Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

День Чорнобильської трагедії

опубліковано: 24-04-2020, 09:55, переглядів: 103,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

День Чорнобильської трагедії
Шановні голопристанці!

 

  В історії нашого народу чимало скорботних дат, спогад про які пронизує серце гострим болем. Одна з них - 26 квітня 1986 року, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху. Ця трагедія забрала життя багатьох людей, завдала шкоди здоров’ю мільйонам українців, її наслідки ще відчуватимуть на собі майбутні покоління.         За приблизними підрахунками, значні дози опромінення отримали 8,5 млн. жителів України, Білорусі, Росії. Наслідки катастрофи ліквідовували близько 600 тис.осіб.

Безперечно, життя іде вперед. Але чорнобильські дзвони не замовкають. Вони невпинно нагадують про те, що не можна ставити крапку на українській трагедії, яка набула світового масштабу.

  Ми більше не маємо права на помилку! І поки існує життя, ми не повинні втрачати пильність, аби його не зруйнувати, аби не знищити, бо дім наш один, спільний для всіх – планета Земля.

  В ці дні ми вшановуємо пам’ять про загиблих та з повагою відзначаємо мужність, самовідданість і високий професіоналізм учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, огортаємо увагою та піклуванням громадян, які переселилися із зони відчуження.

  Щиро зичимо вам і вашим родинам міцного здоров’я, невичерпної енергії, сімейного благополуччя, уваги з боку держави і шани вдячних поколінь!

 

 

         Голова Голопристанської

         районної ради                                                                        Віталій Соловйов

 

 

Категорія: Інформація

Календар новин

«    Травень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, етики, житлово, затвердження, комунально, надання, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги