Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/goprira/domains/goprirada.com/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 69 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/goprira/domains/goprirada.com/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 73 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/goprira/domains/goprirada.com/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 69 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/goprira/domains/goprirada.com/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 73 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/goprira/domains/goprirada.com/public_html/engine/modules/show.full.php on line 292 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/goprira/domains/goprirada.com/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 78 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/goprira/domains/goprirada.com/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 269 ПРОТОКОЛ № 80 постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально - економічного розвитку району
Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

ПРОТОКОЛ № 80 постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально - економічного розвитку району

опубліковано: 15-05-2020, 12:33, переглядів: 105,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРОТОКОЛ  № 80

постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально -   економічного розвитку району

 

14.05.2020                                                    

м. Гола Пристань                                                                                 

 

Присутні:

Члени комісії з питань бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку району:

  1. Коломієць Димитрій Васильович   – голова комісії
  2. Бондар Петро Павлович;
  3. Кабакова Наталія Анатоліївна;
  4. Мануйленко Тетяна Вікторівна;
  5. Данилів Валентина Стефанівна.

Присутні:

Соловйов Віталій Олександрович – голова   районної ради

Басараб Іван Кирилович – заступник голови районної ради

Александрова Тетяна Миколаївна – радник голови районної ради

Сипко Вікторія Анатоліївна - радник голови районної ради

 

Спеціалісти виконавчого апарату районної ради:

Чепіженко Олена Іванівна

 

Запрошені:

Волошина Наталія Олександрівна – начальник фінансового управління районної державної адміністрації

Житнюк Владислав Вадимович - головний лікар комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня»

 

Коломієць Д.В. -  озвучив та поставив на голосування порядок денний та регламент роботи комісії.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1.  Про рекомендації районній раді  щодо внесення змін до  рішення тридцять дев’ятої сесії районної ради VII скликання від 18 грудня 2019 року № 722 "Про районний бюджет Голопристанського району на 2020 рік"

 Доповідає: начальник фінансового управління районної державної адміністрації Волошина Н.О.

 

РЕГЛАМЕНТ РОБОТИ

 1. Доповідь з першого питання                                        до 10 хв.

 

Виступи з питань порядку денного                                   до 3хв.

Запитання до питання порядку денного

та відповіді на них                                                            до 01 хв.

Голосували: «За» - одноголосно.

 

Порядок денний та регламент роботи затверджено.

 

1.СЛУХАЛИ:

Волошину Н.О.- начальника фінансового управління районної державної адміністрації, яка ознайомила присутніх з пропозиціями щодо внесення змін до рішення тридцять дев’ятої сесії районної ради VII скликання від 18 грудня 2019 року № 722 "Про районний бюджет Голопристанського району на 2020 рік".

 

ВИСТУПИЛИ:

Соловйов В.О. – голова районної ради, звернув увагу депутатів, що до цього часу не введено в експлуатацію збудоване у минулому році футбольне поле зі штучним покриттям на території опорного закладу «Новозбур’ївська школа №1». Для того, щоб його ввести в експлуатацію та дати змогу дітям користуватися цим об’єктом, необхідно перерахувати обласному бюджету 11,85 тис.грн. За даними Департаменту фінансів обласної державної адміністрації по вищезазначеному об’єкту було зекономлено близько 65 тис.грн. та незабаром їх буде повернуто до районного бюджету.

  Віталій Олександрович наголосив, що поспілкувавшись з відділом освіти районної державної адміністрації та з головою районної державної адміністрації дійшли згоди щодо вирішення даного питання, а саме, кошти раніше виділені на проведення військово-польових зборів на виконання програми розвитку освіти Голопристанського району на 2017 – 2020 роки спрямувати на співфінансування вищезазначеного об’єкту.

  Голова районної ради також нагадав присутнім, що при прийнятті районного бюджету на 2020 рік було передбачено 100 тис.грн. на «Виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво спортивного стадіону за адресою вул. Леніна (Центральна), 242, с. Нова Збур’ївка, Голопристанський район, Херсонська область. Пояснив колегам, що наразі виготовлення даного проекту є набагато дорожчим та порадившись з директором Новозбур’ївського закладу базової та дошкільної освіти,  запропонував змінити назву проекту, а саме «Виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво комплексу спортивних майданчиків по вул. Центральна, 239 в с. Нова Збур’ївка, Голопристанський район, Херсонська область», що є більш оптимальним варіантом та доречним для самого закладу.

  Крім того, Віталій Олександрович повідомив присутнім гарну новину про перемогу Малокопанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та опорного закладу освіти «Новозбур’ївська школа №1» у конкурсному відборі та отримання ними додаткових коштів з державного бюджету на придбання обладнання для харчоблоків.

 

В результаті розгляду даного питання прийнято висновки і рекомендації № 80-1

Голосували: «За»- одноголосно

 

Голова комісії                                                        Д.В.Коломієць

 

Секретар                                                               Н.А.Кабакова

Категорія: Комісії » Постійні комісії районної ради VII скликання » З питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району

Календар новин

«    Квітень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 

Поздоровлення

XML error in File: http://goprirada.com/pozdorovlennya/rss.xml

XML error: Not well-formed (invalid token) at line 2
 
 

Оголошення

XML error in File: http://goprirada.com/ogoloshennya/rss.xml

XML error: Not well-formed (invalid token) at line 2
 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги