо звернення до голови Херсонської обласної державної адміністрації Гусєва Ю.В., голови Херсонської обласної ради Мангера В.М. та депутатів Херсонської обласної ради Рибалка С.В. та Синенка О.О. щодо збереження та подальшого функціонування комунального некомерційного підприємства "Новозбур’ївська обласна туберкульозна лікарня". Таке звернення виникло у зв’язку з тим, що рішенням Херсонської обласної ради від 20 грудня 2019 року № 1524, враховуючи медичну реформу, вирішено провести реорганізацію комунальних некомерційних підприємств, зокрема і Новозбур’ївської обласної туберкульозної лікарні, шляхом приєднання до комунального некомерційного підприємства "Фтизіопульмонологічний медичний центр" Херсонської обласної ради та припинити її у зв’язку з реорганізацією.

  Наголосив, що районна рада у зверненні висловила прохання прийняти рішення щодо збереження та функціонування як структурного підрозділу комунального некомерційного підприємства "Фтизіопульмонологічний медичний центр" Херсонської обласної ради, створеного на базі комунального некомерційного підприємства "Новозбур’ївська обласна туберкульозна лікарня". Звернув увагу, що впевненості, на сьогоднішній день, в тому, що так буде поки немає.

  Проінформував, що Голопристанський район є лідером по захворюванню на туберкульоз та смертельним випадкам пов’язаним з цією хворобою. Звернув, увагу, що в районі зафіксовані випадки і дитячого туберкульозу.

Зазначив, що після прийняття відповідних рішень відбудеться інформування депутатів районної ради.

 

ВИСТУПИЛИ:

Бондар П.П - депутат районної ради VІІ скликання, який зазначив, що депутатський корпус Голопристанської районної ради переймається питанням щодо визначення центральної районної лікарні опорним закладом, голова районної ради Соловйов В.О. тримає це питання на контролі та займається його вирішенням. Поцікавився позицією районної державної адміністрації з приводу цього нагального питання та запитав чому немає відповідної взаємодії.

 

Золотаревський К.О. – голова районної державної адміністрації, зазначив, що районна державна адміністрація зацікавлена у вирішенні цього питання та має єдину позицію з районною радою.

 

Бондар П.П - депутат районної ради VІІ скликання, зазначив, що за інформацією інтернет ресурсів, йому особисто дуже приємно спостерігати як вирішуються такі питання в Олешківському районі. Там, за ініціативи районної державної адміністрації відбулась спільна нарада з медичних питань за участі керівників комунальних підприємств та голів об’єднаних територіальних громад.

  Наголосив на тому, що Голопристанський міський голова Бабич О.В. разом із своїми заступниками доносить до населення району інформацію щодо закриття Голопристанської районної лікарні.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, повідомив, що разом з обласною державною адміністрацією підготували лист до Міністерства охорони здоров’я України та зазначив, відстоює позицію Голопристанської районної лікарні.

  Запропонував підготувати звернення від депутатського корпусу Голопристанської районної ради до Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я України, депутата Верховної Ради України Ковальова О.І., голови Херсонської обласної державної адміністрації Гусєва Ю.В. щодо внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 15 січня
2020 року "Про затвердження переліку опорних закладів охорони здоров’я у госпітальних округах на період до 2023 року" та включення до переліку опорних медичних закладів комунальне підприємство "Голопристанська районна центральна лікарня".

 

ГОЛОСУВАЛИ:

"За" – одностайно.

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, нагадав, що в минулому році для комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" було придбано хірургічну стійку, на якій головний хірург Яновський О.П. навчав хірургів районної лікарні. Він задоволений якістю стійки та його позиція на останньому засіданні госпітальної ради - це підтримання Голопристанської центральної районної лікарні щодо отримання нею статусу опорного медичного закладу у госпітальному окрузі. Для нього не зрозуміло, чому Голопристанська районна лікарня, яка значно краща ніж Скадовська, на сьогоднішній день не є опорним медичним закладом. Він вказав на переваги Голопристанської районної лікарні та задав риторичне питання керівнику госпітальної ради. Яновський О.П. підтримує районну лікарню та побажав успіхів у «боротьбі».

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, надав слово для виступу депутату районної ради VII скликання Кравченко Д.А.

 

Кравченко Д.А. – депутат районної ради VІІ скликання, подякувала депутату районної ради VІІ скликання Санашвілі О.О. за підтримку та надану фінансову допомогу комунальній установі "Інклюзивно-ресурсний центр".

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, надав слово для виступу депутату районної ради VII скликання Бразі А.Г.

 

Брага А.Г. - депутат районної ради VII скликання, зазначив, що на засіданні постійної комісії районна державна адміністрація надавала інформацію про ремонт дороги Дешеве-Очаківське, були виділені кошти в сумі 600 тис.грн., яких вистачило лише до с.Олексіївка.

  Звернув увагу, що ремонт дороги від с.Олексіївка до с.Чорноморське здійснено за його рахунок. Наголосив, що до с.Олександрівка дорога знаходиться у вкрай незадовільному стані, ремонтні роботи не проводяться тривалий час, легковим автомобілем проїхати майже неможливо.  

 

ВИСТУПИЛИ:

Бондар П.П. - депутат районної ради VII скликання, зазначив, що дорога має стратегічний напрямок.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у начальника управління з питань оборонної роботи, цивільного захисту, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Голопристанської районної державної адміністрації Риженко Ю.М. чи є у районної державної адміністрації інформація стосовно планів служби автомобільних доріг по ремонту зазначеного напрямку.

 

Риженко Ю.М. -  начальник управління з питань оборонної роботи, цивільного захисту, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Голопристанської районної державної адміністрації, відповіла, що за інформацією відповідних спеціалістів в планах служби автомобільних доріг ремонту зазначеного напрямку дороги немає. Частина дороги була відремонтована за виділені кошти.

 

Біла В.Г. – олександрійський сільський голова, проінформувала, що троє сільських голів писали лист до Херсонської обласної ради щодо ремонту дороги. У 2018 році був підготовлений лише проект рішення.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, нагадав, що районна рада також готувала лист, в якому зазначалось, що це стратегічна автомобільна дорога з напрямком до військової частини, що розташована на території Олександрівської сільської ради,  по якій проходить великовантажна військова техніка, яка шкодить дорожньому покриттю. Цю дорогу необхідно ремонтувати.

 

Біла В.Г. – олександрійський сільський голова, звернула увагу, що дорога від сіл Братське, Іванівка, Вільна Дружина у вкрай незадовільному стані.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, звернувся до начальника управління з питань оборонної роботи, цивільного захисту, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Голопристанської районної державної адміністрації Риженко Ю.М. та зазначив, що обласна державна адміністрація, в свій час, збирала інформацію від сільських голів та районних державних адміністрацій щодо включення до Переліку автомобільних доріг, в заходи, тих доріг, які плануються ремонтувати протягом двох-трьох років, тоді коли будуть кошти. Звернув увагу, що в 2020 році фінансовий ресурс надійшов, затверджено відповідний Перелік. Запитав у Риженко Ю.М. чи є ці заходи у Переліку автомобільних доріг на 2021-2022 роки.

 

Риженко Ю.М. -  начальник управління з питань оборонної роботи, цивільного захисту, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Голопристанської районної державної адміністрації, відповіла, що немає. Звернула увагу, що районна державна адміністрація надавала пропозиції, але до них не дослухались.

 

Коломієць Д.В. - депутат районної ради VII скликання, зазначив, що при районній державній адміністрації була створена комісія, яка вивчала питання щодо ремонту доріг. Вніс пропозицію звернутись до обласної державної адміністрації щодо відновлення роботи відповідної комісії.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував направити звернення до Кабінету Міністрів України, голови Херсонської обласної державної адміністрації Гусєва Ю.В. про включення до Переліку автомобільних доріг загального користування місцевого значення доріг 0220805 Очаківське – Олексіївка-/Т-22-16/ протяжністю 24,9 км та 0220812 Очаківське – Чулаківка протяжністю 26,3 км., та проведення капітального ремонту вказаних доріг у 2020 році., а також відновити функціонування комісії на рівні районної державної адміністрації.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

"За" – одностайно.

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував для організації роботи сорокової сесії районної ради обрати робочі органи сесії.

Запропонував склад робочих органів сесії.

Для підрахунку результатів голосування під час роботи сесії обрати лічильну групу (комісію) у складі:

 

Мануйленко Тетяна Вікторівна - депутат районної ради VІІ скликання

Питомець Олександр Іванович - депутат районної ради VІІ скликання

Камінський Володимир Вікторович - депутат районної ради VІІ скликання

 

Інші пропозиції не надійшли.

 

ВИРІШИЛИ:

Обрати лічильну групу в запропонованому складі.

ГОЛОСУВАЛИ: За? Одностайно

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

 

Склад лічильної групи затверджено.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував для ведення протоколу пленарного засідання сесії, розгляду та систематизації запитів, пропозицій депутатів, а також листів, заяв, телеграм, інших звернень виборців, які надійдуть на адресу сесії, інформування сесії з цих питань обрати секретаріат сесії в складі:

 

Кабакова Наталія Анатоліївна - депутат районної ради VІІ скликання

Марміль Наталія Миколаївна - депутат районної ради VІІ скликання

Лобинцева Анжеліка Адольфівна - головний спеціаліст сектору організаційної роботи виконавчого апарату районної ради

 

Інші пропозиції не надійшли.

 

ВИРІШИЛИ:

Обрати секретаріат у запропонованому складі.

 

ГОЛОСУВАЛИ: За? Одностайно

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

 

Склад секретаріату сесії затверджено.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував лічильній групі та секретаріату приступити до роботи.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував для юридичного забезпечення роботи сесії обрати юридичну групу у складі:

Бондар Петро Павлович - депутат районної ради VІІ скликання

Коломієць Димитрій Васильович - депутат районної ради VІІ скликання

Дімова Жанна Омелянівна - начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради

 

Інші пропозиції не надійшли.

ВИРІШИЛИ:

Обрати юридичну групу в запропонованому складі.

 

ГОЛОСУВАЛИ: За? Одностайно

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

Склад юридичної групи затверджено.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував для організації висвітлення роботи пленарного засідання сесії районної ради у засобах масової інформації обрати прес-групу сесії у складі:

Козаченко Андрій Олександрович - депутат районної ради VІІ скликання

Григоркін Олександр Володимирович - директор приватного підприємства "Тронка", редактор газети "Тронка".

 

ВИРІШИЛИ:

Обрати прес-групу сесії в запропонованому складі.

ГОЛОСУВАЛИ: За? Одностайно

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

Склад прес-групи затверджено.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував затвердити порядок денний та регламент роботи сорокової сесії районної ради, які погоджені Президією районної ради та робочою групою – порядок денний та регламент роздані депутатам на руки.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи будуть зміни, доповнення, чи уточнення до порядку денного та регламенту сесії районної ради.

Пропозиції не надійшли

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував затвердити порядок денний роботи сорокової сесії районної ради.

ВИРІШИЛИ: 

Затвердити порядок денний сорокової сесії районної ради VІI скликання.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? Одностайно. Голосування проходило шляхом підняття рук. 

Порядок денний затверджено.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про стан законності та заходи щодо її зміцнення, вжиті органами прокуратури на території району упродовж 2019 року   

Доповідає: керівник Новокаховської місцевої прокуратури Король О.Л.

2. Про програму соціально-економічного та культурного розвитку Голопристанського району на 2020 рік.

Доповідає: начальник управління з питань оборонної роботи, цивільного захисту, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури районної державної адміністрації Риженко Ю.М.

3. Про внесення змін та доповнень до районної цільової комплексної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2020 роки

Доповідає: начальник управління з питань оборонної роботи, цивільного захисту, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Голопристанської районної державної адміністрації
Риженко Ю.М.

4. Про звіт щодо виконання районного бюджету за 2019 рік

  Доповідає: начальник фінансового управління районної державної адміністрації Волошина Н.О.

5. Про внесення змін до рішення тридцять дев'ятої сесії районної ради VII скликання від 18 грудня 2019 року № 722 "Про районний бюджет Голопристанського району на 2020 рік".

Доповідає: начальник фінансового управління районної державної адміністрації Волошина Н.О.

6. Про внесення доповнень до районної цільової програми "Електронна охорона здоров’я" на 2017-2020 роки.

Доповідає: начальник управління соціального захисту населення та охорони здоров’я Голопристанської районної державної адміністрації: Козакова Г.В.

7. Про затвердження дорожньої карти розвитку охорони здоров’я у Голопристанському районі на 2020-2022 роки.

Доповідає: начальник управління соціального захисту населення та охорони здоров’я Голопристанської районної державної адміністрації: Козакова Г.В.

8. Про внесення доповнень до програми розвитку освіти Голопристанського району на 2017-2020 роки.

Доповідає: начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Голопристанської районної державної адміністрації Сєрова О.М.

9. Про затвердження списку присяжних для здійснення судочинства, визначеного процесуальним законом, Голопристанським районним судом Херсонської області.

Доповідає: голова районної ради Соловйов В.О.

10. Про прийняття комп’ютерного обладнання до спільної власності територіальних громад Голопристанського району Херсонської області.

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

11. Про затвердження актів приймання - передачі індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад Голопристанського району до комунальної власності територіальних громад Садівської та Великокардашинської сільських рад.

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

12. Про надання дозволу комунальному підприємству "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги" на продовження дії договорів оренди, укладених з комунальним підприємством "Голопристанська центральна районна лікарня".

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

13. Про відмову Голопристанській міській раді у передачі майнових прав на юридичну особу комунальне підприємство "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги".

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства
Санашвілі О.О.

14. Про відмову Голопристанській міській раді у передачі майнових прав на юридичну особу комунальне підприємство "Голопристанська центральна районна лікарня".

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

15. Про погодження Положення про преміювання працівників комунального підприємства "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги" Голопристанської районної ради Херсонської області.

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

16. Про викладення умов договору безоплатного користування Голопристанською районною державною адміністрацією майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ Голопристанського району Херсонської області у новій редакції. 

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства
Санашвілі О.О.

17. Про внесення змін та доповнень до рішення тридцять дев’ятої сесії районної ради VII скликання від 18 грудня 2019 року № 738 "Про припинення шляхом ліквідації юридичної особи – комунальної установи "Централізована бухгалтерія по обслуговуванню закладів та установ культури" Голопристанської районної ради Херсонської області"

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства
Санашвілі О.О.

18. Про затвердження акту приймання - передачі майна з балансу комунальної установи "Централізована бухгалтерія по обслуговуванню закладів та установ культури" Голопристанської районної ради Херсонської області на баланс комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Голопристанської районної ради Херсонської області 

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

19. Про внесення змін до Статуту комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" та затвердження його в новій редакції

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

20. Про внесення змін та доповнень до Структури "Голопристанського районного будинку культури" Голопристанської районної ради та затвердження її в новій редакції

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

21. Про встановлення надбавки за вислугу років голові Голопристанської районної ради Херсонської області Соловйову В.О.

Доповідає: голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку району Коломієць Д.В.

22. Про утворення робочої групи по підготовці чергової сесії районної ради VII скликання.

Доповідає: радник голови районної ради Александрова Т.М.

 

Соловйов В.О. – запропонував затвердити регламент роботи сорокової сесії районної ради, який погоджений Президією районної ради та робочою групою.

 

ВИРІШИЛИ: 

Затвердити регламент роботи сорокової сесії районної ради VІI скликання.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? Одноставно. Голосування проходило шляхом підняття рук.

Регламент роботи сорокової сесії районної ради VІI скликання затверджено.

 

РЕГЛАМЕНТ 

 

1.

Доповідь з першого питання

-

до15 хв.

2.

Доповідь з другого питання

-

до 20 хв.

3.

Доповідь з третього та четвертого питання

-

до 10 хв. кожне

4.

Доповідь з п’ятого по десяте питання

-

до 5 хв. кожне

5.

Доповідь з одинадцятого по двадцять друге питання

-

до 5 хв. кожне

 

 

 

 

 

Виступи депутатів та запрошених з питань порядку денного

 

-

до 5 хв.

 

Час для повторних виступів, заяв, запитань, пропозицій

 

-

до 3 хв.

 

Перерва через кожні 1,5 – 2 години роботи  

-

до 15 хв.

 

1. СЛУХАЛИ:

Короля О.Л. – керівника Новокаховської місцевої прокуратури, який доповів про стан законності та заходи щодо її зміцнення, вжиті органами прокуратури на території району упродовж 2019 року - матеріали додаються до протоколу сесії.

 

Соловйов В.О.  – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача.

 

ВИСТУПИЛИ:

Бондар П.П. – депутат районної ради VІI скликання, висловив слова занепокоєння щодо стану Голопристанського лісу, в якому здійснюється вирубка лісу практично щодня. Навів приклад. Також озвучив занепокоєння щодо незаконного вивозу піску за ВАТ «ПМК-132» та намив мотиля на території Голопристанського району.

  Зазначив, що він добре розуміє, що місцева прокуратура впливу на ці проблеми немає.

  Задав питання щодо притягнення до відповідальності працівників поліції та запитав, чи задовольняють статистичні дані по розкриттю злочинів.

 

Король О.Л. – керівник Новокаховської місцевої прокуратури, відповів, що його як прокурора статистичні дані щодо розкриття злочинів не задовольняють.

  Звернув увагу, що питання виробку лісів та браконьєрство з приводу видобування водних біоресурсів є комплексними питаннями, які прокуратура та поліція не в змозі вирішити. Для цього в країні повинні бути створені декілька контролюючих органів, які повинні безпосередньо виявляти правопорушення та реагувати на них.

  Зазначив, що у 83 кримінальних провадженнях з приводу незаконної вирубки лісу, які були ним озвучені, не містять складу злочину. Ці злочини розслідуються і закриваються, тому що немає складу злочину. Це пов’язано з тим, що сума збитків така, що не вистачає для кримінальної відповідальності. Але правопорушник не повинен уникати відповідальності. Адміністративна відповідальність – це «парафія» лісників та поліції, які складають протоколи.

  Що стосується прокуратури, зазначив, що вона позбавлена загального нагляду. Зараз відбувається лише спостереження. Прокуратура «бачить» порушення, але важелів для впливу на цю сферу діяльності немає.

 

Бондар П.П. – депутат районної ради VІI скликання, зазначив, що він згодний з керівником Новокаховської місцевої прокуратури та звернув увагу, що це питання в нього виникло у зв’язку із тим, що друге питання порядку денного пленарного засідання, яке будуть розглядати депутати районної ради це програма соціально-економічного та культурного розвитку Голопристанського району на 2020 рік. Наголосив, що він особисто не буде голосувати за це питання оскільки до програми не включені інформація щодо стану лісів в районі, надр та таке інше.

  Звернув увагу на статтю 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», якою визначено, що місцева державна адміністрація повинна розробити та подати на затвердження екологічну програму. Наголосив, що останній раз така програма затверджувалась у 2005 році та районна державна адміністрація не виконує свої обов’язки.

 

Басараб І.К. – заступник голови Голопристанської районної ради, озвучив проблему, яка виникла з товариством з обмеженою відповідальність «Геройський сольпром». Звернув увагу, що надходять звернення, виїжджав і голова Херсонської обласної державної адміністрації. Районна державна адміністрація проводила засідання комісії, запрошувався керівник та зацікавлені особи. Звернув увагу, що на сьогоднішній день питання залишилось відкрите. Працівники сольпрому не отримують заробітну плату, не сплачуються податки до сільської ради, в якої виникла кредиторська заборгованість, крім того людям, цей період, не буде зарахований при оформлені пенсій. Керівник товариства веде себе зухвало. Заробітну плату собі нараховує, на роботу їздить не за власний кошт, реалізовує сіль, яка знаходиться під арештом, а сплата податків не здійснюється.

  Звернувся до керівника Новокаховської місцевої прокуратури Короля О.Л. та зазначив, що ситуація може вийти з під контролю, можливо буде «вибух» людського гніву. Враховуючи, що Херсонська область межує з територією Криму, тому якісь негативні наслідки та «сплеск людей» непотрібен. Зазначив, що ситуація не однозначна.

  Висловив прохання повернутись до розгляду цього питання або взяти його на контроль та притягнути до відповідальності керівника, який своєю бездіяльністю довів підприємство до банкрутства.

 

Карпенко А.Р. - депутат районної ради VІI скликання, зазначив, що він безпосередньо буває в с.Геройське та бачить, що через день або щодня грузиться машина з сіллю. Коштів працівникам на заробітну плату немає, а машини грузяться. Керівник підприємства завіз свою техніку та сплачує за неї собі оренду.

 

Король О.Л. – керівник Новокаховської місцевої прокуратури, зазначив, що якщо немає такого кримінального провадження, то його зареєструють.

 

Соловйов В.О.  – голова районної ради, звернувся до депутатів чи є ще запитання до доповідача.

 

Запитання не надійшли.

 

Соловйов В.О.  – голова районної ради, озвучив проект рішення та запитав чи є доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про стан законності та заходи щодо її зміцнення, вжиті органами прокуратури на території району упродовж 2019 року", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 26. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 8.

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про стан законності та заходи щодо її зміцнення, вжиті органами прокуратури на території району упродовж 2019 року"- додаються до протоколу

 

2. СЛУХАЛИ:

Риженко Ю.М. - начальника управління з питань оборонної роботи, цивільного захисту, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури районної державної адміністрації, яка ознайомила проектом програми соціально-економічного та культурного розвитку Голопристанського району на 2020 рік - матеріали додаються до протоколу сесії.

  Звернула увагу, що проект програми розглядався на всіх засіданнях постійних комісій районної ради, враховані доповнення, які вносились депутатами районної ради при розгляді програми.

  Наголосила, що станом на сьогоднішній день спеціаліста з екологічних питань в районній державній адміністрації немає, це специфічне питання, яке вивчається та зазначила, що всі районні програми, в тому числі і по екології, відпрацьовуються на основі обласних програм.

 

ВИСТУПИЛИ:

Бондар П.П. – депутат районної ради VІI скликання, запропонував до програми внести додатковий розділ (заходи) з питань екології, а також районній державній адміністрації розробити та подати на затвердження районній раді проект програми з екологічних питань.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти за основу проект рішення з цього питання.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? Одностайно.

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

 

Мануйленко Т.В. – депутат районної ради VІI скликання, підтримала пропозицію озвучену депутатом районної ради Бондарем П.П.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, акцентував увагу, що програма соціально-економічного розвитку включає в себе всі районні програми.

  Зазначив, що на черговому пленарному засіданні депутати районної ради можуть розглянути питання щодо затвердження програми з питань екології та відповідно будуть внесенні доповнення до програми соціально-економічного розвитку району. Звернув увагу, що районна державна адміністрація зазначає, що всі заходи програми повинні бути профінансовані для того, щоб був позитивний результат.

  Зазначив, що розуміє позицію депутата районної ради Бондаря П.П., що якщо не вивчати це питання, то не буде відомо, які взагалі потрібні заходи і скільки необхідно коштів на їх реалізацію.

  Поставив на голосування доповнити проект рішення районної ради з цього питання пропозицією озвученою депутатом районної ради Бондарем П.П.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? Одностайно.

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є ще запитання до доповідача, доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до проекту рішення, який депутати мають на руках.

 

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, як рішення районної ради, з урахуванням проголосованих доповнень.

 

 ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про програму соціально-економічного та культурного розвитку Голопристанського району на 2020 рік", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 26. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 8.

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про програму соціально-економічного та культурного розвитку Голопристанського району на 2020 рік" - додаються до протоколу.

 

3. СЛУХАЛИ:

Риженко Ю.М. - начальника управління з питань оборонної роботи, цивільного захисту, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури районної державної адміністрації, яка озвучила зміни та доповнення до районної цільової комплексної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2020 роки - матеріали додаються до протоколу сесії.

 

ВИСТУПИЛИ:

Бондар П.П. – депутат районної ради VІI скликання, запитав чи вносили пропозиції 8-ДПРЧ Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області, що стосується пожеж на плавнях.

 

Риженко Ю.М. - начальник управління з питань оборонної роботи, цивільного захисту, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури районної державної адміністрації, відповіла, що вносились пропозиції на виділення коштів для придбання паливно-мастильних матеріалів.

 

Бондар П.П. – депутат районної ради VІI скликання, запитав чи є у відділенні з надзвичайних ситуацій рятувальний човен.

 

Риженко Ю.М. - начальник управління з питань оборонної роботи, цивільного захисту, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури районної державної адміністрації, відповіла, що човна немає, відповідні пропозиції не надходили. Звернула увагу, що в програмі у 2018 році був визначений захід щодо придбання рятувального човна. В цьому році таку пропозицію не озвучували.

 

Бондар П.П. – депутат районної ради VІI скликання, запитав, чи прийняті цільові програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в об’єднаних територіальних громадах та місті обласного значення.

 

Риженко Ю.М. - начальник управління з питань оборонної роботи, цивільного захисту, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури районної державної адміністрації, відповіла, що в районній державній адміністрації така інформація відсутня, пообіцяла дізнатись.

Проінформувала, що Новофедорівська та Круглоозерська сільські ради надають допомогу району підрозділу з питань надзвичайних ситуацій під програму соціально-економічного розвитку в літній період щодо утримання пожежного автомобіля.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, озвучив проект рішення з цього питання та запитав у депутатів чи є ще запитання до доповідача, доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до проекту рішення. 

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про внесення змін та доповнень до районної цільової комплексної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2020 роки", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 26. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 8.

  Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про внесення змін та доповнень до районної цільової комплексної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2020 роки" - додаються до протоколу.

 

4. СЛУХАЛИ:

Волошину Н. О. - начальника фінансового управління районної державної адміністрації, з питання порядку денного про звіт щодо виконання районного бюджету за 2019 рік, яка зазначила, що депутати з цього питання мають на руках відповідні матеріали.

  Звернула увагу, що звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік розглядався на засіданні постійної комісії районної ради та колегії районної державної адміністрації.

  Запитала у депутатів чи є необхідність озвучувати звіт - матеріали додаються до протоколу сесії.

  Депутати зазначили, що такої необхідності немає.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача, доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до проекту рішення, який депутати мають на руках.

 Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про звіт щодо виконання районного бюджету за 2019 рік", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 25. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? 1. Відсутні? 8.

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про звіт щодо виконання районного бюджету за 2019 рік" - додаються до протоколу.

 

5. СЛУХАЛИ:

Волошину Н. О. - начальника фінансового управління районної державної адміністрації з питання порядку денного про внесення змін до рішення тридцять дев'ятої сесії районної ради VII скликання від 18 грудня 2019 року № 722 "Про районний бюджет Голопристанського району на 2020 рік", яка зазначила, що пояснювальну записку депутати мають на руках,  на засіданнях постійних комісій районної ради опрацьовано внесення змін, які погоджені - матеріали додаються до протоколу сесії.

  Зазначила, що в неї є доповнення, які необхідно внести до проекту рішення.

 

ВИСТУПИЛИ:

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти за основу проект рішення з цього питання.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? Одностайно.

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

 

Волошина Н.О. - начальник фінансового управління районної державної адміністрації, озвучила пропозиції до проекту рішення.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти озвучені пропозиції Волошиною Н.О.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? Одностайно.

Голосування проходило шляхом підняття рук.


Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував зняти 100 тис.грн. з комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" (харчування) та направити їх Бехтерській сільській раді та надав відповідні роз’яснення. Звернув увагу, що ця пропозиція погоджена з головним лікарем КП "Голопристанська центральна районна лікарня" Житнюком В.В.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? Одностайно.

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

 

Біла В.Г. – олександрійський сільський голова, прохала виділити 500 тис.грн. на капітальний ремонт - заміна вікон  на енергозберігаючі для Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, зазначив, що у 2016-2017 році було здійснено перекриття даху школи за рахунок коштів Фонду регіонального розвитку. Звернув увагу, що наразі немає змоги задовольнити всі проблемні питання. Наголосив щодо виділення Олександрівською сільською радою коштів на співфінансування для реалізації проектів, як це здійснюють Чорноморська, Новософіївська, Новозбур’ївська та інші сільські ради.

 

Біла В.Г. – олександрійський сільський голова, зазначала, що сільською радою виділяються кошти на ремонт сільського клубу.

 

Мануйленко Т.В. – депутат районної ради VII скликання, пообіцяла олександрівському сільському голові Білій В.Г. розглянути питання щодо виділення додатково коштів на заміну вікон у загальноосвітній школі при наявності фінансового ресурсу.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є ще запитання, доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, як рішення районної ради, з урахуванням проголосованих доповнень.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про внесення змін до рішення тридцять дев'ятої сесії районної ради VII скликання від 18 грудня 2019 року № 722 "Про районний бюджет Голопристанського району на 2020 рік" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 26. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 8.

  Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення " Про внесення змін до рішення тридцять дев'ятої сесії районної ради VII скликання від 18 грудня 2019 року № 722 "Про районний бюджет Голопристанського району на 2020 рік" додаються до протоколу.

 

6.СЛУХАЛИ:

Козакову Г.В. - начальника управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації, яка озвучила проект доповнень до районної цільової програми "Електронна охорона здоров’я" на 2017-2020 роки - матеріали додаються до протоколу сесії.

 

Соловйов В.О.  – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача, доповнення, пропозиції 

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про внесення доповнень до районної цільової програми "Електронна охорона здоров’я" на 2017-2020 роки", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 25. Проти? Немає Утримався? Немає. Не голосували? 1(вийшов) Відсутні? 8

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про внесення доповнень до районної цільової програми "Електронна охорона здоров’я" на 2017-2020 роки" - додаються до протоколу.

 

7.СЛУХАЛИ:

Козакову Г.В. - начальника управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації, яка доповідала з питання затвердження дорожньої карти розвитку охорони здоров’я у Голопристанському районі на 2020-2022 роки - матеріали додаються до протоколу сесії.

  Зазначила, що висновки і рекомендації засідання постійних комісій враховані при підготовці проекту рішення.

 

Соловйов В.О.  – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача, доповнення, пропозиції 

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про затвердження дорожньої карти розвитку охорони здоров’я у Голопристанському районі на 2020-2022 роки", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 25. Проти? Немає Утримався? Немає. Не голосували? 1(вийшов) Відсутні? 8

  Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про затвердження дорожньої карти розвитку охорони здоров’я у Голопристанському районі на 2020-2022 роки" - додаються до протоколу.

 

8.СЛУХАЛИ:

Сєрову О.М. - начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Голопристанської районної державної адміністрації, яка озвучила пропозиції доповнень до програми розвитку освіти Голопристанського району на 2017-2020 роки - матеріали додаються до протоколу сесії. 

 

ВИСТУПИЛИ:

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти за основу проект рішення з цього питання.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? Одностайно.

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

 

Басараб І.К. – заступник голови районної ради, який запропонував, за проханням батьківського комітету та вчителів Пам’ятненської ЗОШ І-ІІ ступенів, включити до програми захід щодо проведення капітального ремонту опалення школи в тому числі виділення коштів на розробку відповідної проектної документації.

 

Соловйов В.О.  – голова районної ради, поставив на голосування пропозицію озвучену заступником голови районної ради Басарабом І.К.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? Одностайно.

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

 

Соловйов В.О.  – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача, доповнення, пропозиції 

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, з урахуванням проголосованих доповнень, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про внесення доповнень до програми розвитку освіти Голопристанського району на 2017-2020 роки ", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 25. Проти? Немає Утримався? Немає. Не голосували? 1(вийшов) Відсутні? 8

  Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про внесення доповнень до програми розвитку освіти Голопристанського району на 2017-2020 роки" - додаються до протоколу.

 

9. СЛУХАЛИ:

Соловйова В.О. – голову районної ради, який озвучив проект рішення "Про затвердження списку присяжних для здійснення судочинства, визначеного процесуальним законом, Голопристанським районним судом Херсонської області" – матеріали додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про затвердження списку присяжних для здійснення судочинства, визначеного процесуальним законом, Голопристанським районним судом Херсонської області" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 25. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? 1 (вийшов). Відсутні? 8.

  Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про затвердження списку присяжних для здійснення судочинства, визначеного процесуальним законом, Голопристанським районним судом Херсонської області" додаються до протоколу.

 

Оголошено перерву на 15 хв.

 

Після перерви проведено реєстрацію депутатів районної ради. У сесійній залі присутні 26 депутатів.

 

10. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який озвучив проект рішення "Про прийняття комп’ютерного обладнання до спільної власності територіальних громад Голопристанського району Херсонської області" – матеріали додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача та доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про прийняття комп’ютерного обладнання до спільної власності територіальних громад Голопристанського району Херсонської області" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 25. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? 1 (вийшов). Відсутні? 8.

  Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про прийняття комп’ютерного обладнання до спільної власності територіальних громад Голопристанського району Херсонської області" додаються до протоколу.

 

11. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який озвучив проект рішення "Про затвердження актів приймання - передачі індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад Голопристанського району до комунальної власності територіальних громад Садівської та Великокардашинської сільських рад" – матеріали додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача та доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про затвердження актів приймання - передачі індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад Голопристанського району до комунальної власності територіальних громад Садівської та Великокардашинської сільських рад" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 25. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? 1 (вийшов). Відсутні? 8.

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про затвердження актів приймання - передачі індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад Голопристанського району до комунальної власності територіальних громад Садівської та Великокардашинської сільських рад" додаються до протоколу.

 

12. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який озвучив проект рішення "Про надання дозволу комунальному підприємству "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги" на продовження дії договорів оренди, укладених з комунальним підприємством "Голопристанська центральна районна лікарня" – матеріали додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача та доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про надання дозволу комунальному підприємству "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги" на продовження дії договорів оренди, укладених з комунальним підприємством "Голопристанська центральна районна лікарня" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 25. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? 1 (вийшов). Відсутні? 8.

  Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про надання дозволу комунальному підприємству "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги" на продовження дії договорів оренди, укладених з комунальним підприємством "Голопристанська центральна районна лікарня" додаються до протоколу.

 

13. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який озвучив проект рішення "Про відмову Голопристанській міській раді у передачі майнових прав на юридичну особу комунальне підприємство "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги" – матеріали додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача та доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

ВИСТУПИЛИ:

Шишкін В.С. – депутат районної ради VII скликання, запитав у зв’язку з чим виникає відмова у передачі майнових прав на юридичну особу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, надав вичерпне роз’яснення з цього питання.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про відмову Голопристанській міській раді у передачі майнових прав на юридичну особу комунальне підприємство "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 25. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? 1 (вийшов). Відсутні? 8.

  Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення " Про відмову Голопристанській міській раді у передачі майнових прав на юридичну особу комунальне підприємство "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги" додаються до протоколу.

 

Депутат районної ради VII скликання Сребний С.В. залишив пленарне засідання сорокової сесії районної ради з поважних причин.

 

14. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який озвучив проект рішення "Про відмову Голопристанській міській раді у передачі майнових прав на юридичну особу комунальне підприємство "Голопристанська центральна районна лікарня" – матеріали додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача та доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про відмову Голопристанській міській раді у передачі майнових прав на юридичну особу комунальне підприємство "Голопристанська центральна районна лікарня" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 25. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 9.

  Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення " Про відмову Голопристанській міській раді у передачі майнових прав на юридичну особу комунальне підприємство "Голопристанська центральна районна лікарня" додаються до протоколу.

 

15. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який озвучив проект рішення "Про погодження Положення про преміювання працівників комунального підприємства "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги" Голопристанської районної ради Херсонської області" – матеріали додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача та доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про погодження Положення про преміювання працівників комунального підприємства "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги" Голопристанської районної ради Херсонської області" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 25. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 9.

  Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про погодження Положення про преміювання працівників комунального підприємства "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги" Голопристанської районної ради Херсонської області " додаються до протоколу.

 

16. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який озвучив проект рішення "Про викладення умов договору безоплатного користування Голопристанською районною державною адміністрацією майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ Голопристанського району Херсонської області у новій редакції" – матеріали додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача та доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про викладення умов договору безоплатного користування Голопристанською районною державною адміністрацією майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ Голопристанського району Херсонської області у новій редакції" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 25. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 9.

  Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про викладення умов договору безоплатного користування Голопристанською районною державною адміністрацією майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ Голопристанського району Херсонської області у новій редакції" додаються до протоколу.

 

17. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який озвучив проект рішення "Про внесення змін та доповнень до рішення тридцять дев’ятої сесії районної ради VII скликання від 18 грудня 2019 року № 738 "Про припинення шляхом ліквідації юридичної особи – комунальної установи "Централізована бухгалтерія по обслуговуванню закладів та установ культури" Голопристанської районної ради Херсонської області" – матеріали додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача та доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про внесення змін та доповнень до рішення тридцять дев’ятої сесії районної ради VII скликання від 18 грудня 2019 року № 738 "Про припинення шляхом ліквідації юридичної особи – комунальної установи "Централізована бухгалтерія по обслуговуванню закладів та установ культури" Голопристанської районної ради Херсонської області" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 25. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 9.

  Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про внесення змін та доповнень до рішення тридцять дев’ятої сесії районної ради VII скликання від 18 грудня 2019 року № 738 "Про припинення шляхом ліквідації юридичної особи – комунальної установи "Централізована бухгалтерія по обслуговуванню закладів та установ культури" Голопристанської районної ради Херсонської області" додаються до протоколу.

 

18. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який озвучив проект рішення "Про затвердження акту приймання - передачі майна з балансу комунальної установи "Централізована бухгалтерія по обслуговуванню закладів та установ культури" Голопристанської районної ради Херсонської області на баланс комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Голопристанської районної ради Херсонської області" – матеріали додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача та доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про затвердження акту приймання - передачі майна з балансу комунальної установи "Централізована бухгалтерія по обслуговуванню закладів та установ культури" Голопристанської районної ради Херсонської області на баланс комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Голопристанської районної ради Херсонської області" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 25. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 9.

 

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про затвердження акту приймання - передачі майна з балансу комунальної установи "Централізована бухгалтерія по обслуговуванню закладів та установ культури" Голопристанської районної ради Херсонської області на баланс комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Голопристанської районної ради Херсонської області" додаються до протоколу.

 

19.СЛУХАЛИ:
Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який озвучив проект рішення "Про внесення змін до Статуту комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" та затвердження його в новій редакції" - матеріали додаються до протоколу сесії.

 

Соловйова В.О. – голову районної ради, запитав у депутатів чи є запитання доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до проекту рішення

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про внесення змін до Статуту комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" та затвердження його в новій редакції", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 25. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 9.

  Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про внесення змін до Статуту комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" та затвердження його в новій редакції" - додаються до протоколу.

 

20.СЛУХАЛИ:
Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який озвучив проект рішення "Про внесення змін та доповнень до Структури "Голопристанського районного будинку культури" Голопристанської районної ради та затвердження її в новій редакції " - матеріали додаються до протоколу сесії.

 

Соловйова В.О. – голову районної ради, запитав у депутатів чи є запитання доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до проекту рішення

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про внесення змін та доповнень до Структури "Голопристанського районного будинку культури" Голопристанської районної ради та затвердження її в новій редакції", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 25. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 9.

  Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про внесення змін та доповнень до Структури "Голопристанського районного будинку культури" Голопристанської районної ради та затвердження її в новій редакції" - додаються до протоколу.

 

Для продовження роботи сорокової сесії районної ради VII скликання голова районної ради Соловйов В.О. передав слово заступнику голови районної ради Басарабу І.К.

 

21.СЛУХАЛИ:
Коломійця Д.В. – голову постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району, який озвучив проект рішення "Про встановлення надбавки за вислугу років голові Голопристанської районної ради Херсонської області Соловйову В.О." - матеріали додаються до протоколу сесії.

 

Басараб І.К. – заступник голови районної ради, запитав у депутатів чи є запитання доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до проекту рішення

Пропозиції не надійшли.

 

Басараб І.К. – заступник голови районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про встановлення надбавки за вислугу років голові Голопристанської районної ради Херсонської області Соловйову В.О.", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 24. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? 1 (Соловйов В.О. заявив про конфлікт інтересів). Відсутні? 9.

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про встановлення надбавки за вислугу років голові Голопристанської районної ради Херсонської області Соловйову В.О." - додаються до протоколу.

 

Для продовження роботи сорокової сесії районної ради VII скликання заступник голови районної ради Басараб І.К. передав слово голові районної ради Соловйову В.О.

 

22. СЛУХАЛИ:

Александрову Т.М. – радника голови районної ради, яка озвучила проект рішення "Про утворення робочої групи по підготовці чергової сесії районної ради VII скликання" – матеріали додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача та доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про утворення робочої групи по підготовці чергової сесії районної ради VII скликання" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 25 Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 9.

  Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про утворення робочої групи по підготовці чергової сесії районної ради VII скликання" додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, наголосив, що всі питання порядку денного сорокової сесії районної ради VІІ скликання розглянуті.

  Запитав чи будуть у депутатів зауваження, пропозиції щодо ведення сесії.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, оголосив сорокову сесію районної ради VІІ скликання закритою.

 

Звучить Гімн України

 

 

Секретаріат сесії:

                                                                                 Н.А.Кабакова

 

                                                                                 Н.М.Марміль

 

 

 

Голова районної ради                                                 В.О.Соловйов

Категорія: Протоколи пленарних засідань » Протоколи відкритих пленарних засідань районної ради VII скликання

Календар новин

«    Травень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, етики, житлово, затвердження, комунально, надання, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги