Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Члени постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку та екології вирішують важливі питання

опубліковано: 17-03-2020, 15:54, переглядів: 190,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

Члени постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку та екології вирішують важливі питання

 

         17 березня 2020 року під головуванням депутата Голопристанської районної ради Загороднюка А.І. відбулось засідання постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології.

         Депутати повернулись до розгляду питання «Про рекомендації районній раді погодження Приватному підприємству «Зелений світ» отримання спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення пісків Східно-Шабівської ділянки, що знаходиться у Херсонській області».

         Слід зазначити, що відповідно до чинного законодавства, для позитивного вирішення питання необхідно врахування позиції Чулаківської сільської ради, на території якої знаходиться Східно-Шабівська ділянка. Попередньо районною радою було отримано позитивне рішення 32 сесії VII скликання Чулаківської сільської ради від 13 березня 2020 року №419.

         Також, для більш поглибленого вивчення вкрай важливого питання, яке стосується екологічного стану довкілля та експлуатації доріг, на засіданні були присутні генеральний директор Приватного підприємства «Зелений світ» Плотніцький Олександр Павлович, керівник Південно-Української гідрогеологічної експедиції Твердий Іван Павлович, та враховано письмову інформацію від Департаменту енергетики та екології, Херсонської ОДА і Національного природного парку «Нижньодніпровський». 

        Засідання пройшло в конструктивному руслі, з предметним обговоренням питань, які викликали зацікавлення у членів комісії.

         Результатом засідання стало прийняття членами комісії позитивного висновку про рекомендацію районній раді погодити Приватному підприємству «Зелений світ» отримання спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення пісків Східно-Шабівської ділянки, що знаходиться у Херсонській області.

         Остаточне рішення з цього питання депутати приймуть на пленарному засіданні 41 сесії районної ради VII скликання, яке відбудеться 31 березня 2020 року.

 

 

Категорія: Нормативна база » Про інформацію

Календар новин

«    Липень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, населення, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, третьо, управл, щодо

Показати всі теги