Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Висновки і рекомендації від 24.03.2020 № 78/49-1

опубліковано: 24-03-2020, 16:53, переглядів: 19,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

У К Р А Ї Н А

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 Висновки і рекомендації

спільного засідання постійних комісій з питань бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку району та з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства

 

від 24.03.2020 № 78/49-1

м. Гола Пристань

 

Про рекомендації районній раді щодо внесення змін до рішення тридцять дев’ятої сесії районної ради

VII скликання від 18 грудня 2019 року № 722 «Про районний бюджет Голопристанського району на

2020 рік»

 

  Розглянувши пропозиції районної державної адміністрації від 20 березня 2020 року № 01-04/591 щодо внесення змін до рішення тридцять дев’ятої сесії районної ради VII скликання від 18 грудня 2019 року № 722 «Про районний бюджет Голопристанського району на 2020 рік, керуючись статтею 47 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  комісії  дійшли  висновку

 РЕКОМЕНДУВАТИ:

 1. Районній раді внести зміни до рішення тридцять дев’ятої сесії районної ради VII скликання від 18 грудня 2019 року № 722 «Про районний бюджет Голопристанського району на 2020 рік» відповідно до пропозицій районної державної адміністрації, з врахуванням змін та доповнень, які надійшли від депутатів районної ради, а саме:

  1) 7,5 тис.грн. виділити на виготовлення технічної документації на земельну ділянку під розміщення літнього кінотеатру за рахунок коштів, які за пропозиціями районної державної адміністрації спрямовані на виконання заходів програми соціально-економічного та культурного розвитку Голопристанського району на 2020 рік (представлення на належному рівні курортно-рекреаційного та туристичного потенціалу району об’єднаною експозицією «Херсонщина туристична – шлях до вражень» на Міжнародній туристичній виставці – Uitt – «Україна – подорожі та туризм»).

  2) 30 тис.грн. виділити для Голопристанської станції екстреної (швидкої) медичної допомоги на придбання засобів індивідуального захисту з метою запобігання занесенню та поширенню COVID-19 за рахунок коштів, які за пропозиціями районної державної адміністрації спрямовані на виконання заходів програми соціально-економічного та культурного розвитку Голопристанського району на 2020 рік (забезпечення організації претензійно-позовної роботи щодо фінансового супроводу подачі позовних заяв, покриття судових витрат, пов’язаних із їх розглядом в суді та виконання судових рішень, які вступили в законну силу).

  3) 30 тис.грн. виділити на придбання паливно-мастильних матеріалів для підвозу медичних працівників, які проживають на території Голопристанського району (15 тис.грн. для КП «Голопристанська та 15 тис.грн. для КП «Голопристанська ЦРЛ» за рахунок коштів, які за пропозиціями районної державної адміністрації спрямовані на виконання заходів програми соціально-економічного та культурного розвитку Голопристанського району на 2020 рік (на розроблення, виготовлення (з періодичним оновленням) придбання матеріалів інвестиційного спрямування, промоційної, туристично-інформаційної, поліграфічної продукції та ін., організація відповідного їх розміщення та розповсюдження в місцях масового перебування туристів та проведення туристичних та інвестиційних заходів).

  4) В заході щодо виділення 1 700 тис.грн на встановлення пожежної сигналізації в приміщеннях школи з виведенням на пульт централізованого пожежного спостереження пожежної охорони змінити призначення на «Встановлення автоматичної системи пожежної сигналізації оповіщення про пожежу та пожежного моніторингу».

  5) Перерозподілити 1 700 тис.грн. на встановлення автоматичної системи пожежної сигналізації оповіщення про пожежу та пожежного моніторингу наступним чином:

- 238,0 тис.грн. на виготовлення проектно-кошторисної документації для Великокардашинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Кардашинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Малокопанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Новофедорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Малокардашинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Новозбур’ївського закладу базової та дошкільної освіти №2, філії опорного закладу освіти « Новозбур’ївський заклад базової та дошкільної освіти»;

- на підрядні роботи: 188,520 тис.грн.  Кардашинська ЗОШ І-ІІІ ступенів, 199,850  Малокардашинська ЗОШ І-ІІІ ступенів, 192,090 тис.грн.  Новозбур’ївського закладу базової та дошкільної освіти №2  98,330 тис.грн. філія опорного закладу освіти «Новозбур’ївський заклад базової та дошкільної освіти», 350 тис.грн. Великокардашинська ЗОШ І-ІІІ ступенів та 433,210 Малокопанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

  6) Перерозподілити 2 000 тис.грн., які передбачалися на  капітальний ремонт будівель та спорту філії ОЗО «Новозбурівський ЗБДО» за адресою: вул. Шкільна, 31, с. Нова Збур'ївка Голопристанського району Херсонської області (перехідний) наступним чином:

  - 218 тис.грн. на співфінансування по придбанню обладнання для їдалень (харчоблоків) загальноосвітніх закладів, з них для опорного закладу освіти «Новозбур’ївська школа № 1» 135 тис.грн. та Малокопанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів 83 тис.грн.;

  - 1 528 тис.грн на співфінансування проекту «Новий освітній простір для учнів опорного закладу освіти «Новозбур’ївська школа № 1» та її філії» (в рамках проекту «Спроможна школа для кращих результатів»).

  2. Районній державній адміністрації в термін до 30 березня 2020 року надати уточнений проект рішення щодо внесення змін до рішення тридцять дев’ятої сесії районної ради VII скликання від 18 грудня 2019 року № 722 «Про районний бюджет Голопристанського району на 2020 рік».

  3. Контроль за виконанням даних рекомендацій покласти на голову постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально - економічного розвитку району Коломійця Д.В.

 

 

Голови комісій                                    Д.В.Коломієць

 

                                                          О.О.Санашвілі

 

 

Категорія: Комісії » Постійні комісії районної ради VII скликання » З питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району

Календар новин

«    Квітень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, етики, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги