Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Висновки і рекомендації від 15.05.2019 № 30/50-3

опубліковано: 22-05-2020, 10:45, переглядів: 6,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

УКРАЇНА

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Висновки і рекомендації

спільного засідання постійних комісій мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства

 

від 15.05.2019 № 30/50-3

м. Гола Пристань

 

Про рекомендації районній раді щодо

звіту директора комунальної установи

"Інклюзивно-ресурсний центр"

Голопристанської районної ради

Херсонської області про роботу

відповідно до Статуту та Контракту

 

  Заслухавши звіт директора комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Голопристанської районної ради Херсонської області про роботу відповідно до Статуту та Контракту, як керівника об’єкту комунальної власності територіальних громад району, комісії зазначають, що робота в установі здійснюється відповідно до вимог чинного законодавства.

Майно спільної власності територіальних громад району використовується за призначенням. Утримання приміщення центру здійснюється належним чином. Санітарний стан на прилеглій та закріпленій території підтримується в належному вигляді.

  Враховуючи вищезазначене, відповідно до статті 17 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", керуючись статтею 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", комісії дійшли висновку:

рекомендувати: 

  1. Районній раді:

1) Затвердити звіт директора комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Голопристанської районної ради Херсонської області Кравченко Д.А. про роботу відповідно до Статуту та Контракту.

2) Рекомендувати директору комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Голопристанської районної ради Херсонської області Кравченко Д.А. в подальшому продовжувати здійснення належного та ефективного використання майна, що є спільною власністю територіальних громад району, його утримання та збереження, дотримуватись положень Статуту та Контракту.

  2. Контроль за виконанням цих висновків і рекомендацій покласти на голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

 

 

Заступник голови комісії                                         О.С.Санін

 

Голова комісії                                                         О.О.Санашвілі

 

 

Категорія: Комісії » Постійні комісії районної ради VII скликання » З питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства

Календар новин

«    Травень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, етики, житлово, затвердження, комунально, надання, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги